Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

1 hour ago, locke said:

И двете ми револют карти са блокирани след 2-3 седмично неизползване. При вас така ли е? 

Моята не е блокирана, но току що влязох в приложението и ми изписа съобщение за повторно верифициране на мейла ми, явно някой се е опитвал да прави.

Връзка към коментар
преди 2 минути , BlackArt77 каза:

Моята не е блокирана, но току що влязох в приложението и ми изписа съобщение за повторно верифициране на мейла ми, явно някой се е опитвал да прави.

Аз имам същото съобщение.

Връзка към коментар

В момента при избор на физическа и виртуална карта предлагат Mastercard.

И аз верифицирах мейл преди малко.

Редактирано от Zornitsa
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, RadoslavP каза:

Здравейте,

Може ли да ми кажете в България с кой куриер идва картата, защото моята трябваше да дойде преди 4 дена, а още не е дошла.

Здравей и добре дошъл.

Картата идва с български пощи, може да закъснее и един месец.

Връзка към коментар
10 minutes ago, Таньо said:

Здравей и добре дошъл.

Картата идва с български пощи, може да закъснее и един месец.

Здравей,

Добре, че първият път ми пишеше една дата в приложението и точно на нея дойде, а сега се позабави.

Връзка към коментар

Я да питам и аз- в момента наистина предлага MC за виртуални- синя и розова. На едната пише Virtual, на другата Disposable Virtual. Тази втората е еднократна ли е, що ли?

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
8 minutes ago, aleksandrina said:

Я да питам и аз- в момента наистина предлага MC за виртуални- синя и розова. На едната пише Virtual, на другата Disposable Virtual. Тази втората е еднократна ли е, що ли?

Тази втората си сменя номера всеки път след като я ползваш, но май е само за премиум потребители ...

Аз си изтрих виртуалната Виза и си направих MC, даже два пъти, та после трябваше лайв чат, за да ми махнат едната, защото на втората взе 6 евро 🙂 

Връзка към коментар
преди 10 минути , RadoslavP каза:

Здравейте,

Може ли да ми кажете в България с кой куриер идва картата, защото моята трябваше да дойде преди 4 дена, а още не е дошла.

Моята пристигна за десетина дни и си я намерих

в пощенската кутия.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 14.02.2019 г. в 13:07, chandni каза:

Старата ми беше Visa, изтрих я и пак ми даде Visa.

Да се самоцитирам... При изтриване на старата виртуална карта и искане на нова, дава не каквато е била старата, а каквато дават в момента. Вчера (26.02) си изтрих Visa Virtual картата (която бях сменила на 14-ти този месец) и при опит за добавяне на нова виртуална (вече MasterCard) ми поискаха 5.99€. Отказах и останах само с физическата МС. Днес отново опитах издаване на виртуална карта и ми даде MasterCard без да ми иска пари.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 9 часа, chandni каза:

Да се самоцитирам... При изтриване на старата виртуална карта и искане на нова, дава не каквато е била старата, а каквато дават в момента. Вчера (26.02) си изтрих Visa Virtual картата (която бях сменила на 14-ти този месец) и при опит за добавяне на нова виртуална (вече MasterCard) ми поискаха 5.99€. Отказах и останах само с физическата МС. Днес отново опитах издаване на виртуална карта и ми даде MasterCard без да ми иска пари.

 

Или ако ми позволите да обобщя - използвайте си виртуалната Виза за латино сайтовете и трийте за да си използвате виртуалната МС в останалите,където искат Виабай.Не сещам за по-добра комбинация:dance3:

Редактирано от Мари Николова
Връзка към коментар
На 7.02.2019 г. в 21:13, GrigiM каза:

Револют не поддържа вече, депозиране, зареждане на пари към P2P платформи като Mintos, Bondora и т.н. както и хазартни сайтове bet365 и подобни.

Така ми отговориха от поддръжката, като ги попитах защо? Заради по голяма прозрачност и сигурност.😆

Взеха да изчаткват малко.🙄

 

Към момента няма проблеми с преводи към Р2Р

Връзка към коментар
На ‎27‎.‎2‎.‎2019‎ г. в 9:51, chandni каза:

Да се самоцитирам... При изтриване на старата виртуална карта и искане на нова, дава не каквато е била старата, а каквато дават в момента. Вчера (26.02) си изтрих Visa Virtual картата (която бях сменила на 14-ти този месец) и при опит за добавяне на нова виртуална (вече MasterCard) ми поискаха 5.99€. Отказах и останах само с физическата МС. Днес отново опитах издаване на виртуална карта и ми даде MasterCard без да ми иска пари.

 

На ‎27‎.‎2‎.‎2019‎ г. в 10:04, aleksandrina каза:

И аз да допълня- MasterCard Virtual  я рапознава като Viabuy в онези сайтове (rumbo.es и latminute.es).

Някой хора не вярват, че се печели от четене.

Ето доказателството:

Днес си изтрих старата виртуална карта (Visa), Revolut ми даде нова (MasterCard)

И с нея за пореден път в rumbo.es - Амстердам-София от 40 евро на 26 - 14 евро надолу

Много благодаря на @chandni и @aleksandrina

 

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, ven62 каза:

Днес си изтрих старата виртуална карта (Visa), Revolut ми даде нова (MasterCard)

И с нея за пореден път в rumbo.es - Амстердам-София от 40 евро на 26 - 14 евро надолу

Понеже и аз чета, ама не ми пречи да проспивам някои работи 🙂 Нямам premium, но ако си изтрия виртуалната Visa, има шанс да ми дадат втора и така многократно?

Връзка към коментар
преди 15 минути , Яничка каза:

Понеже и аз чета, ама не ми пречи да проспивам някои работи 🙂 Нямам premium, но ако си изтрия виртуалната Visa, има шанс да ми дадат втора и така многократно?

Почти - в момента виртуалните са Мастъркард, а не Виза, както и има лимит на броя виртуални карти, които могат да се създадат в рамките на 30 дни - до 5 карти.

Но иначе да - можеш да си изтриеш виртуалката и ще можеш да създадеш нова.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
42 minutes ago, Яничка said:

Понеже и аз чета, ама не ми пречи да проспивам някои работи 🙂 Нямам premium, но ако си изтрия виртуалната Visa, има шанс да ми дадат втора и така многократно? 

При премиум, доколкото разбрах, дава виртуална с постоянно сменящ се номер. Иначе дава в МК в момента.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.