Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 4 минути , Алекс каза:

В пътеписа на Александър снимките не зареждат. Иначе снимките на AlexandraKo в коментарите са си ок.

Причината за това не е във форума. Снимките в пътеписа на Alexander са hotlink-нати от snimka.bg, които имаха проблеми с изчезване на снимки.

Връзка към коментар
На 4/5/2017 в 9:25, Георги каза:

 

Беше пусната и допълнителна настройка за имейл при всеки коментар на следвано съдържание. Спрях я, виж сега как ще е. 

 

Ще погледна за зареждането на снимките защо така се получава. 

 

За съжаление с изключена тази допълнителна настройка, изобщо не получавам никакви мейли.

 

Извинявам се - поради някаква причина са заминали в спам папката.

Редактирано от cnupy
Връзка към коментар
преди 15 минути , Алекс каза:

Жалко :( мерси

 

Между другото, вече имаме опция, която тегли всички външни снимки и ги хоства при нас, така че да няма такива проблеми за в бъдеще. Още не е добавено ретроактивно, но и това ще стане. 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Георги каза:

тегли всички външни снимки и ги хоства при нас,

Да не изпаднем в ситуацията на AlexandraKo и да ни свърши квотата...? :laugh:

Връзка към коментар

Дали е възможно броят на известия в таба на браузъра да отразява реалния брой нови известия ? В момента винаги е (1).

Връзка към коментар
преди 3 часа, Евгения каза:

Понеже съм на вълна пътеписи: когато натиснеш на опцията "потърси други пътеписи от същия автор", дава грешка?

 

Ще бъде оправено от разработчика, скоро надявам се. 

 

преди 3 часа, macf1an каза:

Дали е възможно броят на известия в таба на браузъра да отразява реалния брой нови известия ? В момента винаги е (1).

 

Ще обърна внимание и на това. 

 

преди 1 час, Peps каза:

Единствено ми липсва това, че не се виждат посетените държави под профилните снимки в коментарите. Всичко друго е ок и новият облик е много красив :)

 

Причината да ги няма, е че гледаме да ги направим още по-добри. Надявам се другата седмица да почнем работа по това :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 часа, mililia каза:

Защо от компютъра си не успявам да отворя нито букинг, нито ренталкарс, а от мобилния успявам? До вчера нямах този проблем.

 

Малко ръчках сутринта и имаше кратко спиране на сайта и може би определени връзки (не по моя вина). Сега всичко трябва да е наред, но все още има донастройки за оправяне и може пак да има нещо такова за кратко. 

 

преди 4 часа, Евгения каза:

При мен липсва шапката, както и полето за избор на секции, също бутона за качване на страницата и куп неща, ама може да е временно?

 

Не те разбирам добре, но се надявам да е свързано с горното :)

 

преди 43 минути , Rainy каза:

Дали не може да се помисли репликата "Редактирано" да е с по-малки букви? Тя често заглушава основната реплика. Лично за мен е много неестетично.

 

Това е от тези промени, които не ми е лесно да направя и ще носят главобол за напред, ако ги направя. Ако дразни ултра-мега-гига много, ще помисля. Най-много да махна въобще информацията за редакцията освен за екипа...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Георги каза:

Това е от тези промени, които не ми е лесно да направя и ще носят главобол за напред, ако ги направя. Ако дразни ултра-мега-гига много, ще помисля. Най-много да махна въобще информацията за редакцията освен за екипа...

 

Жоре, лично за мен е ултра-мега-гига дразнещо, но разбира се, не можеш да се съобразяваш само с мен. Винаги много ме е дразнело. Много. Чудела съм се защо се появява, когато веднага правя промени - без да има някой публикувал след мен, обикновено чисто граматически - граматичните грешки ме дразнят повече от този гаден надпис :) , но с тази латинска клавиатура...

 

В новата версия просто буквите са болднати, залепени за текста и направо ме вбесява, затова споделих :) Скролни малко по-нагоре и виж как изглежда при реплика от едно изречение, която е коригирана. Сложи го в хард диска и ако можеш, помисли.

Връзка към коментар

Сега забелязах още нещо липсващо - връзка към списъка с мнения на потребителя като му повисиш с мишката над псевдонима.

 

По темата с текста за редактирано съобщение, по принцип е много препоръчително да има индикация.

В противен случай, Пешо пише "Роди ми се дете", двеста лайка, 100 коментара "Браво, честито", Пешо го променя тихомълком на "Умря ми тъщата" ...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Все още проблемът с подредбата (по дата) на пътеписите стои, така или или аз не се ориентирам нещо?
В стария формат излизаха най-горе най-новите пътеписи, както и трябва да стои. Сега е малко... каша :))

Връзка към коментар
преди 2 часа, Stanimir_81 каза:

Все още проблемът с подредбата (по дата) на пътеписите стои, така или или аз не се ориентирам нещо?
В стария формат излизаха най-горе най-новите пътеписи, както и трябва да стои. Сега е малко... каша :))

 

преди 2 часа, bobole4e каза:

Сега излиза по дата на последния коментар-поне на мен така ми изглежда. Объркващо е , да.

Ще бъде оправено, но не зависи от мен. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

Това нямаш ли го?

 

chrome_2017-04-09_20-29-11.png

Няма го. В десктоп версията също го няма. По време на тестовете още го забелязах, но сметнах, че умишлено не е дадена възможност да се трият файловете от потребителите и че е предвидено да се прави от модератор.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.