Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

преди 33 минути , yordanov каза:

Почти - в момента виртуалните са Мастъркард, а не Виза, както и има лимит на броя виртуални карти, които могат да се създадат в рамките на 30 дни - до 5 карти.

Но иначе да - можеш да си изтриеш виртуалката и ще можеш да създадеш нова.

Благодаря. Всъщност имам 2 виртуални. Позволява ли безплатно издаване на нова виртуална в този случай?

Връзка към коментар
преди 1 минута , Яничка каза:

Благодаря. Всъщност имам 2 виртуални. Позволява ли безплатно издаване на нова виртуална в този случай?

Хм, при мен, ако искам две виртуални едновременно, пише, че ще ми струва 5.99 евро. Винаги съм имал само една, трия я, създавам нова и така.

Не съм сигурен в твоя случай как ще - дали ще ти позволи да създадеш нова, ако изтриеш само едната от наличните, или пък трябва да разкараш и двете.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 27.02.2019 г. в 9:51, chandni каза:

Да се самоцитирам... При изтриване на старата виртуална карта и искане на нова, дава не каквато е била старата, а каквато дават в момента. Вчера (26.02) си изтрих Visa Virtual картата (която бях сменила на 14-ти този месец) и при опит за добавяне на нова виртуална (вече MasterCard) ми поискаха 5.99€. Отказах и останах само с физическата МС. Днес отново опитах издаване на виртуална карта и ми даде MasterCard без да ми иска пари.

@chandni, благодаря! И на мен току-що ми смени старата виртуална Visa с MasterCard. 🙂

За да отпадне таксата, при мен се оказа достатъчно само да рестартирам телефона и веднага след това да заявява новата виртуална карта.

 

Едит: Обаче за втора виртуална по-добре не пробвайте, ако не я искате категорично, защото си взема таксата, и то без предупреждение. :biggrin:

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, rik4o каза:

Едит: Обаче за втора виртуална по-добре не пробвайте, ако не я искате категорично, защото си взема таксата, и то без предупреждение. :biggrin:

Странно... Няколко пъти съм пробвала и винаги ме предупреждава за таксата.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
6 minutes ago, chandni said:

Странно... Няколко пъти съм пробвала и винаги ме предупреждава за таксата.

И на мен ми я взе, без да предупреди, но после от съпорта ми изтриха "платената" втора виртуалка и ми върнаха парите 🙂 

Връзка към коментар
преди 26 минути , chandni каза:

Странно... Няколко пъти съм пробвала и винаги ме предупреждава за таксата.

И при мен така, до преди малко. Бъг някакъв - директно ти я издава, като прескача прозореца с предупреждението за такса.

Сега имам тесте от... 3 виртуалки.  :acute:

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар
В момента, rik4o каза:

И при мен така, до преди малко. Бъг някакъв - директно ти я издава, като прескача прозореца с предупреждението за такса.

Сега имам... тесте от 3 виртуалки.  :acute:

преди 19 минути , georgebg каза:

И на мен ми я взе, без да предупреди, но после от съпорта ми изтриха "платената" втора виртуалка и ми върнаха парите 🙂 

Явно е някакъв нов "feature" в поредната нова версия... :girl_crazy:

Връзка към коментар
преди 2 часа, rik4o каза:

Едит: Обаче за втора виртуална по-добре не пробвайте, ако не я искате категорично, защото си взема таксата, и то без предупреждение. :biggrin:

 И мен не ме предупреди за такса за втората карта. Последва бърз чат с съпорта, излишната карта бе изтрита и сумата от 5.99 рефундната.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Радослав каза:

 ...Последва бърз чат с съпорта, излишната карта бе изтрита и сумата от 5.99 рефундната.

И при мен така - и то в тоя късен час.

Преди 1 час, aleksandrina каза:

Поне са супер бързи с парите насам - натам. 

И точни. И не задават излишни въпроси.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Малко оф топик, но из нета има статии какво е да си от другата страна, сиреч да работиш за Revolut. Общо взето се пише, че е доста агресивна и изтискваща атмосфера като дори кандидатите за работа ги карат да набират регистрации още преди да са наети. Дори да преувеличават журналистите, фактологията около голямото текучество там си остава. 

