Прескочи до съдържание

Помощ за кола под наем в Палма де Майорка


Препоръчани мнения

Здравейте, хора,

Имам нужда от малко помощ. Искам да наема кола от летището на Палма. Всичко точно обаче полетите ми са пристигам на 24.05.2017 в 18:55 с полет на Vuling и си тръгваме на 29.05.2017 в 07:00 с полет на Norwegian. Проблемът е това ранно връщане, защото реално не намерих офис, който да работи от 5 или нещо такова и ще се наложи да връщаме извън работното време. Предпочитам fuel policy да е full2full и ме интересува най-ниската възможна цена. Благодаря предварително.

Връзка към мнение

Повечето компании са въвели механизъм за връщане на колата и при затворен офис. Може да варира от това да има служител да те чака, до просто една пощенска кутия, в която да пуснеш ключа. Доста често тази услуга е платена и то хич не символична сума.

 

Така че те съветвам да не ровиш по масовите сайтове, които едва ли ще включат особеностите по връщане извън работно време, а просто да хванеш всичките фирми, които имат офиси на летището и да ги проучиш една по една. Кел файда като ти намерим кола за 20 евро на ден с full2full, когато някъде из ситния шрифт пише, че връщане извън работно време е +50 евро...

 

Ето го списъка според сайт ана летището, може да не е изчерпателен: http://www.aena.es/en/palma-mallorca-airport/car-rental.html

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...
На 9/2/2017 в 11:18, MARTiNSHO каза:

Здравейте, хора,

Имам нужда от малко помощ. Искам да наема кола от летището на Палма. Всичко точно обаче полетите ми са пристигам на 24.05.2017 в 18:55 с полет на Vuling и си тръгваме на 29.05.2017 в 07:00 с полет на Norwegian. Проблемът е това ранно връщане, защото реално не намерих офис, който да работи от 5 или нещо такова и ще се наложи да връщаме извън работното време. Предпочитам fuel policy да е full2full и ме интересува най-ниската възможна цена. Благодаря предварително.

Здравей! Би ли споделил с коя компания в крайна сметка работи? Предстоят ми 7 дни в Палма де МАйорка и обмислям да наема кола , но още съм в чуденка?!?!? Както бе написано по- горе, Varnell e  най-добрия вариант на острова (поне така се слави из мрежата) Мнение?  Благодаря предварително!

Връзка към мнение

Така, всичко премина мееега-мееега добре. Схемата е.... economy-bookings ми предложиха 75 евро 5 дни с full insurance (от тях), а колата беше от europcar. Отидохме, ъпгрейднаха ни към по-високо от fiat panda на vw polo с всички екстри (бяхме на сватба и на всички им се беше случило, а на едните даже от gold отидоха на range rover evogue). Нямаше абсолютно никакви проблеми. Реално блокираха много пари от картата, защото към europcar нямахме никаква застраховка и ако нещо стане ще ти вземат парите, но след това от economy bookings ще ги върнат. Готино се получи.

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Да споделя малко негативен опит от рента кар в Майорка. Използвах услугите на ОК rent a car, като ги бях запазил през economycarrentals.com. Колата беше ОК и нямаше забележки, НО процесът по вземане на колата беше потресаващо бавен. Чакахме повече от 3 часа докато ни дойде реда за попълване на документите при наемането, а започнахме да чакаме малко след 22 ч. Стана скандал на няколко пъти, като служителите обясняваха на прегрелите и изнервени клиенти, че е нормално да се чака 2-3 часа за наемане на кола. Иначе връщането беше бързо и без забавяне.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.