Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Георги каза:

Проблемът е доста сложен за разрешаване, но се следи. Да се надяваме, че повече няма да се случва. 

Има още един проблем.:biggrin: Внасянето на удебелен  текст не може да му се махме форматирането по никакъв начин.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
преди 1 минута , Hollywood каза:

Има още един проблем.:biggrin: Внасянето на удебелен  текст не може да му се махме форматирането по никакъв начин.

Начин 1: Маркираш текста и натискаш отново иконката за болд: 

chrome_2017-05-11_22-08-48.png

 

Начин 2: Маркираш текста и натискаш иконката за премахване на форматирането накрая:

chrome_2017-05-11_22-09-34.png

 

Връзка към коментар
преди 12 минути , Георги каза:

Начин 1: Маркираш текста и натискаш отново иконката за болд: 

chrome_2017-05-11_22-08-48.png

 

Начин 2: Маркираш текста и натискаш иконката за премахване на форматирането накрая:

chrome_2017-05-11_22-09-34.png

 

Нещата с форматиране са ясни. И с двата начина не става. Сега гледам си активирал това и с него се премахва, но с иконките няма шанс.

Project1.thumb.png.15526bd1510db8e529ce58a1f5c34eba.png

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
преди 3 минути , Hollywood каза:

Нещата с форматиране са ясни. И с двата начина не става. Сега гледам си активирал това и с него се премахва, но с иконките няма шанс.

Project1.thumb.png.15526bd1510db8e529ce58a1f5c34eba.png

 

В случая говориш за премахване на форматиране при поставяне на външен текст, което е съвсем друго. Няма как нашите бутончета да работят на форматиране направено от друг сайт. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги каза:

В случая говориш за премахване на форматиране при поставяне на външен текст, което е съвсем друго. Няма как нашите бутончета да работят на форматиране направено от друг сайт. 

Toчно, старият сайт се справяше чудесно във форматирането на всичко.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
преди 15 минути , Hollywood каза:

Toчно, старият сайт се справяше чудесно във форматирането на всичко.

Старият имаше специални бутончета, с които можеше да копираш форматиран текст и да го поставиш отново неформатиран, нещо което можеш да направиш и сега. А да твърдиш, че се е справял чудесно можеш да кажеш, само защото не си редактирал стотици мнения, които буквално чупеха целия форум с външно форматиране, да не говоря колко мнения се разваляха от външни връзки и половината им текст изчезваше. Ето една от дискусиите по въпроса: 

 

 

 

Връзка към коментар

Относно проблемите с грешка 500...работи се активно по въпроса и мисля, че са разрешени. Ще подложа сървъра на изкуствено натоварване днес за да видя как се държи, но искрено се надявам всичко да е в миналото. 

Връзка към коментар

Не съм чел цялата тема и ако е дискутирано се извинявам предварително.Като натисна последното мнение по дадена тема не ми дава това мнение ,а няколко мнения назад.Това става почти всеки път.

Връзка към коментар
В момента, Emil Chakalov каза:

Не съм чел цялата тема и ако е дискутирано се извинявам предварително.Като натисна последното мнение по дадена тема не ми дава това мнение ,а няколко мнения назад.Това става почти всеки път.

За къде точно става въпрос ? Има едно единствено място, което води до последното мнение и това е като натиснеш датата/часа ей тук:

 

chrome_2017-05-14_17-50-26.png

 

Всички други връзки общо взето водят към първото непрочетено или първото мнение в темата въобще. 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Emil Chakalov каза:

Точно там натискам.Не знам дали е от значение,но го правя от таблет.При старата версия никога не ми се е случвало.

Може точно в таблета да е проблема, от компютър връзката си е ок, ще пробвам по-късно и от телефон. Единственото решение е да пишеш какъв точно таблет/браузер ползваш, евентуално ако има и други хора с подобен проблем и да докладвам случая като бъг. 

Връзка към коментар

А, аз да попитам има ли някаква "тайна" в качването на снимки. В новата версия това е изключително трудно, поне за мен. Не знам къде е проблема, може и при мен да е, ама на всяка снимка има поне 7-8 неуспешни опита. Върви много бавно и за да направя пост с 15 снимки трябва да отделя 4-5 часа. Това яко убива ентусиазма ми;).

 

Снимките са с различна големина /3, 5, 7, 10 mb/, но при всички има проблем.  При по-големите проблемът е почти непреодолим. Мога ли да направя нещо, за да улесня процеса?

Връзка към коментар
преди 45 минути , bad kid каза:

Защо не ги намалиш

аз качвам снимки под 1 мб, качват се за секунди

А как да го направя? При сваляне от апарата са с такива размери. Не знам как да ги преработя.

Редактирано от mililia
Връзка към коментар

Отваряш с редактираща програма, напр. Paint, намаляваш размера примерно 50% и записваш, като пазиш оригинала, защото при печат по-голямото е по-добре.

Връзка към коментар

Дай малко повече подробности:

 

- Как се опитваш да ги качиш, че се прецакват и каква грешка дава?

- Проблемите навсякъде ли са, и на твоя компютър тук в България, и когато си в чужбина? Може и да имаш малко проблеми с качване на големи снимки от Виетнам, главно заради скоростта на интернета и връзката до България, където се намира сървъра ни :) Пробваш ли дали с други услуги имаш проблеми с големи снимки - facebook, google images, photobucket, snimka.bg и т.н.?

 

По принцип, да, намаляването на размера би помогнало, когато се качва от слаба интернет връзка, но със сигурност няма да го поставям като условие - нормална употреба изисква да можеш да качиш 15мб снимка, която сървъра да си я обработи и пусне. 

преди 2 часа, Emil Chakalov каза:

iPad

Някой друг имаме ли с iPad, който да потвърди проблема?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.