Прескочи до съдържание

Планинарски излет за 1 ден от София, без преспиване


Георги

Препоръчани мнения

Не съм много сигурна дали темата още е актуална, но не мога да се стърпя и аз да предложа нещо! :-) Бях там преди две седмици и беше невероятно, а сега, в средата на октомври сигурно е неописуемо!

Става въпрос за две екопътеки - едната над Рибарица, другата над Тетевен. Достатъчно близо са едно до друго, така че ако на някой, минаването на едната, му се стори малко като ходене, спокойно може да ги мине за един ден и двете! И при двете в началото има малко по-голям баир ( уточнявам го само за тези, които си имат проблеми с това, другите да не ми обръшат внимание :-) ) и от там нататък става чудо на чудесата - от толкова неща за снимане, едва успяхме да слезем навреме! :-)

Да не говорим, че и пътуванет до там е страшно удобно - почти само по магистрала и се стига за около час - просто идеалното място за еднодневна ексурзия! Направо ме доядя на мене си, че до сега, поради незнайно какви причини, не бях стъпвала в този район!

Връзка към коментар

Добре дошла, подобна тема е винаги актуална :)

 

Първата сбирка на форума беше точно в този район, но бяхме за малко време и нямаше как да обикаляме по екопътеките :)

Връзка към коментар

Предполагам, че едната е към хижа Вежен..

Аз и преди споменах, че там е резервата Царичина / или може би в колата с Фичо ако сме си говорили/ , има табелки, изходния пункт от Рибарица, дори мисля, че и екопътеката се казва така..как не се заговорихме тогава да ти ги покажа, Теди.

 

Дио, с Ванката от "Планински  орли"  ли ходихте? ;)

Редактирано от Polina
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.