Прескочи до съдържание

Търся билет София - Токио през май 2017


Препоръчани мнения

Да не отварям нова тема. Търся билет София- Токио- София за май месец с престой от 20 дни без фиксирани дати, но желателно в началото на месеца. Да ме насочите къде да гледам.

Връзка към мнение

Да не отварям нова тема. Търся билет София- Токио- София за май месец с престой от 20 дни без фиксирани дати, но желателно в началото на месеца. Да ме насочите къде да гледам.

Може да пробваш тая оферта.

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/spring-flights-from-paris-to-japan-from-just-e364/

 

Иначе периодично се появява една офертица за open-jaw полети Рим-Москва-Токио-Москва-Лондон за под 300 евро (мисля, че в началото на годината пак я бях видял; изпробвана е от мои много добри приятели, вкл. от няколко магеланеца, макар и да не пишат често), но като цяло малко късничко си се захванала да търсиш билети за Япония.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не е за мен. На моя приятелка за майката е. Сетила се днес , че иска да ходи на гости в Япония и ме помолиха да погледна за билети .


Това , което аз намерих е около 500 евро с катарците и малко повече с Алиталия

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев

Няма за какво :) Но като цяло полетите на катарците не са особено удобни. Голям престой имат. Най-добрата ми приятелка живя две години в Япония и винаги ползваше lufthansa, заради удобните часове на полетите и време за прекачване. Обичайно плащаше по 650 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.