Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

преди 7 минути , mu_ry каза:

някой да има проблеми с приложението днес, каквото и да се опивам да направя ми дава грешка ...

Имаше нова версия вчера. Поне за iOS 

Връзка към коментар

Има ли начин да изпратя GBP  от Paypal към Revolut?  Задал съм IBAN за GBP от Revolut, но Paypal  винаги ги обръща в евро.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
Преди 1 час, Hollywood каза:

Има ли начин да изпратя GBP  от Paypal към Revolut?  Задал съм IBAN за GBP от Revolut, но Paypal  винаги ги обръща в евро.

не слагай IBAN, а местните -  sort code и account number

Връзка към коментар
преди 38 минути , neuromancer каза:

не слагай IBAN, а местните -  sort code и account number 

Само IBAN мога да слагам.

 

image.png.ac8e28e56cc5f1bb12c750049864369a.png

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да ви кажа, понесена от форумната револютска вълна, заръчах и аз карти.

Че да не съм по-назад, не че много ми трябва.

Виртуална - турИх вътре 10 евро, както искаха. И вече изхарчих 2,5 в Алиекспрес, за гащи, ако дойде поялник, ще съм още по-дов:girl_dance:олна.

Като във вица на @Sju

Пристигна ми и реалната карта, Виза,  без пари - ни за карта, ни за доставка.

И сега, не знам какво да я правя таз карта.

Турям си вътре парици и си плащам из сайтовете с нея ли?

Прави ми кеф да си я замръзвам и отмръзвам. Мога ли да я давам в Букинга замразена? И какво става, ако рекат да теглят, пък не може?

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , AlexandraKo каза:

И сега, не знам какво да я правя таз карта.

Турям си вътре парици и си плащам из сайтовете с нея ли?

Прави ми кеф да си я замръзвам и отмръзвам. Мога ли да я давам в Букинга замразена? И какво става, ако рекат да теглят, пък не може?

Точно така - слагаш пари и пазаруваш 🙂

Относно Букинг - да може да я дадеш и замразена но в момента в който пробват да теглят и не успеят ще ти пратят мейл че имаш 6/12/24 часа ( в зависимост колко близко до датата са нощувките) за да я подмениш с работеща.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , funny каза:

Точно така - слагаш пари и пазаруваш 🙂

Относно Букинг - да може да я дадеш и замразена но в момента в който пробват да теглят и не успеят ще ти пратят мейл че имаш 6/12/24 часа ( в зависимост колко близко до датата са нощувките) за да я подмениш с работеща.

А, мерси ти! Аз още не съм си я махнала от кутийката, много е готина:scratch_one-s_head:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, EliDion каза:

Кога е заявена. Нашите от декември още ги няма, та се чудя дали да не ги обявя за непристигнали вече

Обявявай ги. Моята от декември пристигна средата на януари. След това поръчах и на жената и тя дойде преди 10 дни. И двете от първия път.

Връзка към коментар
Преди 1 час, EliDion каза:

Кога е заявена. Нашите от декември още ги няма, та се чудя дали да не ги обявя за непристигнали вече

На 10 я заявих, на 18 пристигна, както бяха рекли. Намерих я в пощенската си кутия.

Ама аз, ей така, от любов към спорта си инсталирах приложението и я заявих, без някакви особени очаквания.

Пък тя, взе, че пристигна.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някои да е имал проблем с плащането в последния час. Изписваше на  ПОС терминала 'Declined'. Свързах се със съпорта, та ми отговориха, че знаят за проблема и са го оправили. 

Връзка към коментар
5 minutes ago, mig said:

Някои да е имал проблем с плащането в последния час. Изписваше на  ПОС терминала 'Declined'. Свързах се със съпорта, та ми отговориха, че знаят за проблема и са го оправили. 

Плащах онлайн - MC не мина два пъти, Visa-та мина от първия път .....

Връзка към коментар
преди 8 часа, AlexandraKo каза:

Да ви кажа, понесена от форумната револютска вълна, заръчах и аз карти.

...

И сега, не знам какво да я правя таз карта.

...

 

 

Освен като всяка друга дебитна карта Revolut-a може да го използваш за теглене в чужбина от банкомат, ако потрябват пари в брой - до 200 евро.

И другото, това е още една карта, с която може да купуваш по-евтини билети през "ония" сайтове - rumbo, jetcost, …

Но това, второто, ти май не го ползваш много, много.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , ven62 каза:

Освен като всяка друга дебитна карта Revolut-a може да го използваш за теглене в чужбина от банкомат, ако потрябват пари в брой - до 200 евро.

И другото, това е още една карта, с която може да купуваш по-евтини билети през "ония" сайтове - rumbo, jetcost, …

Но това, второто, ти май не го ползваш много, много.

Благодаря, от банкомати в чужбина  не тегля, нито по ония сайтове ходя.

Ама, ми писнА от опити , за източване на разните ми карти. Те, от банките връщат парите, ама, разправиите ми омръзнаха. До там, че на едната разплащателна сметка, дето държа повече пари, блокирах дебитната карта, рекох, че съм я загубила и не мисля да я преиздавам.

По-миналата седмица,  пак имаше опити на две от картите ми - на една фирмена дебитна Виза и на кредитната на Пиреос, дето я точат за четвърти път. Фирмената я блокирали от банката, съмнителна им била транзакцията, / добре са преценили/,та я преиздадоха. На другата - транзакцията  беше за 0,69 долара и аз, веднага я блокирах. Последвали са още няколко опита, неуспешни, заради блокирането, ме уведомиха от банката. .Вчера я преиздадоха и нея, с нов номер.

Та, Револют ме поблазни, с възможността да пазарувам с нея в нета и да я заключвам/отключвам.

Че извода, до който стигнах е -  в нета няма сигурност, ама, никаква. Както казах, от банкомати не тегля, единствено, плащам хотели, самолетни билети  и пазарувам в Амазон, Ибей, Алиекспрес.

Не съм разучила още всичко по Революта, изчетох темата, ще ви питам, ако нещо не се справя.

Благодаря ви, за съдействието!🌻

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, AlexandraKo каза:

...

Та, Револют ме поблазни, с възможността да пазарувам с нея в нета и да я заключвам/отключвам.

...

Така е.

В този ред на мисли има и български карти, които могат да се заключват/отключват - напр. ДСК.

Аз преди време също бях към Пиреус, но по индиректни съвети на @Георги минах на ДСК.

Не са идеални, но като цяло са ОК. Кешбек 1%, и отклюване/заключване, а и нямат процент за превалотиране като Пиреус.

---

 

Малко не е по темата - извинявам се.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

единствено, плащам хотели...

От там имаш проблеми. Вече трета година в booking.com използвам единствено Revolut, предварително зареден със сумата, която очаквам да ми удържат от съответния хотел. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 часа, Ilian359 каза:

От там имаш проблеми. Вече трета година в booking.com използвам единствено Revolut, предварително зареден със сумата, която очаквам да ми удържат от съответния хотел. 

Такамисля и аз да започна да правя.

А зареждането на Революта, не е ли, също слабият момент за другата карта? 

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.