Прескочи до съдържание

Транспорт & барбекюююю - 31.08.2013


Препоръчани мнения

Ако колата ти е тази от аватара, ще взема да си съкратя пътуването и да дойда с теб. Па макар и само в едната посока на отиване да е ;)

:)

 

 

майтапя се

Аз тая я ползвам само за риболов!

 

 

 

Не се майтапя!

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Неусетно / поне за мен/ дойде времето, което да се замисля по-сериозно за придвижването ни към Рибарица. 

Ок, да кажем, че сме се разпределили някак си по колите.. Остава да уточним само заедно ли всички ще пътуваме / за тези, които сме от София/ или направо ще се чакаме там на място.

Ако тръгваме заедно предложете час - за мен 10:00-10:30ч е приемливо време и мисля, че остава да си изберем и място за тръгването.. може би ще е добре да е гара Подуене? Там има площадче, ще може всички коли да спрем, да се изчакаме  и така.. Ако не тръгваме заедно, а се чакаме направо в Рибарица.. в колко часа да ни е срещата и къде?  

Тук също подсещам и Nikotin, помня, че той искаше да следва някой с колата..

Връзка към коментар

Мисля, че няма нужда да правим конвой, само допълнително ще се бавим, пък така и така колоната ще се разпокъса. Предлагам чакане директно там, пък ако някой иска да се организира да пътуват заедно няма проблем. Но ти си шефа, аз само предлагам :)

Връзка към коментар

Аз тактично чакам да се включат шофьорите, щот аз ще се возя.. :)

 

Пък и кой знае каква колона.. няма да стане.. все още не сме тръгнали за "Голямото събитие", когато потока от празнуващи ще бъде зашеметителен / ако ни поканят/. :rolleyes:   

Връзка към коментар

Пък и кой знае каква колона.. няма да стане.. все още не сме тръгнали за "Голямото събитие", когато потока от празнуващи ще бъде зашеметителен / ако ни поканят/. :rolleyes:   

 

Нещо се изгубих в превода, какво е това "Голямо събитие"? Иначе, аз мисля да тръгна към 10.00 часа, засега не мога да кажа дали ще имам свободни места. Ако решите да се чакаме някъде, няма проблем, но вариант директно там също ме устройва...

Връзка към коментар

Нещо се изгубих в превода, какво е това "Голямо събитие"? Иначе, аз мисля да тръгна към 10.00 часа, засега не мога да кажа дали ще имам свободни места. Ако решите да се чакаме някъде, няма проблем, но вариант директно там също ме устройва...

Голямото събитие е.. голямо събитие.. уточни се на срещата миналата събота.. аз малко бях забравила за него, но мисля да компенсирам, като редовно напомням на Жоро... със сигурност ще разбереш като се видим ;)

 

 

Поже с кой ще пътуваш ти?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

...ще се върнеш с мен, няма проблем, имам едно свободно място. Вече сме на българска земя, но нещо не виждам всенароден ентусиазъм относно пътуването до Рибарица. Що така, бре? Я, дайте малко по-сериозно да се организираме, че не остана...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Я, дайте малко по-сериозно да се организираме, че не остана...

Ха добре дошли ;-)

 

Ако искаш за Рибарица заедно да движим - може към 10.30 на бензиностанцията на Еко на Ботевградското?

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Ехе, така ви завидях- с добро чувство де :) . Изпуснах възможността да се включа, но си взимам бележка за следващ път! Пожелавам ви много, много весело изкарване! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

salomia, мисля че още не е късно да се включиш, за подробности главната организаторка Polina :)

Шефе, ше си поискам бадж.. "главен организатор" :).

 

Наистина, още не е късно и който иска може да дойде с нас. Единствено за придвижването ще трябва да помислим...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Опа, бях малко под въпрос, та затова си мълчах. Ама - идем! Аз мога да транспортирам един човек, и в двете посоки :)

Драматично появяване! :lol: Затова, че ни държа под напрежение ще се включиш в шоу-програмата на Основателя!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Весело изкарване от мен. Не съм в София, иначе сме планинари и щяхме да се присъединим. Качете някоя друга снимка от събирането. И наздраве

post-121-0-64885300-1377860222.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Драматично появяване! :lol: Затова, че ни държа под напрежение ще се включиш в шоу-програмата на Основателя!

 

Разработил съм кратка собствена. ДРАМА ДА ИМА!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.