Прескочи до съдържание

Транспорт & барбекюююю - 31.08.2013


Препоръчани мнения

Как сте Mагеланци?

Дерзаете ли за срещата с Основателя  :king:?  

Капарото за хотела е преведено и целия Троянски балкан вече ни чака...

Остава ние да се уточним и организираме за:

- транспорта - кой, с кого и откъде ще се взима;

- време за тръгване - всички заедно или кой когато свари с пункт на среща Рибарица;

- евентуалното барбекю, което ще си правим там - ако трябва да се пазарува, какво, с кого итн..

 

Някой нещо ако не е разбрал тук е мястото да пита, коментира и да му бъде отговорено!  :read:

 

ПС. Не си мислете, че е рано защото времето минава неусетно...

Редактирано от Polina
Връзка към коментар

Според мен няма да успеем всички заедно да тръгнем и варианта е, ако всички са съгласни да си правим барбекю част от нас да напазаруват това, което ще си сготвим/печем и което ще пием и после делим парите. Но нека някой, който има повече опит в такъв тип сбирки да си каже своите съображения и впечатления.

Връзка към коментар

Аз нямам нищо против барбекю, но не ме занимавайте с него. Мога да дам пари, това е ясно. Също така само барбекю не ям и не пия. Следователно, идеята за барбекю е леко подвеждаща, защото предполага и допълнителни поръчки от ресторанта. Отново се повтарям, но при само една вечер и престой от около 24h на това място, нещо не съм много убеден в необходимостта да се занимаваме с висене около скарата. Но, съм съгласен и ще се съобразя с общото решението на мнозинството. Относно пътуването, мога да взема двама души и да тръгна някъде около 10-11h от София, като връщането следва да бъде най-късно до 18h в неделя...

Връзка към коментар

За мен остана леко неясен детайла какво включва плащането, последно пансиона ли взехме или само нощувките, извинявам се че съм доста разсеян тия дни :)

 

Мисля, че е най-разумно да си поръчваме от ресторанта на място, без предварителен пансион, кой каквото му харесва и така. Освен ако някой не се ангажира да пазарува, пече и т.н. за всички. 

 

За сега не мога да гарантирам свободни места в колата, като разбера ще информирам.

Връзка към коментар

Абе да ви кажа то и без това самата Рибарица не е лесно да се организира, пък и барбекю може да ни дойде в повече като хамалогия. Предлагам да си излезем на кръчма/ да ползваме ресторанта, пък ако трябва после в двора ще си допиваме.

 

Давайте да организираме транспорта: разпределение по колите, час на тръгване/ пристигане и т.н.а барбекюто друг път, не може всичко наведнъж :)

Връзка към коментар

За мен остана леко неясен детайла какво включва плащането, последно пансиона ли взехме или само нощувките, извинявам се че съм доста разсеян тия дни :)

 

Мисля, че е най-разумно да си поръчваме от ресторанта на място, без предварителен пансион, кой каквото му харесва и така. Освен ако някой не се ангажира да пазарува, пече и т.н. за всички. 

 

За сега не мога да гарантирам свободни места в колата, като разбера ще информирам.

Основателю, нали вие щяхте да въртите барбекюто, докато жонглирате с луковици?? 

Резервирала съм само нощувки без храна..., ако няма да има барбекю ще ви водя на кървавото кладенче... и там дано кръчмата още да я има! Най-вкусните кебапчета с най-студената бира! :) Това е като идея за обяд, а не като идея за вечеря... 

Фичо, твойта кола не е ли резервирана вече? 

Връзка към коментар

Преди време на входа на Рибарица имаше една червена бензиностанция и в нея се помещаваше фирмено магазинче на някакъв местен месопроизводител :) Ако решим нещо за барбекю мисля, че от там ще можем да вземем това- онова. 

За транспорта аз съм си самостоятелна бойна единица :) само бих се присламчил към някоя от колите да караме заедно.

