Прескочи до съдържание

Кьолн: Прекачване от полет на Уиз за Хавана..може ли?


Препоръчани мнения

Кацам на летището в Кьолн в 9:05 и гоня полет за Хавана в 10:40. Ще имам ли време да се чекирам, какво е разположението на терминалите? С ръчен багаж съм, но поради естеството на билета трябва да взема бордна карта на гише.

Връзка към коментар

Ауу, Кьолн е най-кошмарното ми летище до момента. Само излизането през паспортна проверка до лентите за багаж отне над час! Беше просто потресаващо. Накрая всъщност успяхме да минем защото отвориха ония пропуски, където автоматично може да минеш с паспорт само(с лична карта не ставаше, така че ние продължихме да си висим). Влизането стана по-бързо после, но проверяваха всеки ръчен багаж отговаря ли на размера-което, всъщност също бави. Така че имайте едно наум-предупредете в самолета, че имате трансфер, ще ви свалят първи, тичате към паспортната проверка с идеята да сте по напред.... и късмет :)

Връзка към коментар

За мен лично това е категорично не. Едно малко закъснение на първия полет и си оставаш в Кьолн. Виж какви са условията за промяна на датата, т.е. може ли въобще и на каква цена.

Връзка към коментар

Зависи колко други полета кацат с вашия. Аз съ минавал паспортна проверка доста бързо там, но имаше 2-ма полицаи за 1 А319 народ. Но публичната част на летището е малко като хале, та може да се наложи там да тичате. Успех!

Връзка към коментар

Винаги бързащите да не иизпуснат полет са с предимство по летищата.

Пререждаш всички с обяснението, не е нахално или безочливо. 

Сори, сори и газ...аз няколко пъти съм го правил с малко време между прекачванията.

Стига да няма закъснения де...

 

Макар че за тази дестинация - Хавана, с удоволствие бих си изпуснал полета:)

Редактирано от Sun4o
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.