Прескочи до съдържание

София - Айндховен, 35 евро, двупосочно


Препоръчани мнения

Още една оферта от Уиз за средата на есента. В самият Айндховен кой знае какви чудеса няма да видите, освен традиционния център и стадиона на PSV Айндховен. Но ако се пораздвижите малко с редовните и удобни холандски влакове се откриват невероятно възможности.

  • Утрехт - един от центровете на Холандия в пряк и преносен смисъл.
  • Амстердам - музеите, тълпите от туристи, пазара за цветя, едва ли има нужда от представяне.
  • Делфт/Ротердам/Хага - моят личен фаворит. Кой знае, ако дойдете може и да си изкарате обиколка с гид, лично от моя милост :)

Това е Амстердам.

 

Публикувано изображениеА това Делфт:

 

Публикувано изображение

 

 

Дати: 30.10 - 03.11

Цена: 35 евро за членове на Wizz Discount Club. Иначе е +20 евро.

За резервация: http://wizzair.com

 

Публикувано изображение

 

За съжаление, хотелските нощувки като цяло в Холандия не отговарят на цените на полетите, но с малко повече зор добри предложения може да се намерят. Проверете booking.com

 

Ами това е, чакам ви :)

 

Кликнете тук, за да видите тази статия

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Транспорт до Амстердам - около 20 евро на посока. Същото и до Южна Холандия: Делфт, Ротердам, Хага. Ако се присламчите към някое студентче, може и с 40% намаление да пътувате :)

 

И времето. Принципно колкото пъти ми дойдат гости все е ясно и слънчево и се уморявам да им обяснявам, че Холандия не е така по принцип, ама не ми вярват... Та може като нищо вие да сте първите, които да видят истинската есенна Холандия :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Твоите хора са имали късмет. Моите първи пъти все бяха мрачни, дъждовни и ветровити, и то какъв вятър... Дори сега ми е трудно да приема жегите от последните дни :)

Връзка към коментар

Бат Жоро идвам, приели са ми банковия превод :) Не успях да навия никой да дойде с мен, но няма проблем идвам сам, живот и здраве да изкарам до есента :) Някой друг дали си взе билети за тези дати ? Може да ходиме заедно, търсиме нощувки и т.н. :)

P.S. ще трябва помагаш малко с инфо :)

Връзка към коментар

Бат Жоро идвам, приели са ми банковия превод :) Не успях да навия никой да дойде с мен, но няма проблем идвам сам, живот и здраве да изкарам до есента :) Някой друг дали си взе билети за тези дати ? Може да ходиме заедно, търсиме нощувки и т.н. :)

P.S. ще трябва помагаш малко с инфо :)

 

Ще помагам нямаш проблеми. Един ден може да отделя за разходка, но не повече, че ми е натоварено :)

 

 

Аз се вмъквам с едно бързо въпросче  :) , Голямо ли е летището на Айндховен? В смисъл 2 часа и половина за прекачване добре ли са?

 

Уха! Летището в Айндховен е едва две залички, излизаш от едната, влизаш в другата. Чисто физически прехода е 2 минути. Малка опашка на проверката, ако си в пик час още 10-ина минути но това е, 2 часа и половина ти препоръчвам да идеш на втория етаж да гледаш самолети от терасата, че ще се чудиш какво да правиш :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.