 

Повече информация: https://www.wired.co.uk/article/revolut-trade-unions-labour-fintech-politics-storonsky

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

И аз да добавя, че прекалено взискателни го даваме тук в България. Аз пък съм супер благодарен на Револют. Няма такъв благодат в картите!

Съсредоточете се върху десетките предимства, напоследък всички имат недостатъци.

В ерата на дигитализация ще е така.

Вчера Луфтханза ми скъсаха нервите, а ние плюем България еър, да не говоря за Уиз и Райън...

  • Харесвам 7
  • Смея се 1
Връзка към коментар

И това е интересно:

Tales from the dark side of the Revolut revolution

 

Накратко, излиза че са си изключили системата за следене на преводите, защото била спирала много от "редовниите" преводи .

Говорят и за стреса на служителите, за неплащане и т.н. ...

Връзка към коментар

Това са си вътрешни работи,  все едно се интересуваме от условията в шивашките фабрики в Бангладеш, или заплащането и стреса в логистичните центрове на Amazon примерно. 

 

За мен като клиент е важен продуктът който предлагат,  а поне за нашия пазар мисля е без конкуренция. 

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, stanimir каза:

Това са си вътрешни работи,  все едно се интересуваме от условията в шивашките фабрики в Бангладеш, 

...че дори и в България да не би да се интересуваме?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Последните дни из нета е горещо - разследват ги за пране на пари, оставки. Сео-то обяснява, че няма причини за паника. НЕ се панирайте, просто е интересно да се следят новините. 🙂

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 9 минути , stanimir каза:

Вероятно с бизнес модела си са бръкнали в Г. Ъ на много хора, колкото и да са малки спрямо големите в момента.  Нищо чудно,  че ги атакуват. 

Има и друга гледна точка, че много малко бизнеси/инвеститори могат да издържат да работят на загуба толкова време 😉

И са захлебвали по друг начин. Но да не спекулираме преди да е станало ясно

Редактирано от tch
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, stanimir каза:

Това са си вътрешни работи,  все едно се интересуваме от условията в шивашките фабрики в Бангладеш, или заплащането и стреса в логистичните центрове на Amazon примерно. 

 

Много ясно, тези които са се хванали да работят там да го ****т

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Британската полиция ще разследва финтех компанията Revolut

Дигиталната банка, оценена на 1.7 млрд. долара, е изправена и пред други регулаторни проверки

https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2019/03/06/3399756_britanskata_policiia_shte_razsledva_finteh_kompaniiata/?fbclid=IwAR0_pA1fKPjK4Xu_aX1zY3SP1wRxbdrsHmooqP2gTpTWN0BTYNCl5YW5srg

Връзка към коментар
преди 28 минути , Topfly каза:

Британската полиция ще разследва финтех компанията Revolut

Дигиталната банка, оценена на 1.7 млрд. долара, е изправена и пред други регулаторни проверки

https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2019/03/06/3399756_britanskata_policiia_shte_razsledva_finteh_kompaniiata/?fbclid=IwAR0_pA1fKPjK4Xu_aX1zY3SP1wRxbdrsHmooqP2gTpTWN0BTYNCl5YW5srg

Последният път същата новина, написана със същите думи четох в края на септември в английската преса. Намесиха пране на пари.

После търсих в нета, но не намерих информация за разследването.

Връзка към коментар
1 hour ago, Таньо said:

Последният път същата новина, написана със същите думи четох в края на септември в английската преса. Намесиха пране на пари.

После търсих в нета, но не намерих информация за разследването.

Прането на пари е по малко притеснително, освен ако не си част от това пране 😉 Доста по авторитетни финансови институции също са обект на проверки за пране на пари последно време.

В случая по притеснителното е отношението на Револут към клиент при проблем. Ниските такси и изгодните условия вероятно са в резултат на висока автоматизация и малко служители. Когато обаче възникне проблем, липсата на достатъчен брой служители се оказва пречка пред възможността за адекватна реакция. Става нещо подобно, като при НТА. Докато няма анулиране на полет, всичко върви по мед и масло, но анулират ли полета, тръгва ходенето по мъките...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.