Прескочи до съдържание

Привет пътешественици!


Препоръчани мнения

Здравейте приятели, казвам се Кирил, на 36 години съм, от София. Обожавам да пътувам, това е наркотик, който няма да откажа никога. Пътуваме винаги, когато имаме възможност (благословен съм със съпруга, която е опиянена от същия този наркотик). Пообиколили сме малко в Европа, планирали сме няколко пътешествия до Африка (дай боже две да се случат до края на тази година). Попаднах случайно на този форум, попрочетох някоя и друга тема и реших, че трябва да съм пълен идиот ако не стана част от това общество. Ще се радвам да споделям преживяванията и опита си (не че е кой знае калко голям :) ) с всеки желаещ.

  • Харесвам 26
Връзка към мнение

Здравей,приятелю doser,добре дошъл!

Намери си темата и почвай да разказваш за Африка!Цялата съм в слух(в очи де)!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей,приятелю doser,добре дошъл!

Намери си темата и почвай да разказваш за Африка!Цялата съм в слух(в очи де)!

Ма той сега ще ходи:))Планирал е, аз така разбрах.

Добре дошъл и от мен!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз разбрах,че ще ходи тепърва,но като гледам колко малко хора са били там,при това самоорганизирани, ми се ще  да чуя нещо за приготовленията от тук. :) Затуй ококорих очи.

Връзка към мнение

Здравейте,

казвам се Юлия, на 39години съм, омъжена с деца. Обичам да пътувам, но досега все не ми се получаваше. Пътувала съм в Сърбия( имам роднини) и Гърция( на почивка).

Надявам се от тук нататък да да пообиколя Европа и съм планирала да започна с Испания :)

С радост ще обменям мнения и опит..

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте,

казвам се Юлия, на 39години съм, омъжена с деца. Обичам да пътувам, но досега все не ми се получаваше. Пътувала съм в Сърбия( имам роднини) и Гърция( на почивка).

Надявам се от тук нататък да да пообиколя Европа и съм планирала да започна с Испания :)

С радост ще обменям мнения и опит..

Добре дошла на най-хубавото място :) Щом ще с Испания, то да е с красавицата Валенсия ;) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.