Прескочи до съдържание

Привет от Краси!:)


Препоръчани мнения

Здравейте на всички:)

Казвам се Краси Димитрова и се занимавам с маркетинг, реклама и продажби, но реално мечтата ми  е била да уча туризъм.

 

Е, не можах да се справя с икономическата география:))) ..а точно тогава настана прехода и съвсем не беше ясно, колко млеконадой имаха кравите за минал период, камо ли за настоящ такъв:)) Дааам, едно от многото неща, които трябваше да знаем са всички отрасли и подотрасли в Родината и с математическа точност да цитираме, поне за три последователни години, реализациите им в цифри:))))))))))))))

 

Не стана ясно цялата тази фактология какво го бърка един екскурозвод, хотелиер и т.н. НО:)) явно е било важно:))))

 

Та така, превърнах туризма в нещо като хоби и макар че, не ми достига както времеви, така и финансов потенциал да се рзгръщам много, много:)) се старая непрекъснато да откривам чудесни места из България, а и не само. Кучето ми страшно се кефи на този факт!:))))))

 

До скоро и приемете моите почитания:)))

post-492-0-88549500-1375883771_thumb.jpg

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Е, не можах да се справя с икономическата география :))) ..а точно тогава настана прехода и съвсем не беше ясно, колко млеконадой имаха кравите за минал период, камо ли за настоящ такъв :)) Дааам, едно от многото неща, които трябваше да знаем са всички отрасли и подотрасли в Родината и с математическа точност да цитираме, поне за три последователни години, реализациите им в цифри :))))))))))))))

 

Не стана ясно цялата тази фактология какво го бърка един екскурозвод, хотелиер и т.н. НО :)) явно е било важно :))))

Ами, опитай сега - вече няма нито отрасли, нито подотрасли, а за крави да не говорим, еле пък млеконадой!

 

:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В института на времето имах изпит по икономическа география, и там имаше точка за световния износ на фурми по години и държави :lol: Помня само, че лидер беше Судан с около 80%. Е пак съм запомнил нещо де :P

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.