Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Сложих списък с категориите вдясно. Това е общо взето максималното, което мога да направя, местенето и преименуването на бутони не че е невъзможно, но е доста работа, а ползата не смятам че е толкова голяма, ако въобще. Например бутон за разглеждане на категориите категорично трябва да е в горната част на екрана. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Днес може да има кратки прекъсвания на форума, в рамките на секунди. Може би никой няма да ги усети. Съжалявам за неудобството, но не ми се планираше специална профилактика, да спра форума за час и т.н. 

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
преди 24 минути , Георги каза:

Твоите ли искаш да обнов

Не, преди виждах на другите.

 

 

Редактирано от alienad
Връзка към коментар
преди 28 минути , elateq каза:

Под профила на всеки има бутон Посетени държави.

Мерси! :) Аз ги търсих в профила.

Редактирано от alienad
Връзка към коментар
преди 40 минути , alienad каза:

Мерси! :) Аз ги търсих в профила.

Умишлено ги махнахме от профила, че излиза един ееееееейййййй толкова дълъг списък и е дразнещ :)

Връзка към коментар
преди 28 минути , Георги каза:

Умишлено ги махнахме от профила, че излиза един ееееееейййййй толкова дълъг списък и е дразнещ :)

А през мобилната версия как?

Връзка към коментар
преди 3 минути , Боби каза:

А през мобилната версия как?

Сигурно има как да се сложи връзката, но няма как да отеля време за да го направя прегледно на мобилни устройства. Ще видя след нова година дали има какво да се направи.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Сигурно не е бъг, а фийчър, но магазинът е изчезнал от менюто горе. За (не)щастие седи в менюто долу, но страницата е недостъпна:

Sorry, there is a problem

The page you are trying to access is not available for your account.

Error code: 2S100/2

Връзка към коментар
преди 30 минути , akair каза:

Сигурно не е бъг, а фийчър, но магазинът е изчезнал от менюто горе. За (не)щастие седи в менюто долу, но страницата е недостъпна:

Sorry, there is a problem

The page you are trying to access is not available for your account.

Error code: 2S100/2

Не съм махнал връзката от долното меню, а скоро магазинът ще се върне (когато сигурно бих забравил да го добавя в менюто долу) и така. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , akair каза:

Сигурно не е бъг, а фийчър, но магазинът е изчезнал от менюто горе.

Георги го скри умишлено, докато трае кампанията с календарите. :)

преди 24 минути , akair каза:

За (не)щастие седи в менюто долу

Не го махна, защото след като приключи кампанията с календарите, ще върне магазина и не искаше да трие и връща после линка във футъра.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам дали причината е в "моя телевизор", но забелязвам изместване на екрана в най-долния край на форума.  Сигурно не го обяснявам добре, но като отворя тема, или отида в начало, или форуми, точно след 4 сек. екрана се превърта и отива най-долу.

 

P.S. Не е причината във форума. За съжаление същия проблем се появи и на други сайтове. Но не на всички които отварям. Мистерия.

Редактирано от Nik
Връзка към коментар
преди 17 часа, Nik каза:

Не знам дали причината е в "моя телевизор", но забелязвам изместване на екрана в най-долния край на форума.  Сигурно не го обяснявам добре, но като отворя тема, или отида в начало, или форуми, точно след 4 сек. екрана се превърта и отива най-долу.

 

P.S. Не е причината във форума. За съжаление същия проблем се появи и на други сайтове. Но не на всички които отварям. Мистерия.

Пробвай с друг браузер като за начало, не е зле да пробваш и дали ще го има ефекта с incognito и private mode. 

Връзка към коментар
преди 7 часа, Георги каза:

Пробвай с друг браузер като за начало, не е зле да пробваш и дали ще го има ефекта с incognito и private mode. 

Докладвам- Проблемът е при Хром. С друг браузър- IE няма това изместване. С инкогнито при Хром също изчезна. Знам, че въпросът ми не е за тази тема, но през нормален хром няма ли да мога да влизам във форума? Аз ще влизам, но изместването е супер дразнещо.

Редактирано от Nik
Връзка към коментар
преди 1 час, Nik каза:

Докладвам- Проблемът е при Хром. С друг браузър- IE няма това изместване. С инкогнито при Хром също изчезна. Знам, че въпросът ми не е за тази тема, но през нормален хром няма ли да мога да влизам във форума? Аз ще влизам, но изместването е супер дразнещо.

Щом изчезва с инкогнито пробвай да изтриеш cookies и виж дали ще се оправи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 11.01.2018 г. в 4:22, neuromancer каза:

Щом изчезва с инкогнито пробвай да изтриеш cookies и виж дали ще се оправи.

Стана с изтриването на cookies. Нямаше ме няколко дни, днес пробвах и се оправи. Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.