Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Появиха се два странични ефекта:

- тази снимка, която първоначално беше "заплюта" за заглавна - в следствие на редактирането в качеството и на заглавна - изчезна от пътеписа.

- Всички снимки се появиха след края на пътеписа, но в самия пътепис, последователно, една след друга - Да си ги изтрия ли.

Ама да не взема реално и изцяло да ги изтрия, че ако трябва пак да ги добавям - 160 са. :)

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , ven62 каза:

Появиха се два странични ефекта:

- тази снимка, която първоначално беше "заплюта" за заглавна - в следствие на редактирането в качеството и на заглавна - изчезна от пътеписа.

- Всички снимки се появиха след края на пътеписа, но в самия пътепис, последователно, една след друга - Да си ги изтрия ли.

Ама да не взема реално и изцяло да ги изтрия, че ако трябва пак да ги добавям - 160 са. :)

 

Не, недей пипай нищо, не трябва да става така. Спрях правата за редактиране пак, докато не го оправим това. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , ven62 каза:

...Всички снимки се появиха след края на пътеписа, но в самия пътепис, последователно, една след друга...

Върху абсолютно същия казус се мъча в момента! Вече не - нямам права. Тъкмо мислех да трия снимките в края на пътеписа.

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар
преди 40 минути , Георги каза:

Не, недей пипай нищо, не трябва да става така. Спрях правата за редактиране пак, докато не го оправим това. 

Вероятно ги знаеш тия неща:

- Не всички пътеписи имат генерирана водеща снимка (напр. моите - всичките нямат, без последния)

- Може би, проблемът с добавените снимки след края на текста е в резултат на редактирането на самата водеща/заглвана снимка. (проверих единия пътепис на Milenita - Индия част 2. При него няма такъв ефект)

Sorry, ако това мнение е реално спам. :) 

Редактирано от ven62
Връзка към коментар
преди 57 минути , ven62 каза:

Вероятно ги знаеш тия неща:

- Не всички пътеписи имат генерирана водеща снимка (напр. моите - всичките нямат, без последния)

- Може би, проблемът с добавените снимки след края на текста е в резултат на редактирането на самата водеща/заглвана снимка. (проверих единия пътепис на Milenita - Индия част 2. При него няма такъв ефект)

Sorry, ако това мнение е реално спам. :) 

- Да, има такива които са само текст, има и малък брой от другите, които също не им е генерирана снимка. Тях или ще ги добавя ръчно или ще използвам опцията за снимка по подразбиране, което не ми се ще. 

- Да, по някаква причина редактирането кара системата да си мисли, че снимките ги няма в текста и за това ги изкарва пак в края, чист бъг, ще се оправи, но може би в понеделник, че човека не работи уикенда. 

 

Не е спам, добре че бързо докладва преди някой друг ( @rik4o:)) да си е осакатил пътеписа. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Боби каза:

Това пък какво е и защо не работи :)

Screenshot_20170722-182718.png

Screenshot_20170722-182704.png

mamaivy е пуснала темата в грешния форум. По-интересния въпрос е защо си видял дори заглавието, но това е отделна тема. 

 

преди 2 часа, bad kid каза:

Работи ли се по въпроса с камбанката за известия, която продължава да сигнализира в червено дори и след като е отворено непрочетеното мнение?

Трудно се работи по проблем, който не е докладван :) Камбанката се чисти като я цъкнеш и изчакаш няколко секунди. Ако паралелно четеш мненията, заради които е "звъннала" няма да се изчисти. 

Връзка към коментар
преди 13 минути , Георги каза:

mamaivy е пуснала темата в грешния форум. По-интересния въпрос е защо си видял дори заглавието, но това е отделна тема. 

И аз го видях.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Нещо не мога да се оправя-как да се абонирам или какво да направя, че да получавам известия при ново мнение в цял раздел? Конкретно-искам да получавам известия за нови мнения в подфорума за картите Дайнърс -за всички теми вътре. Натиснах Следвай и вече не получавам известия дори и от темите, в които съм писала и има нови мнения :(

dn.jpg.238ab84e47c7a167103e2b9380f60a7e.jpg

 

Нещо друго ли трябваше да направя? И въобще, възможно ли е това, което искам , или трябва във всяка тема поотделно да си се абонирам?

