Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Hollywood каза:

Отварям страницата през компютър -няма известие, през телефон - има. :lol:

Давай повече информация. Какво известие - браузерните известия (горе в таба на браузера), червените индикаторчета за известията горе вдясно или липсва самото известие в списъка като кликнеш камбанката?

Връзка към коментар

И още нещо - линкът с посетените държави ще го връщаме ли вече до профилната снимка както си беше преди? Спомням си, че беше само въпрос на време?

Връзка към коментар

Сори ако е писано, но нямам енергия да прочета цялата тема. Как се вкарва видео от ютюб, че да може да се старира от форума? Преди като го сложех като връзка излизаше на екран, а сега остава само като линк.

Връзка към коментар
преди 10 часа, Двуцветко каза:

Снимката на профила ми днес беше сменена. Със снимка, която преди време съм е виждал на друг профил!

..шок ..

Да я беше оставил да видим какъв е проблема. Като цяло подозирам, че е било проблем на някакво временно кеширане. 

 

преди 10 часа, Двуцветко каза:

И още нещо - линкът с посетените държави ще го връщаме ли вече до профилната снимка както си беше преди? Спомням си, че беше само въпрос на време?

Няма да е точно както преди, но ще се върне. Просто приоретизирам задачките, които се оказаха повече от очакваното (както винаги).

Съвсем скоро ще започнем работа и по атласа/посетените държави. 

На 4/16/2017 в 23:08, Hollywood каза:

Интересен формат на някои снимки

 

 

2017-04-16 23.05.11.png

2017-04-16 23.04.19.png

Проблемът тук е, че се е пейстнала готова статия от друг сайт, от там са се пренесли и размери на снимките, такива, че височината е фиксирана. Не е бъг, освен да се редактират ръчно, няма какво да се направи. 

Връзка към коментар
В момента, bad kid каза:

Липсват ми последни албуми / снимки на първа страница, според мен са по-интересни и по-популярни от последно качени видеоклипове

Снимките са долу вдясно, като не са последни, а такива избрани с малко по-висок рейтинг. Слайдъра с последните снимки го махнах, защото беше малко бъгав и още не съм го оправил, но най-вероятно на негово място ще се върнат снимки със знамето.  За съжаление няма възможност за последни албуми в момента, но след няколко месеца ще има.

 

Не е въпрос на избор снимки или клипове, просто едното може, а другото не може. 

Връзка към коментар

 за какво изкачат тези черни поленца"Цитирай това" ? Натискам го и не знам как решава да  цитира само думата "постоянна".

 

1.thumb.png.6c5e81b94a79ad370fe4b18b9452f503.png

 

 

2.thumb.png.4cfd65f7c668c762f0b046b691eb532e.png

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
преди 41 минути , Hollywood каза:

 за какво изкачат тези черни поленца"Цитирай това" ? Натискам го и не знам как решава да  цитира само думата "постоянна".

 

1.thumb.png.6c5e81b94a79ad370fe4b18b9452f503.png

 

 

2.thumb.png.4cfd65f7c668c762f0b046b691eb532e.png

Принципно това се използва за да цитираш част от текст.

Била е маркирана думата "постоянна", затова цитира само нея.

Връзка към коментар
преди 10 минути , Mary каза:

Принципно това се използва за да цитираш част от текст.

Била е маркирана думата "постоянна", затова цитира само нея.

Не съм маркирал думата, за да я цитира. Черното поле е центрирано спрямо страницата. Така "постоянна" е някакъв произвол

 

 

Връзка към коментар

Текстът за редактиране вече е по-малък и не толкова натрапчив. Ето така. 

Редактирано от Георги
тест
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Според мен, след последвалите корекции в настройките, нещата придобиха относително задоволителен вид. Осъзнавам, че практически не всичко зависи от желанието на Георги и оценявам проявеното от него търпение и вслушване в различните мнения. Явно не винаги технологията е равносилна на прогрес, но това вече е друга тема. Иначе, очаквам анкетата, макар и с предизвестен за мен изход...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз пък, да кажа нещо, което много ми харесва. Освен, че вече се оправям  горе -долу с основните неща. Ама то и това е като всичко останало в живота - въпрос на свикване.

Като започна да пиша коментар и по някаква причина забравя и затворя прозорчето, после, като се присетя,  че не съм го дописала,  то си ми стои.Не знам правилно ли  го обясних.Като отворя писането на мнение, то ми показва и старото писание.Направооо, голяма благинка за мен.:dancing:

Уж и в предишната версия се съхраняваше,  ама, така и не разбрах, как и къде.

 

Връзка към коментар

Под профила на всеки вече има бутон за трансфер на мили. Идеята е, ако нечие мнение ви е харесало да цъкнете на връзката и да благодарите на човека с мили. Това е само част от продължаващото развитие на бонус програмата, има още 2-3 стъпки, докато се покрият настоящите ми идеи. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Умишлено ли е толкова акцентирано върху бутона ? Не би ли било по-издържано да е в попъп-а, като задържиш с мишката върхи псевдонима? (където все още липсва връзка към списък с мненията на човека .. :) )

Връзка към коментар
преди 34 минути , macf1an каза:

Умишлено ли е толкова акцентирано върху бутона ? Не би ли било по-издържано да е в попъп-а, като задържиш с мишката върхи псевдонима? (където все още липсва връзка към списък с мненията на човека .. :) )

Не са ми толкова напреднали възможностите, че да слагам бутони тук и там, където пожелая. Мястото под снимката е сравнително лесно за модифициране и там ми е най-лесно да сложа бутона. Но дори да бях гуру, пак бих предпочел този бутон да е максимум на един action разстояние. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Алекс каза:

Помощ:( Не мога да открия как да изтрия качени снимки. Преди имаше кошче, а сега не се появява при мен и всички се зареждат накрая на пътеписа ми.

Само 4 снимки са накрая - кажи къде да ги преместя.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.