Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Ама не такива за игра, също област в която съм експерт, а туристически карти със забележителностите :)

 

Общо взето мисля, че на всеки се налага да ги ползва, аз дори ги събирам в чекмеджето със сувенири. Лошото на картите са, че или са платени и то доста скъпо, или безплатните са пълни с доста спам. И при двата случая често получаваш карта с една камара забележителности, които не те интересуват. 

 

Та по тоя повод ей това сайтче е интересно: http://suggestme.com/

 

Избираш си град, отбелязваш кои атракции те интересуват, те ти правят твоята лична туристическа карта и за 10 долара с безплатна доставка ти я изпращат на водонепромокаема хартия и т.н. Ако желаеш може и ПДФ да си свалиш, естествено безплатно. 

 

Избора на градове засега е ограничен, но като цяло идеята ми харесва, обикновено пари за карти не давам, а безплатните често имат безумия от рода на ключов музей да е изписан с минимум шрифт, а някаква ресторантска дупка до него да има огромен банер...

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 обикновено пари за карти не давам, а безплатните често имат безумия от рода на ключов музей да е изписан с минимум шрифт, а някаква ресторантска дупка до него да има огромен банер...

Е, в общи линии в информационно-туристическите бюра(гишета) обикновено има съвсем прилични безплатни карти или с малко реклами(спам) или с реклами не на самата карта, а в отделни карета отстрани или отзад, което мен не ме бърка ...

 

А иначе това, която показваш,  изглежда интересно и полезно, наистина :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.