Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 37 минути , AlexandraKo каза:

Magelanci.com използва биксвитки. Повече информация

 

Поправете го, моляяяя!:rolleyes:

Хехе, синчето (след два месеца на три) го произнася ама точно по този начин :-D разбира се, онези другите биксвитки...

Връзка към коментар

Първо:

Да благодаря на Георги за новата версия (малко късно, но по-добре от колкото - никога)

 

Второ:

Хора, къде ми е "нанагорно" с всички новости, ами и 99% от вас точно сега решиха да си сменят и аватарите, та съвсем да ми е гадно.

В тази връзка благодаря на Фичо, chandni и на другите 8 човека дето не са го направили.

 

Трето:

Бележките и мрънканията за нещата по новата визия ще следват след като се запозная подробно с предишните 17 страници на темата.

Сега само една:

Пътеписите са подредени т.е. разбъркани така че на практика са с много нисък коефициент на полезност.

@Георги, не може ли да са подредят, както си бяха в старата версия - хронологично, най-новите най-отпред.

 

p.s. И на Duke благодаря, че си върна "човешкия изглед" ... на аватара. :)

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

Пътеписите са подредени т.е. разбъркани така че на практика са с много нисък коефициент на полезност.

 

Докладван бъг, тук сме на милостта на разработчика да го оправи. Обмислям друго решение на въпроса, но ще отнеме поне месец-два. 

Връзка към коментар

Възможни е кратко спиране по време на празниците, че ще правя едни тестове. Уж не би трябвало да е проблем, ама знае ли се. Ще гледам да е вечер. 

Връзка към коментар
Just now, theo said:

..... що така ,малко ни риба ни щука ни рак ,изгледа и хастара

на новата версия  ;

полвината неща на български ,другата на аглийски ... или обратното

:girlwacko:

 

 

Хахаха.. и аз се опулих, като го видях, но само махнах с ръка. Разсмя ме обаче :) 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Hollywood каза:

броячът на известията не отчита новите такива.

Предполагам говориш за брояча горе в лентата на браузера. Да, там показва само 1 ако не се лъжа, камбанката трябва да ги следи директно. 

 

преди 2 часа, theo каза:

..... що така ,малко ни риба ни щука ни рак ,изгледа и хастара

на новата версия  ;

полвината неща на български ,другата на аглийски ... или обратното

:girlwacko:

 

 

 

преди 2 часа, Rainy каза:

Хахаха.. и аз се опулих, като го видях, но само махнах с ръка. Разсмя ме обаче :) 

Долу вляво - сменете си езика. Заради едно неразбирателство миналата седмица езиковите настройки на всички се нулираха и доста хора цъфнаха с форум на английски, продиктувано от настройките на операционната система. 

Връзка към коментар
1 minute ago, Георги said:

Долу вляво - сменете си езика. Заради едно неразбирателство миналата седмица езиковите настройки на всички се нулираха и доста хора цъфнаха с форум на английски, продиктувано от настройките на операционната система. 

Жоре, изобщо не ми пречи :) Съвършено ми е все едно. Просто се разсмях на готината реплика :)

Връзка към коментар

Не знам дали е обсъждано вече. В "Ново съдържание" всеки път давам някакви предпочитани настройки, запазвам ги чинно и на следващото влизане всичко е default и трябва да се настройва и запазва наново. Хм?

Връзка към коментар

Обсъждано е. След като промениш настройките, излиза едно бутонче "Запази като нова категория", запазваш оттам и даваш име. Ако искаш това да ти е default, има една иконка зелена чавка, трябва да я цъкнеш. Ако си ги запазвал досега, ще ти излизат като един дълъг списък в менюто Моите потоци.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 4/2/2017 в 11:55, Георги каза:

Споделете мнението си за новата версия на magelanci.com. Кое ви харесва, кое според вас може да се подобри? Може би сте забелязали бъг, некоретен превод или нещо друго, което ви бърка OCD-то? Тук му е мястото :)

 

Неща, които не са прехвърлени все още и ще бъдат добавени съвсем скоро:

  • Посетени държави и атлас
  • Магеланските мили - ще гледам до края на деня да са прехвърлени и да работи формата за заявки.
  • За съжаление непрочетените мнения от преди миграцията не са запазени, ще трябва да започнем отначало.
  • Има проблем при харесванията, известията и т.н. - имената се сливат и няма разделител между тях. Ще бъде докладван бъг, но идните 2-3 дни ще е така.

Цитатите вече трябва да показват пет реда от дълъг цитат, останалите могат да се отворят с допълнителен клик върху "Прочети още". Ето така.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 2 минути , Meidj каза:

Не знам докъде го докарахте с обсъждането на тапетната снимка горе, но държа да отбележа, че днешният избор вече мина всякакви граници... То бива шарения, бива... :mellow: 

Има си тема, в която се коментира и обсъжда. Пощадете ме, и аз имам нерви да повтарям 15 пъти едно и също. 

 

П.С. Можеш да си смениш картинката, ако тази не ти харесва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , Meidj каза:

Да, тъкмо я видях... :о

 

Да използвам момента да попитам как мога да си изтрия мнението и мога ли въобще?

Не можеш. Докладваш на модератор и той ще го изтрие.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.