Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 6 минути , Георги каза:

Без да успеем да го репликираме с някаква доза сигурност

Репликация почти без пропуск... :) 

1.png.08e301a6d26623ed20507ef4e045e257.png2.png.b0007a6f0307e14fe25994b01498dbbc.png3.png.1540f4234bb439c6d85d271b0e656a04.png

 

Оказа се, че се получава при много бърз двоен клик - например заради трепване на пръста :)

Връзка към коментар
преди 9 минути , chandni каза:

Оказа се, че се получава при много бърз двоен клик - например заради трепване на пръста :)

Да, тествах го с двойния клик, наистина е така. Не мисля, че има какво да се направи по въпроса, освен да не кликваш толкова светкавично :) То дова даже е предимство, защото ако ги регистрираше и двата клика мнението щеше да си остане нехаресано. 

Връзка към коментар

Включена е добавка, която би трябвало да оптимизира начинът, по който се зареждат снимки на мобилните устройства. Без да навлизам в подробности, тези от вас, които използват редовно мобилно устройство за да четат форума, може да докладват дали има някакво забързване - или напротив, по-скоро нещата са се влошили. Или, ако не можете да прецените също кажете :)

 

@Emil Chakalov, пробвай дали този проблем с връзката към последните мнения в тема с много снимки все още го има. 

Връзка към коментар
преди 42 минути , Emil Chakalov каза:

До вчера проблемът продължаваше да го има.Даже с мнения с по три снимки и след като изчаквах пълно зареждане.

Вчера си е за вчера :) Всъщност не съм сигурен дали промяната ще е моментална, пробвай утре и докладвай. 

Връзка към коментар

Днес си е за днес:)

Проблемът все още е налице.Влязох в темата на Александра за Скандинавието.Темата е с много снимки.Докато зареди напълно,снимките се въртяха.След като зареди напълно ме вкара пет мнения по-нагоре.

Връзка към коментар
преди 3 часа, Emil Chakalov каза:

Днес си е за днес:)

Проблемът все още е налице.Влязох в темата на Александра за Скандинавието.Темата е с много снимки.Докато зареди напълно,снимките се въртяха.След като зареди напълно ме вкара пет мнения по-нагоре.

Аз всъщност мисля, че включената екстра въобще не е активирана. Ще ръчкам още. 

Връзка към коментар

Сайтът е обновен. Не всички неща още са както трябва, но идните ден-два ще ги дооформяме. 

 

Известни проблеми: 

- по някаква причина иконките в редактора не се форматират, предполагам, че е някакъв кеш, надявам се да се оправи от само себе си

- идните дни ще сменим снимката по подразбиране, тази ми е доста неприятна

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, akair каза:

Буквите в менюто са станали "по-тънки" и малк осе губят на синия фон.

Изсветлих ги още, не би трябвало да има промяна от предишната версия, но знае ли се. Така би трябвало да е по-контрастно.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Нещо, което забелязах е, че като вляза вътре в някой под-форум и цъкна на бутона да го маркирам като прочетем ме пита за потвърждение. Преди не го правеше това. Аз го ползвам доста този бутон и това води до двойно увеличаване на кликовете. Предполагам, че е нарочно това питане, ама да си кажа :).

 

А текста в полето за писане нарочно ли е направен един по-сив? Преди май беше с нормален черен цвят?

Връзка към коментар
преди 2 часа, ShaMan-H_Fel каза:

Нещо, което забелязах е, че като вляза вътре в някой под-форум и цъкна на бутона да го маркирам като прочетем ме пита за потвърждение. Преди не го правеше това. Аз го ползвам доста този бутон и това води до двойно увеличаване на кликовете. Предполагам, че е нарочно това питане, ама да си кажа :).

 

Ако говориш за кликване на планетката пред форума, сега пробвах и не ми иска потвърждение. А иначе връзката "Маркирай форума като прочетен" мисля, че винаги е искала потвърждение и маркира целия форум, не само подфорума. 

Преди 1 час, AlexandraKo каза:

А пък на мен, къде ми е профилната  снимкааааааа? 

Не съм я сменяла, какъв е тоя мост ли е, че не довидя? :((((((

Това за втори път се случва, явно ще трябва да се копа в тази посока. Смени си я пак, ако не ти е проблем, не знам защо взима снимки от галерията и ги слага на хора, но явно е нещо супер инцидентно. 

Връзка към коментар

При пействане на връзка към мнение не се показва само то , а голям блок с текст от първото мнение на темата, откъдето е взето, и отдолу е сбутан самият текст. Четенето е затруднено така. Ако в мнението е имало цитат - не се показва.

Разбирам да е така ако се пейства връзка към самата тема, ама не и към мнение.

 

 

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

1, В темите със снимки излизат сини полета при скрол. Дори са на цял екран. Ето едно видело. https://streamable.com/woq7x

2. Има ли възможност за влизане с Facebook или не? Въднъж е активно, 5 пъти не

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
На 8/16/2017 в 14:25, Георги каза:

Вчера си е за вчера :) Всъщност не съм сигурен дали промяната ще е моментална, пробвай утре и докладвай. 

Все още няма положителна промяна.:mad:

Връзка към коментар
преди 8 минути , Emil Chakalov каза:

Все още няма положителна промяна.:mad:

Тези дни покрай ъпдейта няма как да има, аз спрях временно тези подобрения, защото кешират информация, а в момента пипам много и ми трябва всичко да се обновява моментално. Ще ти пиша пак другата седмица по някое време. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.