Прескочи до съдържание

$20 / £20 / €20 отстъпка за Uber при букване директно през Google Maps


Препоръчани мнения

Трябва да имате последната версия на Google Maps, за да работи. Избирате си маршрута от - до, появява се pop-up, който предлага пътуване с Uber. 

 

post-2276-0-90376500-1485357845_thumb.jpg

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Uber Bangkok - 50 бата отстъпка за до 15 пътувания между 19 и 2 часа за целия Февруари. Купон LUVBKK се добавя в промоциите и се прилага автоматично.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

Има ли значение дали имаш вече регистриран акаунт?

 

Някои отстъпки за Uber по принцип важат само за новорегистрирани акаунти и първа поръчка.

Връзка към мнение

Моят акаунт не е новорегистриран - откакто сме в Банкок ги използваме усилено и днес ми се предложи купона.Добавих го и тази вечер се прибрахме до хотела за 0 бата.  :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Това през Гугъл мапс многократно ли работи? Чудя се дали да го използвам, когато цената е доста под отстъпката.

Връзка към мнение

Хм, дали офертата за Гугъл мапс е валидна още? Като пробвам ми дава "запиши се в Uber и спечели 20 реала", а преди мисля, че беше по-различно, както в първото мнение. А вече имам акаунт в Uber, и май не важи в случая...

Връзка към мнение

Ами 300 бата беше отстъпката, която даваха за новорегистриран акаунт за Тайланд при първо пътуване и може би е еднократна.

Връзка към мнение

Аз това го мярках и тук в Бразилия като пусках Гугъл мапс, ама останах с впечатлението, че не е само за нов акаунт. Както и да е, няма да си правя нов акаунт, че то станаха за всичко по 3-4, нищо не помня вече  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Още един купон - 40 бата отстъпка за 10 пътувания между 15 и 3 часа в Chiang Mai с купон BYEFEBCM

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.