 

 

П.С. Не била червена, а жълта :) и май още го има магазинчето. Остава и качеството да е същото.

http://goo.gl/maps/i4DLx

Редактирано от Nikotin
Връзка към коментар

абе и аз нещо помня за окопиране на скарата от страна на Жоро... :lol: ок, както решите за барбекюто, така или иначе ако го направим ще е за вечерта, а за закуската и евентуалният обяд предният ден ще се разчита на местни кръчмета. За транспорта - вчера имах удоволствието да се возя при Фичо и си запазвам място там! Доколкото си спомням Мрън и Поли също, но ще ги оставя да нахалстват сами, както направих току що аз :P

Връзка към коментар

абе и аз нещо помня за окопиране на скарата от страна на Жоро... :lol: ок, както решите за барбекюто, така или иначе ако го направим ще е за вечерта, а за закуската и евентуалният обяд предният ден ще се разчита на местни кръчмета. За транспорта - вчера имах удоволствието да се возя при Фичо и си запазвам място там! Доколкото си спомням Мрън и Поли също, но ще ги оставя да нахалстват сами, както направих току що аз :P

Невъзможна си! Не стига, че си запази предната седалка, демонстративно пред всички ни снощи, а сега вече не можеш и да нахалстваш от наше име  :blum: . Засрами се!  :cool:

Ако Фичо няма нищо против да пътува с тоооолкова жени...айде и аз да изнахалствам, тогава  :mosking: .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 при Фичо и си запазвам място там! Доколкото си спомням Мрън и Поли също

Еми значи запълнихме местата при мен :)

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Ами аз освен да ви пожелая лек път и приятно прекарване, друго не виждам какво :) И да се надявам, че ще успея да присъствам на някоя от следващите сбирки.

Връзка към коментар

Сега остава и Фичо да ви докара до Рибарица, щото с толкова жени на борда може и друго да реши... :P

А бе ще стигнем, въпроса е кога? 

Освен ако не ни ескортирате отзад всички останали коли, само и само да опазите Фичо  :wink: .

Връзка към коментар

Ами аз освен да ви пожелая лек път и приятно прекарване, друго не виждам какво :) И да се надявам, че ще успея да присъствам на някоя от следващите сбирки.

Айде де.. вземи се малко по-насериозно и идвай :).

Другия път ще е по друг Балкан.. :)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И при мене има място в колата.Ако има някой,който не е от София и няма превоз да казва.Взимам го с най-голямо удоволствие.За барбекюто гледам,че няма единодушие.Ако е така по-добре да видим на място и при евентуално решение да напазаруваме от местните магазини,ако ли не всеки ще си поръчва каквото иска.

Връзка към коментар

ОК, поемам отговорност да въртя пържолите стига някой да ги е купил, сметнал и всичко преди това. Може малко да съм се поизхвърлил като обещавах, но няма да бягам от отговорност :)

Връзка към коментар

Аз, както казах и на Поли ще пристигна  не знам от къде /все още/ и затова си трая. Важното е, че ще пристигна де, да се надявам. Не съм много месоядна, но се съгласям с колективното решение, а и ресторант си има, така че не е проблем. :)

Връзка към коментар

И аз предпочитам да сме на кръчма вместо барбекю. Иначе ще съм си с колата и мога да взема един човек с мен, но понеже ми се въртят планове след това направо от там да си ида до Ловеч за ден-два, още не мога да обещая нищо. До тази неделя ще го реша и ще излезна със становище :)

Връзка към коментар

И аз предпочитам да сме на кръчма вместо барбекю. Иначе ще съм си с колата и мога да взема един човек с мен, но понеже ми се въртят планове след това направо от там да си ида до Ловеч за ден-два, още не мога да обещая нищо. До тази неделя ще го реша и ще излезна със становище :)

Ако колата ти е тази от аватара, ще взема да си съкратя пътуването и да дойда с теб. Па макар и само в едната посока на отиване да е ;)

:)

 

 

 

 

 

 

майтапя се

Редактирано от wilks
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.