Прескочи до съдържание

Booking.com - полезни опции, съвети, възможности и трикове при търсене


rik4o

Препоръчани мнения

преди 5 минути , ivelina666 каза:

Добре, а може ли да изпратя на booking.com скрийншот от cheaptickets да речем, но цената, която се получава след кода за 16% намаление? Дали биха взели предвид тази цена?

Опитай.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , ivelina666 каза:

А принципно кога изплащат разликата, след престоя ли?

Да, между 30 и 60 дни според правилата ми. Аз съм получавал около десетия ден.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 43 минути , ivelina666 каза:

Добре, а може ли да изпратя на booking.com скрийншот от cheaptickets да речем, но цената, която се получава след кода за 16% намаление? Дали биха взели предвид тази цена?

Правила съм го това.Отговора беше - това противоречи на нашите изисквания по-ниската цена да е без специални промоции,но заради вашите усърдия ще ви възстановим сума(малко по-висока от разликата) след престоя ви.Така че,да,има смисъл 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Понеже другата тема е заключена,а кода изтича на 12/01/2020 ще си позволя да го пусна тук и дано свърши на някой работа.

 

44Q6BB4QZY

*Минималната изразходвана сума е US$110. Резервирайте преди 12 януари 2020

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, ivelina666 каза:

А принципно кога изплащат разликата, след престоя ли?

 

преди 4 часа, Таньо каза:

Да, между 30 и 60 дни според правилата ми. Аз съм получавал около десетия ден.

Разликата в цената не я ли изплащат до 2-3 дена след престоя поне при мен беше така след като им пратих платежен документ

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Имам въпрос относно безплатно такси, което Booking предлагат. Дава ми тази опция в Ница от летището до хотела. Възможно ли е да се възползвам за обратната посока обаче? От хотела до летището (т.е. на прибиране, а не на отиване в Ница)? Някой пробвал ли е?

Връзка към коментар
преди 13 минути , clinton1 каза:

Бях им чел условията и изрично пишеше, че е само при пристигане. В кой хотел си в Ница, тъй като и аз купих билети за март, но търся хотел?

Ако сте с обществен транспорт, бих ви препоръчала нашия, близо до спирка на трамвая от летището.

Двойка стая с отлична закуска на блок маса за 73 евро.

Връзка към коментар
преди 5 минути , clinton1 каза:

Бях им чел условията и изрично пишеше, че е само при пристигане. В кой хотел си в Ница, тъй като и аз купих билети за март, но търся хотел?

Мисля да запазя този, но още не съм.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Дани Магелани каза:

Ако сте с обществен транспорт, бих ви препоръчала нашия, близо до спирка на трамвая от летището.

Двойка стая със отлична закуска на блок маса за 73 евро.

Best Western Hotel Lakmi Nice (Ex NY)

Близо е и до гарата, от там 7-8 мин се върви по трамвайната линия по посока към пл. Масена.

Връзка към коментар
преди 6 минути , Дани Магелани каза:

Best Western Hotel Lakmi Nice (Ex NY)

Близо е и до гарата, от там 7-8 мин се върви по трамвайната линия по посока към пл. Масена.

Доста добре изглежда, но на мен лично ми е скъп. С около 200 лв. повече за този, който аз съм харесал.

Връзка към коментар
преди 7 минути , Христиан каза:

Доста добре изглежда, но на мен лично ми е скъп. С около 200 лв. повече за този, който аз съм харесал.

С Букинг код при 2 нощувки намалява с 10%. 

Връзка към коментар

Здравейте магеланци.

Стягаме куфарите за Лисабон в края на март / 19-25 -ти / и вчера букнах нощувки за един апарталант от Booking. Като Genius потребител , имах опция за безплатен трансфер от летището до мястото за настаняване. Чудесно, си казвам и потвърждавам плащане и т. н.

Получавам потвърждение на резервацията, в нея фигурира опцията "Безплатен летищен трансфер"- резервирай !

Влизам, започвам резервацията.. докто не стигам до полето с падащото меню, откъдето да избера летище на излитане. В случая нашето е Милано Бергамо Но в менюто- Милано Бергамо- йок:)). Милано Малпенса има- Бергамо - не. Съответно не мога да подам полет и час на приситгане и не мога да си завърша резервацията. Пикх на Bookring и се започна едно прехвърляне- "Аааа , ние сме "такси сървиз", свържете се с " аccomodation sevrices", писах и на тях.. препраща ме към "Често задавани въпроси и т.н."

Някой имал ли е такъв проблем до сега и ако да - как го решихте?

Благодаря предварително за инфото.

 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, бих искала да попитам какво се случва, ако имаш резервация с букинг и не отидеш? Или при онези случай, в които я канселираш и ти каже, че трябва да платиш? Аз винаги слагам съвсем празни карти за гаранция, или Революта, която е замразена. Някой може ли да сподели опит? 

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

От сайта на Пощенска банка:

Резервивай желаните дестинации с 10% допълнителна отстъпка* в Booking.com!

 

Само в периода от 1 до 10 март с твоите кредитни карти Visa и Mastercard от Пощенска банка разполагаш с още повече привилегии! Получаваш специалната отстъпка от заплатената с кредитната карта цена за настаняване в България или чужбина всеки път, когато правиш резервация в Booking.com, чрез нашия линк.

