Прескочи до съдържание

Да изпием по питие на 9-дек? :)


Гост

Препоръчани мнения

Здравейте :) Една скромна покана от мен, тоест от нас с Mary. Тя не че знае, ама аз знам, че ще се усмихне сърдечно, като прочете, щото се чудехме как да го организираме :)

 

Аз за съвсем мъничко ще си кацна в България. Няма да бъда на Коледния купон - вярвам тогава ще сме с Руми в Бразилия. Но ако някой иска да изпием едно-две-три-колкото питиета в петък вечер, 9 декември, с удоволствие ще ви се стоваря на главите къмто 20,30 - 20,45 часа директно от терминал 1 (полет на Easyjet). 

 

С Mary много се дивихме как да отправим покана - хем да е лична, хем да не е натрапваща се. Аз го реших самосиндикално с този пост - искам да се видя с много магеланци, но ще бъде задължаващо да каня лично - особено ако трябва по някаква причина да ми откажете :)

 

Затова - който има възможност и желание, моля да драсне тук, а аз ще помоля Mary - когато се върне от шоколадовия Колмар - да запази някакво местенце за нас, в зависимост колкото се сберем.

 

Ще се радвам да се видим :)

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Ще се радвам да се запозная с една от най - колоритните личности в сайта и всички останали, които дойдат на срещата.:) Свършвам работа към 19.30 , така че след 20 часа мога да съм на линия . Прекрасна идея , нямам търпение...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

С радост приемам! Посочете, моля, часът и мястото на срещата!

 

И аз се радвам! Часът ще бъде вероятно към 20. (Аз една идея по-късно). Мястото - в зависимост колко човека се съберем. 

Можем да наминем, но не знам дали сме поканени, предвид че до сега не се познаваме :)

 

А хубава работа! :) Тъкмо повод да се запознаем :)

Ще се радвам да се запозная с една от най - колоритните личности в сайта и всички останали, които дойдат на срещата. :) Свършвам работа към 19.30 , така че след 20 часа мога да съм на линия . Прекрасна идея , нямам търпение...

 

Много ще се радвам :) Благодаря! 

Връзка към коментар

И аз мога да дойда, стига да обещаете, че ще сме заедно до към 03:00 часа, за да се отправя след това към летището :-)))))))))

Ще ми е много приятно да се видим :wub:

 

:lol: Ще бъдете навреме за полета... И на мен!  :wub:

Връзка към коментар

Аз съм на 50 %, въпреки че ще направя всичко възможно да се присъединя към групата. Но завися от доста странични фактори, за съжаление. Така че, Mary, като броите хората, имайте едно на ум за мен, като "тука има, тука нема" ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Отдавна си мечтая да се запозная с теб, Рейни  :blush: . Сега имам шанс, бройте ме :P

 

Кеф! :)

Началният час е ясен, а има ли краен, понеже аз бих могъл, но малко по-късно?

 

Крайният е групата, която лети на следващия ден, да си хване полета!  :lol: Заповядай!

И аз ще дойда.

 

:fan:

Тъкмо се чудех как да те видя при това ти кацане! Идвам!

 

Ще се радвам!

Ще направя всичко възможно! Имам голямо желание да тряснем по една ракия с теб :)

 

Ихааа - удоволствието ще е мое! :) 

Аз съм на 50 %, въпреки че ще направя всичко възможно да се присъединя към групата. Но завися от доста странични фактори, за съжаление. Така че, Mary, като броите хората, имайте едно на ум за мен, като "тука има, тука нема" ;)

 

Слушаме! :) 

Връзка към коментар

И аз имам огромно желание да се запозная с теб, Рейни, но уви, други ангажименти и разстоянието ще ми попречат този път. Но на 09.12. вечерта ще изпия едно за твое здраве, макар и без теб.

Връзка към коментар

Оф бе, Рейни, много ми се идва, но и аз съм на този ранен полет, а съвсем без сън не мога. И със съжаление ще пропусна.Как пък не каца 2 часа по-рано това Easy.

Връзка към коментар

Ние имаме коледно парти на 9.12, но аз ще се измъкна към 8 и ще дойда.

 

До скоро скив ;) :*

 

А така! :) 

Записвам се!

 

Може ли да не дойда и да изпусна купона? Не!

 

Ама наистина ще се радвам! :) 

Ще е много супер, знам си! Айде, чакаме те!!!!

 

Благодаря! Магеланци са единствени... 

Връзка към коментар

Това ли сме всичките? :)

Предпочитание за вида на заведението?

 

Да има ракийка, салатка  :lol: И да е уютно, да си приказваме... Нямам други претенции аз. Благодаря, че се занимаваш!  :wub:

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.