Прескочи до съдържание

ново попълнение


Препоръчани мнения

Здравейте пътешественици,

 

разбира се споделената любов към пътешествия доведе и мен до този форум. Другото, което ме доведе при Вас е търсенето на подходяща компания за пътуване.

 

Обичам странните и нестандартни неща. Главата отвреме навреме не ме слуша - например в един такъв период преди няколко години заминах за Индия сама за 3 месеца (който е ходил там може да си представи, който не първо трябва да отиде за да разбере ...).

 

Набелязала съм си и Бразилия като дестинация. В ЮАР също ми се ходи.

Май към Европа проявявам по-малък интерес - не защото не обичам цивилизацията (дори напоследък съм се изнежила и предпочитам комфорта и лукса като вариант за почивка, но пък приключенията са свързани повече с мизерия и тичане насам натам..), а по-скоро защото ми се струва твърде достъпна и близа и няма кой знае какво предизвикателство.

 

Гледах един пътепис за Мароко в един блог. Много ми хареса - наема се кола и се обикаля половината държава - ако има желаещи може да се организираме.

 

Като цяло аз нямам проблем с намирането на билети и със справянето във всякакви ситуации. Основната причина да потърся и да се присъединя към форума е компанията за пътуване. Пътувала съм и сам, но понастоящем имам настройка за групови пътувания - пачангата и емоциите са по-големи ми се струва. А и споделените моменти са по-хубави :).

 

 

За мен:

име - Теодора

професия - блондинка /от умните/

пороци - малко си падам работохолик :))))

мразя цигарите

обичам танците 

много съм свободилюбива и не ми се нрави някой да ми се налага

отворена съм към всякакви шантави и шури предложения

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Добре дошла. За съжаление имам 1-2 задачки по форума, които гледам да приключа, след което ще се заема да постегна разделите и категориите тук и най-вероятно ще се пръкне такава за търсене на спътници. Имам идеи в главата да е нещо повече от форум, а нещо като календар със събития, в който да се записваш, но ще видим как ще стане :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.