Връзка към коментар
преди 14 часа, bobole4e каза:

Нещо не мога да се оправя-как да се абонирам или какво да направя, че да получавам известия при ново мнение в цял раздел? Конкретно-искам да получавам известия за нови мнения в подфорума за картите Дайнърс -за всички теми вътре. Натиснах Следвай и вече не получавам известия дори и от темите, в които съм писала и има нови мнения :(

dn.jpg.238ab84e47c7a167103e2b9380f60a7e.jpg

 

Нещо друго ли трябваше да направя? И въобще, възможно ли е това, което искам , или трябва във всяка тема поотделно да си се абонирам?

Сега ще го изтествам и ще ти пиша. Това е една от опциите, които не мога да контролирам от админ панела и само с проба-грешка ще стане. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@bobole4e, не съм те забравил. Това май ще се окаже бъг и може да отнеме малко време оправянето му. Ще пиша като имам повече информация. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Вчера забелязах, че профилната ми снимка се е сменила сама. Сега имам някаква панорамна на профила си, която не знам как се е появила там. 

Връзка към коментар
преди 8 часа, Евгени Димитров каза:

Вчера забелязах, че профилната ми снимка се е сменила сама. Сега имам някаква панорамна на профила си, която не знам как се е появила там. 

Смени си я с друга. Нещо странно се е случило, не знам какво, но не изглежда да е масов проблем и няма как да го разследвам на тоя етап. 

Връзка към коментар

Не зная дали това е докладвано:

При търсене в подфорум:

Search.jpg.7611a422c42ba716ff8abf23ead488e8.jpg

 

....се случва това:

 

Тази страница не работи

Понастоящем magelanci.com не може да обработи тази заявка.

HTTP ERROR 500
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Light каза:

Не зная дали това е докладвано:

При търсене в подфорум:

Search.jpg.7611a422c42ba716ff8abf23ead488e8.jpg

 

....се случва това:

 

Тази страница не работи

Понастоящем magelanci.com не може да обработи тази заявка.

HTTP ERROR 500

Не е докладвано, ще го прегледам. 

 

Май се налага да видя как масово да ви сменя езика на български на всички :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сайтът ще бъде подложен на малко чупене и трошене тази вечер и може би утре през целия ден. Като цяло, не би трябвало да има проблеми, но е възможно определени елементи да не се зареждат коректно, да бяга форматирането и т.н. Просто да знаете, да не се шашкате :)

Връзка към коментар

Би трябвало да се забележи известно забързване на сайта, най-вече в темите, където има много снимки. Би трябвало да е най-осезаемо за хората в чужбина и за тези, които използват Google Chrome. 

Връзка към коментар

Днес за втори път ми дава това съобщение, като както се вижда, въпреки, че пише, че не мога да дам репутация, мнението е харесано.

Diners.png.fb3f6740d3ac6ef58ebb4b3ead8cec41.png

Връзка към коментар
На 8/13/2017 в 15:12, Георги каза:

Би трябвало да се забележи известно забързване на сайта, най-вече в темите, където има много снимки. Би трябвало да е най-осезаемо за хората в чужбина и за тези, които използват Google Chrome. 

Има забързване и през Safari (iOS)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , chandni каза:

Днес за втори път ми дава това съобщение, като както се вижда, въпреки, че пише, че не мога да дам репутация, мнението е харесано.

Diners.png.fb3f6740d3ac6ef58ebb4b3ead8cec41.png

Това конкретно с профила на Дайнърс ли се случва, или с който и да било, или пък е на случаен принцип?

Връзка към коментар
преди 10 минути , Георги каза:

Това конкретно с профила на Дайнърс ли се случва, или с който и да било, или пък е на случаен принцип?

На случаен принцип. Предишния път беше на мнението на Станимир в темата Бейрут

Връзка към коментар
преди 5 минути , chandni каза:

На случаен принцип. Предишния път беше на мнението на Станимир в темата Бейрут

Тези са ми любимите :) А можеш ли да провериш дали винаги става с конкретни хора (например с друго мнение на дайнърс или Станимир) или и това е на случаен принцип. Без да успеем да го репликираме с някаква доза сигурност, шансът да се намери проблема е отрицателен...

 

Може да пробваш и стандартните дивотии - да изчистиш кеш, да се разлогнеш и т.н. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.