Прескочи до съдържание

София -Париж за 60 евро, двупосочен


Препоръчани мнения

Оооо-о-ооо, Шан-з-Елизе - както пее Жо Дасен - и в пек и под дъжда и по пладне и в полунощ - има всичко което си пожелаете на Шан-з-Елизе!

А пък Тодор Колев , лека му пръст, в дует с Богдана разказваше как:

Пием, пеем, пушим

и французки учим,

чакам виза за Париж да излиза.

Ох, като са изучим,

дали ша са случи

и отблизо да видим Мона Лиза.

 

Та думата ми е, че се появи промоцийка и за Париж.

Пак този вездесъщ уикенд 26-28.10 , срeщу 60Е (с Wizz Discount Club)

E, виолетовите не кацат точно в Париж, така че ще трябва да се бръкнете и с по едни 16Е в една посока за трансфер със совалката от Бове до портата Майо, но .... c'est la vie!

 

Публикувано изображение

 

 

Пък ако само 2 дни ви се сторят (съвсем основателно) твърде малко за град като Париж, има и опция за цяла седмица срещу 70Е

 

Публикувано изображение

 

 

Bon voyage!

 

 

Кликнете тук, за да видите тази статия

post-139-0-58164100-1375384768.jpg

post-139-0-03652700-1375385307.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На никой ли не му се ходи в Париж ...като се сетя как се нахвърлиха върху безличния Брюксел :-)

 

За Брюксел бонуса беше хотела според мен, пусни иначе една Шарлероа без нищо и ще гледаш празнота :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На никой ли не му се ходи в Париж ...като се сетя как се нахвърлиха върху безличния Брюксел :-)

Ми аз от там се връщам. А и конкретно Париж за мен е град, който веднъж в годината  да видя ми е достатъчно. Даже не всяка година. За разлика примерно от Берлин или Амстердам, където и всеки месец да ходя, все ми е приятно, и има нещо ново и интересно. :)

За Брюксел обаче си прав ;)

Връзка към коментар

Всеки си усеща нещата по своему.Аз примерно не съм от най- големите фенове на Берлин и не ми е тръпка.

Изобщо аз съм средиземноморска южна душа . Севера с изключение на Лондон ми е интересен доколкото да го видя и понякога просто за разнообразие , но нито Австрия , нито Германия или пък Холандия ме влечат особено макар да съм бил многократно -:)

Иначе сега да мога паля и тръгвам за Италия , Франция или Испания ... в този ред -:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Иначе сега да мога паля и тръгвам за Италия , Франция или Испания ... в този ред - :)

Значи с теб само на някой кръстопът между Барселона и Севиля , или край Темза може да се засечем. По другите държави и области няма големи шансове, да не кажа никакви :)

Моите редовни, които не пропускам да посетя поне веднъж годишно, са Испания, Германия, Холандия и Лондон ...и без да спазвам някакъв ред.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.