Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

On 1.05.2017 г. at 6:38 PM, Георги said:

Някой друг с проблеми на мобилно Сафари? Такива проблеми е трудно (да не кажа невъзможно) да се диагностицират, ако са само на един човек и то при редки обстоятелства. 

В момента през mobile Safari лети! И на wifi и на 4G

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Костов каза:

Дали повредата е в моя телевизор, че виждам мнението така?

30.thumb.png.61d20d037bb5c7a8feeda20d724d0d8d.png

Или нещо съм объркал настройките

 

По принцип свиването на цитата трябва да крие до някаква степен и снимката. При теб явно си излиза цялата снимка. Кажи ми какъв браузер ползваш, при мен на Chrome е ок. 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Георги каза:

 

По принцип свиването на цитата трябва да крие до някаква степен и снимката. При теб явно си излиза цялата снимка. Кажи ми какъв браузер ползваш, при мен на Chrome е ок. 

mozilla firefox, имам и Chrome и наистина там всичко си е нормално.

Връзка към коментар
преди 36 минути , Костов каза:

mozilla firefox, имам и Chrome и наистина там всичко си е нормално.

Скрих снимките от цитатите (пак), трябва сега да е ок. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 4/28/2017 в 16:25, ven62 каза:

Знаех си аз, че ще получа 4 НЕ-та. Що ли реших да пиша.

 

:) Сори, но това е само, ако не си си затворил браузера.

:xmascouple::elf::jester::vinsent:  

А тия са ми токова тъпи, че дори нямам желание да разбера какво значат, камо ли да ги използвам.

Ще ми е интересно тия 21 емотиконки колко пъти са използвани във форума.

Обзалагам се за една обща бройка от под 21.

Прочети още  

Ми чакай де, рано е още за Дядо ти Коледа.:xmascouple:

И стига си мрънкал,  че да не те уцели таз Амурка с някоя стрелицаааа!:elf:

Майтап, бе Уили! :dancing::angry:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, AlexandraKo каза:

...

И стига си мрънкал,  че да не те уцели таз Амурка с някоя стрелицаааа!:elf:

Майтап, бе Уили! :dancing::angry:

Ония ден чествахме с жена ми 34 години от уцелването ни...

Раните още не са зараснали.  ^_^:)

 

Колкото до сайта - както каза Rainy - дали са ни право да мрънкаме - правим го (свободна интерпретация на мнениeто й)

10х на Георги че откликва.

Явно не всичко зависи от него, но сега е момента да се "натисне". В повечето случаи нещо като се отложи и не става с години.

@Георги:

- и емотиконките са скрити в цитатите. Да, те очевидно са картинки, но ако с някой if могат да се различат - няма да е лошо.

- Ако питаш мен - това с "Избрани снимки" по-добре го махни, докато не стане както трябва.

Сега ако някой външен читател попадне на сайта/форума какво ще си каже - Абе тия магеланци, това ли са им 20-те най-избраните снимки... Та в тях има едни шаран и един пясък с малко моренце (давам примери с мой снимки). ... А в сайта има уникални постижения във фотографията, които тук не се виждат.

- и пътеписите - подредени.  Това поне ми се вижда лесно. Явно този от който зависи (девелопъра) нещо се е запънал необосновано :)

 

Sorry за повторенията. Струват ми се важни.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 46 минути , ven62 каза:

Явно не всичко зависи от него, но сега е момента да се "натисне". В повечето случаи нещо като се отложи и не става с години.

 

Може и да си прав, но в моя случай не мисля че работи. Не че не се случва да забравям неща, но като цяло пиленето не помага особено :) По ред на номерата:

 

преди 47 минути , ven62 каза:

- и емотиконките са скрити в цитатите. Да, те очевидно са картинки, но ако с някой if могат да се различат - няма да е лошо.

 

Не могат, или всички картинки се крият или никакви. 

