Прескочи до съдържание

Здравейте:-)


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен!

Намерих ви днес, ровейки за самолетни оферти за Куба. Опитвам се да организирам едно пътуване за мен и половинката за Нова година. Знам, че съм малко закъсняла за добри оферти, знам и че "добри" оферти за Нова година няма, но има вероятност да сменя дестинацията в движение. Засега проучвам. По форумите мнението е, че до Куба е по-добре да се използва Туроператор, аз мразя туроператорите, особено след първото и последно букиране на почивка в Санторини с български оператор, който фалира....

Другата ми идея е за Тайланд, и там не съм била. Третата опция е Оман.

Всъщност интересно би било да споделим какви идеи имате за пътувания до края на годината - началото на следващата.

 За момента съм планирала един октомврийски Прованс(билети купени, хотел резервиран) и подготвям Куба :)

Мечти - Австралия, Бразилия, Перу, Кения и още много.

Прия :) тно ми е да съм член на форума.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре дошла :) Чак да си заскъняла за Куба едва ли, но новогодишни оферти добри рядко изпадат. Ако изскочи нещо ще е от друго летище в Западна Европа, надявам се да нямаш проблем със това :)

 

Останалите ти дестинации се организират перфектно и самостоятелно. Ама да не философстваме много, разполагай се и ако има нещо конкретно питай, май само за Оман ще е трудно да се намерят препоръки, но не и невъзможно :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.