Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

преди 8 часа, ven62 каза:

Така е.

В този ред на мисли има и български карти, които могат да се заключват/отключват - напр. ДСК.

Аз преди време също бях към Пиреус, но по индиректни съвети на @Георги минах на ДСК.

Не са идеални, но като цяло са ОК. Кешбек 1%, и отклюване/заключване, а и нямат процент за превалотиране като Пиреус.

---

 

Малко не е по темата - извинявам се.

Не са ми любимци тия, ама, хич.Не ми се рзкарва.А и нали опитах да си извадя,от оная Виза за Уиз, дето ми зискаха данъчни декларации и ги отсвирих.

Револютът ми хареса, че всичко стана он-лайн и няма излишни разправии.

Вече  пробвах с едно плащане, в нета,  мина си нормално. Ще я пробвам и на ПОС терминал и мисля, че ще свикна с особеностите .

 

Сетих се още мещо:

 

Мога ли, да я зареждам всеки път, от различни карти или трябва да е регистрирана само една?

И има ли значение, дали е ДК или КК.

 

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

Мога ли, да я зареждам всеки път, от различни карти или трябва да е регистрирана само една?

И има ли значение, дали е ДК или КК.

Може да зареждаш от колкото искаш карти , като даже не е нужно да са на твое име ( на мъжа са идеалните) :grin:

Няма значение ДК или КК

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, funny каза:

Може да зареждаш от колкото искаш карти , като даже не е нужно да са на твое име ( на мъжа са идеалните) :grin:

Няма значение ДК или КК

 

А,точно туй ме интересуваше:)))))

Викаш, даже, мъжовите са най- подходящи.:party:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , aleksandrina каза:

@AlexandraKo, първото физическо плащане да го направиш с пин (с чип по-точно)- дали на пос терминал или банкомат- да не е безконтактно.

Да платя нещо в магазин ли? Да, ама, те , като видят, че е безконтактна, ще бъде  така.

Или, да изтегля малка сума на банкомат?

Дали второто  е по- добре, давайте съвет, моля!

Връзка към коментар
14 minutes ago, AlexandraKo said:

Да платя нещо в магазин ли? Да, ама, те , като видят, че е безконтактна, ще бъде  така.

Или, да изтегля малка сума на банкомат?

Дали второто  е по- добре, давайте съвет, моля!

Не оставяйте касиерките да ви казват как да платите, това е ваш избор. Преди да подадеш картата казваш, че искаш да платиш с чипа, а не безконтактно. Веднъж една касиерка беше адски нагла и въпреки, че и казах, че не искам да платя безконтактно тя пусна транзакцията така, та се наложи да викам управител и да сторнира транзакцията за да се научи следващия път да не си прави своеволия, а да слуша клиентите си. Това разбира се е по-скоро изключение може би 1 от 10 касиерки не ви слуша 😄

Редактирано от Jorro
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Да платя нещо в магазин ли? Да, ама, те , като видят, че е безконтактна, ще бъде  така.

Или, да изтегля малка сума на банкомат?

Дали второто  е по- добре, давайте съвет, моля!

От настройките на картата си забрани безконтактното плащане и нека си пробват касиерките,  накрая сами ще пробват и с чип.

Само може да ги хлъзнеш в началото, че безконтакното ти плащане не работи и да ги гледаш след това.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Alexander каза:

От настройките на картата си забрани безконтактното плащане и нека си пробват касиерките,  накрая сами ще пробват и с чип.

Само може да ги хлъзнеш в началото, че безконтакното ти плащане не работи и да ги гледаш след това.

Благодаря, не знаех, че и това може да се блокира. :)))

Връзка към коментар

.

преди 4 часа, AlexandraKo каза:

Такамисля и аз да започна да правя.

А зареждането на Революта, не е ли, също слабият момент за другата карта? 

 

Изобщо не е, стига да не използваш автоматично зареждане. 

Редактирано от Ilian359
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Ilian359 каза:

.

Ти какво каза? Че при мен не се вижда.

Видя се, много ти благодаря!

Това е важно. 

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар
20 minutes ago, Loverboy said:

Свалих си Револют. Даде ми Виза. Има ли как да искам Мастъркард, без да минавам на платените планове? 

На мен при поръчване на нова ми даде и MC, може да пробваш отвреме навреме, не се сещам преди поръчка дали дава каква карта ще издаде ...

Връзка към коментар

Не зная дали някой го вълнува и дали е обърнал внимание, но в момента тече промоция да поканиш 5 приятеля да се присъединят и поръчат безплатно физическа карта а канещия получава безплатно 1 година Metal ниво.

3A2EDFF3-EB6C-4E1C-A733-D2709C6DE859.png

Редактирано от funny
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 44 минути , funny каза:

Не зная дали някой го вълнува и дали е обърнал внимание, но в момента тече промоция да поканиш 5 приятеля да се присъединят и поръчат безплатно физическа карта а канещия получава безплатно 1 година Metal ниво.

3A2EDFF3-EB6C-4E1C-A733-D2709C6DE859.png

На всеки дават различен период явно. Моят беше до снощи. Зарибих хора и днес ми отключи и поръчах карта Metal за 1 година безплатно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
2 hours ago, funny said:

Не зная дали някой го вълнува и дали е обърнал внимание, но в момента тече промоция да поканиш 5 приятеля да се присъединят и поръчат безплатно физическа карта а канещия получава безплатно 1 година Metal ниво.

3A2EDFF3-EB6C-4E1C-A733-D2709C6DE859.png

 

1 hour ago, vl_stamboliev said:

На всеки дават различен период явно. Моят беше до снощи. Зарибих хора и днес ми отключи и поръчах карта Metal за 1 година безплатно.

 

Aз я нямам тая далаверка, а съм навитак 😄

Връзка към коментар

Това вече го свърших миналата седмица и си чакам металното ниво, въпреки че в момента ми е по-интерсно да си "играя" със Curve и съвсем умишлено я рекламирам тук, че другата тема ми се струва много пуста засега...  😎

Редактирано от Adventurer
Връзка към коментар
7 minutes ago, Adventurer said:

Това вече го свърших миналата седмица и си чакам металното ниво, въпреки че в момента ми е по-интерсно да си "играя" със Curve и съвсем умишлено я рекламирам тук, че другата тема ми се струва много пуста засега...  😎

А поканените могат ли да си изкарат безплатно физическа карта или се плаща?

Връзка към коментар
преди 7 минути , Jorro каза:

А поканените могат ли да си изкарат безплатно физическа карта или се плаща?

Ако говориш за Революта - да , поканените получават безплатна физическа карта

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
16 minutes ago, funny said:

Ако говориш за Революта - да , поканените получават безплатна физическа карта

Да. А къде я виждате тази промоция, да не съм я пропуснал? Ще ми излезе ли push notification или трябва да го видя при влизане в приложението и къде>?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.