Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Да, кошчето е забранено. Аз мислех, че се вижда на декстоп, за това се обърках. 

 

Относно цитатите, само ти споменаваш такъв проблем. Кажи какъв телефон/браузер ползваш и версията на Андроид?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Hollywood каза:

Самсунг, андроид 6,вграден браузер

Някой друг с подобен телефон може ли да каже дали има проблем? При мен текста "Цитирай това" подскача доста при скролване, но е само един и работи коректно при кликане.

Връзка към коментар

Оф,...аз съм снимала цитата на  Hollywood-извинявай, много съм слънчасала днес. Излиза само един цитат и той работи, да. Просто съм отворила екрана през телефона  и веднага нацелих десетките цитати(пък то било снимка).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@macf1an - по проблема с известията за сега срещам мълчание. Изглежда, че така е по дизайн, просто единичката да те информира, че имаш известия, пък колко са виждаш чак като цъкнеш на таба. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , akair каза:

Тези дни смених езика на темата на английски. Пътеписите са преведени като "Tutorials". Знамето си е "Знаме". :)

Защото приложението, което ползваме за пътеписите се казва Tutorials. А знамето е нещо, което сами сме си правили и няма причина да бъде превеждано на английски :) Вече нямаш достъп до английския по тоя повод. 

Връзка към коментар

Георги, удари два, три интервала на съобщението, че мнението е редактирано, да излиза както в старата версия малко по-надолу. В момента се слива с мнението. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

Защото приложението, което ползваме за пътеписите се казва Tutorials. А знамето е нещо, което сами сме си правили и няма причина да бъде превеждано на английски :) Вече нямаш достъп до английския по тоя повод. 

Не стреляй по вестоносеца :)

Връзка към коментар
Преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Георги, удари два, три интервала на съобщението, че мнението е редактирано, да излиза както в старата версия малко по-надолу. В момента се слива с мнението. 

Не си първия, който се оплаква, но оправянето на това нещо не е много лесно...

 

преди 10 минути , bad kid каза:

Не знам дали има значение изобщо, но не всеки път ми излиза зеленото катинарче преди https://magelanci.com

Когато в темата има снимка от външен източник, катинарчето ще изчезне. За новопуснати снимки не важи това, защото автоматично се теглят на нашия сървър, но за стари за сега ще липсва. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги каза:

Вече нямаш достъп до английския по тоя повод. 

Странното е, че откакто akair няма достъп до английския, на мен форумът ми се смени на английски, без аз да го сменям... И да, имам достъп и до българския, и до английския превод :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Трябваше да го върна английския, защото освен на вас ми се спря и в админ панела, а там ако не е на английски става погром :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само мене ли ме дразни как работи бутонът Ново съдържание? 

Мислех, че ще му свикна за една седмица, но не би.

Проблемът е, че неща, които очаквам да са там, ги няма или изчезват.

  • Първо, "Ново съдържание" не е правилен превод на "Unread content". Създава други очаквания.

Ако напиша нещо, то е съвсем ново и очаквам да го видя там. Ама не се появява, защото съм го бил прочел. Да, ама Чукча - не читатель, Чукча - писатель!

  • Втото, даже и като "Непрочетено съдържание" не работи интуитивно.

Това, че съм пипнал тема и съм я отворил, не значи, че съм прочел всичко непрочетено в нея. Например, днес в Ново съдържание ми излиза темата за песничките. Тази сутрин са качени 5 поста с клипове. Отварям първия. След 10 минути се опитвам да се върна към темата и да отворя друг клип, ама вече е изчезнала от Ново съдържание. Иди я търси в кой подфорум беше. Или чакай някой да пише пак. А не е търсените постинги да са стари. Нови са. От тая сутрин.

 

Не е ли възможно да се направи, както беше преди?

Ново съдържание да показва цялата най-нова история на теми, по които е писано, хронологически от ново към старо? Може да има ограничение за брой теми (примерно 100), може да има удебеляване, почерняване на шрифта или някаква иконка, която да разграничава отваряни от неотваряни теми, но нищо да не изчезва по друг начин освен с потъване във времето. 

Връзка към коментар

@домосед - Красотата на "Ново съдържание" е, че можеш да си го направиш точно както ти е по вкуса, от името до всичко. Самото име е малко за да улесни прехода от миналата версия. Като го отвориш си настройваш филтрите, така както ги искаш - непрочетени, прочетени, теми, снимки всичко. 

 

unread_content.png

 

След като си доволен от настроените филтри, можеш да си ги запазиш като нова категория чрез "Запази като нова категория". Даваш име, което ти звучи най-добре и така. Категорията вече е запазена и можеш да я извадиш от Активност - > Моите потоци -> Мои категории. А ако искаш това да е потока по подразбиране, чрез ей този бутон можеш да го направиш такъв и директно ще замени бутона "Ново съдържание" в личния ти интерфейс.

 

unread_content2.png

 

До колкото те чета, единствената промяна, която искаш е е да промениш филтъра от "Прочетено или не" да е на "Всичко", така мисля че ще стане точно така както го искаш. Запази го, дай му име, което ти допада, задай го по подразбиране и готово :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
11 minutes ago, Георги said:

задай го по подразбиране

Супер! Благодаря. 

Това с подразбирането не го забелязал, а ми върши точно работата, която исках.

Защото аз Custom филтър "Всичко ново" си бях направил в My Activity, но цената беше 4 кликвания да стигнеш до него. 

А сега става с едно.

Аз - доволен!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз имам 1 въпрос, може и вече да е коментирано, ама изтървах темата в 1 момент. За снимките и старото лого, стана ясно, че трябва да е така, не е толкова фатално, макар и на мен да ми харесваше предишното, но имам друг въпрос - доста време се гласува и се мисли по "Свят без граници", и то не много отдавна, обаче вече го няма никъде или аз не го виждам.

Връзка към коментар
преди 5 минути , stormbringer каза:

Аз имам 1 въпрос, може и вече да е коментирано, ама изтървах темата в 1 момент. За снимките и старото лого, стана ясно, че трябва да е така, не е толкова фатално, макар и на мен да ми харесваше предишното, но имам друг въпрос - доста време се гласува и се мисли по "Свят без граници", и то не много отдавна, обаче вече го няма никъде или аз не го виждам.

Ще се върне съвсем скоро, както и старото лого в долната част на сайта. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , AlexandraKo каза:

Magelanci.com използва биксвитки. Повече информация

 

Поправете го, моляяяя!:rolleyes:

Те това го гледах пет минути преди да забележа, че 'с' и 'т' са разменени.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.