Прескочи до съдържание

Booking.com - полезни опции, съвети, възможности и трикове при търсене


rik4o

Препоръчани мнения

36 minutes ago, Ivko said:

Само един има интерес...пак е нещо 😀😀 та...

Отварям страницата на Уиз от браузера на телефона, но не натискам банера за букинг ами отивам на търсачката за хотели, пиша името на хотела и датите и като дам търси ме прехвърля в страницата на букинг и при мен автоматично се логнах / ако не стане просто си влезте в акаунта/ и от там си правя резервацията, като гледате пак логото на Уиз дали си седи горе.

И аз имах интерес към подробностите, но чаках търпеливо да се събудиш🙂

Тествах. Като че ли става номерът. Скоро ще пробвам с реална резервация и плащане. Благодаря🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искам да направя резервация, но още не съм сигурен за 5 или 3 нощувки. Ако букна сега понеже е евтино за 5 нощувки и ще ми се пада по една цена на нощувка и в последствие цената на нощувка скочи и аз реша да променя на три, по старите цени ли ще ми калкулира промяната или по-новите. До монента само съм увеличавал нощувките и са ми ги смятали по новите.

Връзка към коментар

Не сигурна, че те разбирам напълно, но ти за да промениш броя на нощувките, не трябва ли първо да анулираш 5 нощувки, за да направиш нова резервация за 3? Т.е. няма как да запазиш цената на нощувка от първата резервация.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Ivko каза:

Искам да направя резервация, но още не съм сигурен за 5 или 3 нощувки. Ако букна сега понеже е евтино за 5 нощувки и ще ми се пада по една цена на нощувка и в последствие цената на нощувка скочи и аз реша да променя на три, по старите цени ли ще ми калкулира промяната или по-новите. До монента само съм увеличавал нощувките и са ми ги смятали по новите.

Купи 3+2 и после анулирай излишните.

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Мари Николова каза:

Не сигурна, че те разбирам напълно, но ти за да промениш броя на нощувките, не трябва ли първо да анулираш 5 нощувки, за да направиш нова резервация за 3? Т.е. няма как да запазиш цената на нощувка от първата резервация.

Ами нали буквам с безплата промяна и просто си променям броя на нощувките от 5 на 3. Инче съм добавял нощувки към резервация.

Връзка към коментар
В момента, Мари Николова каза:

Не съм пробвала това, ще е добре да споделиш, ако стане.

Значи пробвах с една резервация за 7 нощувки букната на 1165лв /166лв нощувка/ и сега гледам цената вече е 1384лв /198лв нощувката/ тръгнах на променям ношувките от 7 на 4 и ми изписа цена 792лв точно 198лв. Значи е едно и също дали ще букна 3 и добавя 2 ще ми ги даде на новата цена или ще букна 5 и после променя на 3, но втория случай е по-добре защото ако букна 3 после има вероятност да не е свободно за още 2

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Имам някаква пътуваща награда към мен, нали ги бях махнали тези награди или?

Изтече ми картата през април и сега съм с нова. Та ето какво са ми пратили вчера по мейла.... 

Някои друг получавал ли е такова съобщение? 

image.png.a878aee31d49515d8207759ed727a0ed.png

 

Явно наградите тръгнаха отново. Супер новина 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
10 minutes ago, Иван Попов said:

Имам някаква пътуваща награда към мен, нали ги бях махнали тези награди или?

Изтече ми картата през април и сега съм с нова. Та ето какво са ми пратили вчера по мейла.... 

Някои друг получавал ли е такова съобщение? 

image.png.a878aee31d49515d8207759ed727a0ed.png

 

Явно наградите тръгнаха отново. Супер новина 🙂

 

И аз така - вчера получих парички, които нямам идея от къде са 🙂

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
В момента, Eva eva каза:

И аз така - вчера получих парички, които нямам идея от къде са 🙂

Охо значи и аз ще ги получа парички тези дни. 🙂

Първо пишете, че са 15 паунда, но после са ги сменили на долари. 😊

Връзка към коментар
Just now, Иван Попов said:

Охо значи и аз ще ги получа парички тези дни. 🙂

Първо пишете, че са 15 паунда, но после са ги сменили на долари. 😊

Или 24.85 левчета 🙂 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, muchachote каза:

Това е цяла каса бирааааа!!!!🍺🍺🍺

Вярно е 🤩 

 

преди 2 часа, antea каза:

току-що и аз установих, че днес са ми превели 21,21 евро от Букинг, изобщо нищо не чакам отникъде поне от 11 месеца насам, и сега изведнъж това :smile:

Късметче 😊

Връзка към коментар
На 1.09.2020 г. в 15:58, Eva eva каза:

И аз така - вчера получих парички, които нямам идея от къде са 🙂

преди 13 часа, Иван Попов каза:

Аз получих 24.66 левчета :lol:

 

На 1.09.2020 г. в 20:39, antea каза:

току-що и аз установих, че днес са ми превели 21,21 евро от Букинг, изобщо нищо не чакам отникъде поне от 11 месеца насам, и сега изведнъж това :smile:

Тц, тц, тц - пък при мен на никой от 10-те профила няма нищо. :grin:

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Имам въпрос: Случвало ли ви се е да платите предварително резервация и после на потвърждението, което трябва да се принтира да липсва червения печат с надпис ПЛАТЕНО/PAID. Като вляза в профила си там, където е резервацията, всичко изглежда ок и изписва, че вече е платено с карта еди-каква си, но на самото потвърждение липсва въпросния надпис. Чудя се дали от хотела няма да направят проблем за това и да не се наложи да плащам двойно?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.