 

преди 47 минути , ven62 каза:

- Ако питаш мен - това с "Избрани снимки" по-добре го махни, докато не стане както трябва.

 

За момента това е най-подходящият и ненатрапчив начин въобще да свържем галерията с останалите части на форума. Всичко ще е перфектно, когато се върне фийда по последни албуми, но до тогава сме принудени да ползваме неоптимални варианти. Иначе имаме опция за избрани снимки, избирани ръчно, но за сега страня от това за да не се получават дрязги. 

 

преди 49 минути , ven62 каза:

- и пътеписите - подредени.  Това поне ми се вижда лесно. Явно този от който зависи (девелопъра) нещо се е запънал необосновано :)

 

Играем някакъв пинг понг с девелопера, при който всичко при него си работело коректно, а при мен нещата гърмят. Както и да е, отделих приличен ресурс да си прехвърлим пътеписите в друго приложение и това ще реши проблема генерално, но ще отнеме още малко време. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги каза:

Може и да си прав, но в моя случай не мисля че работи. Не че не се случва да забравям неща, но като цяло пиленето не помага особено :) ...

...

 

Неправилно си ме разбрал/Неправилно съм се изразил.

Това беше по-скоро съвет да "натиснеш" разработчика, така че да свърши работата сега.

 

Повярвай ми, зная как се чувстваш.  Но пък съм сигурен, че част от мотивацията ти е да усещаш как юзерите са доволни. Дано и програмиста/програмистите с които работиш да имат същото усещане (btw, задължително е за всеки приложен програмист, но за съжаление рядко срещано.)

Връзка към коментар
преди 52 минути , ven62 каза:

Това беше по-скоро съвет да "натиснеш" разработчика, така че да свърши работата сега.

 

Разбирам те, но ако тръгна да обяснявам ще навлезем в много дълга дискусия включваща конкретния девелопер, затовареността му, идващата нова версия (която още се чудя с какъв вътрешен трепет ще я обявя тук) и...абе много фактори са. До 2-3 седмици се надявам всичко с пътеписите да е наред и подобренията да си заслужават чакането. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сега се сетих за една екстра, която не бях забелязал до момента.

Като се влезе в booking.com през линка от magelanci.com и в booking под менюто излиза логото на магеланци. Много яко - винаги си знаеш, че си влязъл от правилното място.

Знам, че няма връзка с новата версия, още повече с бъгове и предложения за подобрения.

10х на Георги и/или booking.

 

 

p.s. Ако някой админ намери по-подходящо място за мнението ми - нека го премести.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Mary каза:

Днес вече няколко пъти ми се показва тази грешка.

В началото с едно рефрешване се оправяше, но сега трябва да рефрешвам 3-4 пъти.

 

1122.png

А аз даже едвам се добрах до тук да пусна мнение за този проблем и видях, че не мога да прикача снимка. Долу до кламера където трябва да прикача пише "Зареждане..."

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар
Здравко Ангел
1 hour ago, Mary said:

Днес вече няколко пъти ми се показва тази грешка.

В началото с едно рефрешване се оправяше, но сега трябва да рефрешвам 3-4 пъти.

 

1122.png

И при мен цял следобед го има този проблем.

Връзка към коментар

Здравейте,

Що годе вече се ориентирах в новата версия на сайта, но единственото което не откривам от предишната версия е това кой ти е гледал профила. В сегашната версия ми излиза само като бройка посетители, но нищо повече. Това вече така ли е, или просто моят профил е бъгнат?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Aloha каза:

Здравейте,

Що годе вече се ориентирах в новата версия на сайта, но единственото което не откривам от предишната версия е това кой ти е гледал профила. В сегашната версия ми излиза само като бройка посетители, но нищо повече. Това вече така ли е, или просто моят профил е бъгнат?

Просто от обновлението насам никой не е посещавал профила ти, ей сега го видях с резервния ми потребител и се регистрира посещение :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.