Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

не  всичките потребител са "онлайн". Правилното е users active in the past 30 minutes. Пестенето на превод  обърква.

 

Project4.thumb.jpg.0db4ec2ebe4905818ae604c14b5cad46.jpg

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
преди 3 часа, Hollywood каза:

не  всичките потребител са "онлайн". Правилното е users active in the past 30 minutes. Пестенето на превод  обърква.

Ето го в оригинал на английски:

chrome_2017-04-22_14-53-01.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няма онлайн приложение в света, което да ти покаже реално дали другата страна е онлайн. Някои се опитват в определени аспекти само (фейсбук като ти показва кой ти пише), но ако си пуснеш чата и там светят зеленички, тези зеленички означават точно това, което и тук - че в някакъв кратък период от време човека зад тоя ник е извъшил някакво действие в този сайт. Дали в момента цъка по сайта, дали е отишъл да пие вода, дали се разсейва, докато гледа телевизия и не гледа в екрана на компютъра, няма онлайн приложение което да ти каже и няма онлайн приложение, което да показва онлайн потребители точно по критериите, които ти желаеш. И при нас не знаеш дали човека не чете дълъг пътепис, дали е цъкнал линк и веднага е станал да обядва и дали просто е отворил сайта и го е затворил моментално. В първия случай може да се брои за онлайн, в останалите два, не особено, но системата няма как да ги разграничи. 

 

Това, ако въобще може да се приеме за проблем не е на магеланци, не е на софтуерната платформа и не е на фейсбук, а е проблем въобще на начините по който се засича и индикира кой е онлайн и кой не. Наистина размишлявам върху всяка забележка пусната тук, ама хайде да не изпадаме в някакви хипер дребнавости. 

Връзка към коментар

В секция "Пътеписи", когато избера "Потърси други пътеписи от същия автор" под името на пътеписателя, ми излиза следното съобщение:Error.thumb.jpg.450749b45c3b2f593f6aad8fcac872eb.jpg

Пробвах с различни автори, но резултатът е същият. 

Редактирано от desislavna
Връзка към коментар
Преди 1 час, desislavna каза:

В секция "Пътеписи", когато избера "Потърси други пътеписи от същия автор" под името пътеписателя, ми излиза следното съобщение:Error.thumb.jpg.450749b45c3b2f593f6aad8fcac872eb.jpg

Пробвах с различни автори, но резултатът е същият. 

Доста голяма част от навигацията в пътеписите е счупена, докладвал съм. 

Връзка към коментар

Вече няколко пъти (дотук 3, с различни теми) се случва да ми излезе грешка при зареждане на тема, цъкнато от "Ново съдържание", този път направих скрийншот: 

Screenshot_2017-04-23-20-52-05.thumb.png.4d9f4df0f7dd6e33e93cab0cb328e2dd.png

 

От "Лондон":

Screenshot_2017-04-23-20-52-25.thumb.png.17e1d4979196b998b43f2e01ed56abeb.png

 

О, сега виждам, че е от пътепис, т.е. ясно, че още не е оправено...

 

Редактирано от searus
Връзка към коментар
преди 3 часа, searus каза:

Вече няколко пъти (дотук 3, с различни теми) се случва да ми излезе грешка при зареждане на тема, цъкнато от "Ново съдържание", този път направих скрийншот: 

Aко обаче цъкнеш на часовника с "преди 3 часа" работи.

Връзка към коментар
преди 23 часа, Sju каза:

Дребно предложение:

"логнеш" - влезеш

"кликни" - натисни

Промених логнеш/влезнеш, но другото мисля за сега да го оставя така, че е по-интуитивно. 

 

Относно пътеписите, започнах офанзива към прехвърляне към друго приложение, ще отнеме малко време и ресурси, но след това няма да разчитаме толкова на случаен програмист да си седне на задника, а и визуално ще изглеждат по-добре нещата. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз да помрънкам: не мога да махна снимки, които вече съм качила.

В темата за загадките качих няколко, които се оказаха с различни размери. Помъчих се големите да ги изтрия, да ги смаля и тогава пак да ги кача. Оказа се, че не мога да ги махна.

Връзка към коментар
преди 8 минути , AlexandraKo каза:

И аз да помрънкам: не мога да махна снимки, които вече съм качила.

В темата за загадките качих няколко, които се оказаха с различни размери. Помъчих се големите да ги изтрия, да ги смаля и тогава пак да ги кача. Оказа се, че не мога да ги махна.

Удряш един доклад или пишеш на някой от модераторите да ги изтрие. Триенето на прикачени файлове го считаме за еквивалентно на триенето на постове и е силно непрепоръчително. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, Георги каза:

Удряш един доклад или пишеш 

 

преди 2 часа, Zaro каза:

От телефона функцията за мултицитат не работи. 

Проблемът е в твоя телевизор... Пардон, телефон. :girlwacko:

Връзка към коментар
преди 2 минути , chandni каза:

 

Проблемът е в твоя телевизор... Пардон, телефон. :girlwacko:

 

преди 2 часа, Zaro каза:

От телефона функцията за мултицитат не работи. Не че е голяма болка, но одеве опитах и не успях.

Има заговор. Не можеше.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Връзките към непрочетен коментар под пътеписите от ново съдържание вече трябва да работят. Очаквам поетапно оправяне и на другите досадни бъгове там. 

Връзка към коментар

Исках да разгледам всички теми, маркирани като "Дневник" - кликнах на иконката и ми излезе следния резултат:

 

433.png

 

Когато исках да премина към втората страница, става това:

 

432.png

 

Дали ми е неправилен начина на търсене(само чрез иконката) или...?

Връзка към коментар

Хм, при мен е ок. Някъде между първа и втора страница се е загубил тага за търсене. Пробвай пак и дай връзката към първата и втората страница тук. 

Връзка към коментар
преди 4 минути , Георги каза:

Хм, при мен е ок. Някъде между първа и втора страница се е загубил тага за търсене. Пробвай пак и дай връзката към първата и втората страница тук. 

Първата страница:

https://magelanci.com/search/?tags=Дневник

 

Втората страница:

https://magelanci.com/search/?&page=2&tags=Дневник&sortby=relevancy

Връзка към коментар

При мен това се случва на служебния компютър. Като напиша в търсене примерно "Рим" не мога да премина към втора страница. Не само за Рим, а каквото и да търся спира до 1-ва страница и след това се прецаква линка. Само че забелязах, че от нас и от телефона го няма този проблем, така че може би е някаква настройка на компютъра.

Относно горните линкове - отварям ги без проблем, но ако заредя първия и пробвам да премина на 3-та страница не се получава отново.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.