*Отстъпката е специално договорена за клиенти с кредитни карти, издадени от Пощенска банка, в резултат на сътрудничеството с Booking.com и се предоставя от банката независимо от други обявени отстъпки във връзка с резервацията.

Как да вземеш твоята отстъпка?

    Посети страницата на Booking.com от тук
    Избери  дестинация и направи резервация  със своята кредитна карта от Пощенска банка
    Плати престоя си на избраното място за настаняване с кредитната карта, с която си направил резервацията
    Отстъпката се получава обратно по картата в срок до 90 дни, считано от края на месеца, в който е използвана резервацията и е напуснато мястото за настаняване ....

Повече информация на https://www.postbank.bg/Individualni-klienti/Karti/Credit-Cards/Promocii/patuvai-s-10-otstapka

Не съм пробвал дали се комбинира с еднократните кодове за отстъпка. Моля модератор да премести информацията, ако не е за тази тема.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На 8.02.2020 г. в 17:38, Happy_Traveler каза:

Здравейте, бих искала да попитам какво се случва, ако имаш резервация с букинг и не отидеш? Или при онези случай, в които я канселираш и ти каже, че трябва да платиш? Аз винаги слагам съвсем празни карти за гаранция, или Революта, която е замразена. Някой може ли да сподели опит? 

Хващам доста късно поста, но все пак да си напиша опита. След като няколко пъти ми теглиха парички от картата 2-3 месеца преди /несигурно/ заминаване /и несигурно настаняване точно в този хотел!/, и после трябваше да ходя в банков офис за да ги отблокират, вече пиша някакъв измислен код на пътвърждение за картовата сметка, и системата го потвърждава. Така, с несъществуващ код, няма как хотелът или хостелът да изтеглят пари от картата. Имал съм случаи, в които, когато дойде време хотелът да дръпне пари обикновено за първата нощувка,  ми изпращат и-мейл,че има проблем с картата, и тогава, ако наистина заминавам и ще бъда точно в този хотел, вкарвам истинския код за потвърждение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Коментирали сме многократно трудностите на Букинг при гарантиране на резервациите при частни лица, но не бях попадал на толкова изчистена информация. Звучи ми като официално оповестяване, че тези резервации са една идея по-рискови за клиентите и тях.

 

 

643802497_.png.009b039c85fb5d11a31dfa23f19b0696.png

2138582830_.png.4dea53822a2677c270b6249e1b10a2f4.png

  • Харесвам 2
  • Шок 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, VladimirK каза:

От сайта на Пощенска банка:

Резервивай желаните дестинации с 10% допълнителна отстъпка* в Booking.com!

 

Само в периода от 1 до 10 март с твоите кредитни карти Visa и Mastercard от Пощенска банка разполагаш с още повече привилегии! Получаваш специалната отстъпка от заплатената с кредитната карта цена за настаняване в България или чужбина всеки път, когато правиш резервация в Booking.com, чрез нашия линк.

*Отстъпката е специално договорена за клиенти с кредитни карти, издадени от Пощенска банка, в резултат на сътрудничеството с Booking.com и се предоставя от банката независимо от други обявени отстъпки във връзка с резервацията.

Как да вземеш твоята отстъпка?

    Посети страницата на Booking.com от тук
    Избери  дестинация и направи резервация  със своята кредитна карта от Пощенска банка
    Плати престоя си на избраното място за настаняване с кредитната карта, с която си направил резервацията
    Отстъпката се получава обратно по картата в срок до 90 дни, считано от края на месеца, в който е използвана резервацията и е напуснато мястото за настаняване ....

Повече информация на https://www.postbank.bg/Individualni-klienti/Karti/Credit-Cards/Promocii/patuvai-s-10-otstapka

Не съм пробвал дали се комбинира с еднократните кодове за отстъпка. Моля модератор да премести информацията, ако не е за тази тема.

През този линк при мен цените са доста завишени в сравнение с тези, които виждам само като се логна.

Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Booking имат нова промоция,с която може да добавите 10€ в wallet-a. За целта трябва да свалите или ъпдейтнете мобилното приложение до последната версия,след което да се логвате,започвате търсене за произволна дестинация и добавяте 3-4 места за настаняване в wish list-a( 🤍 горе вдясно) , и готово. Успех ! 🙂 

 

0CDDF45B-5823-426B-B36B-8B1E9CA71DBF.png

  • Харесвам 16
  • Благодаря 14
Връзка към коментар
Преди 1 час, Dian каза:

Booking имат нова промоция,с която може да добавите 10€ в wallet-a. За целта трябва да свалите или ъпдейтнете мобилното приложение до последната версия,след което да се логвате,започвате търсене за произволна дестинация и добавяте 3-4 места за настаняване в wish list-a( 🤍 горе вдясно) , и готово. Успех ! 🙂 

 

0CDDF45B-5823-426B-B36B-8B1E9CA71DBF.png

Веднага ли се появява? Че нацъках 5-6 и нищо... Хем се появява съобщение за промоцията в приложението

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.