Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 1 час, Tedy каза:

Качих и пуснах линка, но как може да се види самия клип в поста ми. Сега се вижда само връзката.

Сега вече се вижда :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, Tedy каза:

Качих и пуснах линка, но как може да се види самия клип в поста ми. Сега се вижда само връзката.

Обикновено за да се види всичко трябва да сложиш един ентер след връзката за да се генерира превюто :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

През нощта събота срещу неделя форумът няма да е достъпен за няколко часа. Нужна е профилактика за прилагане на кръпки за модерните дупки открити в процесорната архитектура, най-вече на интел процесорите. 

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Днес са възможни кратки спирания на форума. Не мога да се ангажирам по кое време ще са, но говорим за спиране в рамките на минута най-много. 

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Има 4 събития за април, които се повтарят. Като ги отвориш пише, че са всеки ден за винаги. Това вероятно е някаква грешка при въвеждане на датите за събитието. Може ли да се оправят някак?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , Тони каза:

Има 4 събития за април, които се повтарят. Като ги отвориш пише, че са всеки ден за винаги. Това вероятно е някаква грешка при въвеждане на датите за събитието. Може ли да се оправят някак?

Вече са оправени. :) 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...

Форумите са ъпгрейднати. Има малки неща за дооправяне тук-там и ги виждам. Не пречи да пускате и тук, ако видите нещо нередно 😊

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мисля, че изчистихме основните неща, така че ако забележите нещо нередно - докладвайте смело. Обръщам особено внимание на две неща:

 

- търсачката, тествайте я упорито, жестоко и давайте обратна връзка. Там има настройки, които съм целил на сляпо и без ваша помощ няма как да разбера дали са адекватни. 

- емоджитата - добре ли се виждат на компютър, на телефон, менюто интуитивно ли е, оправяте ли се лесно с тях и т.н. 

Връзка към коментар

Искам да попитам дали само при мен  има проблем?

След вчерашното ъпдейтване,не мога да вляза във форума от телефона.Изписва ми невалиден профил.От компютъра нямам проблем.

 

 

Редактирано от jungfraujoch
Връзка към коментар
преди 52 минути , jungfraujoch каза:

Искам да попитам дали само при мен  има проблем?

След вчерашното ъпдейтване,не мога да вляза във форума от телефона.Изписва ми невалиден профил.От компютъра нямам проблем.

 

 

Няма причина ъпгрейда да е причинил нещо такова. По-скоро виж дали изписваш правилно парола и потребителско име. По-късно ще преместя мненията в точната тема. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Георги каза:

Няма причина ъпгрейда да е причинил нещо такова. По-скоро виж дали изписваш правилно парола и потребителско име. По-късно ще преместя мненията в точната тема. 

Оправи се!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След ъпгрейда, в списъка с теми в новото съдържание, теми, в които със сигурност съм писала не ми излизат със звездичка, а с точка - все едно не съм писала в тях (Пример - В момента съм, Животните по света, Дебитна карта Revolut). В същото време има и такива, които си излизат със звездичкa (Смешни и куриозни снимки)

Връзка към коментар
преди 1 минута , chandni каза:

След ъпгрейда, в списъка с теми в новото съдържание, теми, в които със сигурност съм писала не ми излизат със звездичка, а с точка - все едно не съм писала в тях (Пример - В момента съм, Животните по света, Дебитна карта Revolut). В същото време има и такива, които си излизат със звездичкa (Смешни и куриозни снимки)

същото е при мен 🙂

Връзка към коментар

Секция “Новини” има ли как да се скрие? 

Ако не искам да се абонирам, би било по-практично да не ми остава една четвърт от екрана надолу с бяло поле,

вместо съдържанието да ми е на целия екран

 

 

A63E4731-51D0-40F4-BBBB-9DC054A9F8FC.jpeg

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар

@chandni, @mu_ry - потвърждавам проблема, ще го изследвам

 

@cybersimo - дори си нямам на идея защо този блок се е самодобавил там. Ние даже нямаме и новини 🙂 Махнах го, виж сега как е. 

Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги каза:

@chandni, @mu_ry - потвърждавам проблема, ще го изследвам

 

@cybersimo - дори си нямам на идея защо този блок се е самодобавил там. Ние даже нямаме и новини 🙂 Махнах го, виж сега как е. 

Става все по-странно. Преди минута темата с новините за Wizz ми излизаше със звезда. Влязох в друга тема, отново отворих ново съдържание и темата за Wizz вече е с точка... 🙂

Връзка към коментар
преди 2 часа, chandni каза:

Става все по-странно. Преди минута темата с новините за Wizz ми излизаше със звезда. Влязох в друга тема, отново отворих ново съдържание и темата за Wizz вече е с точка... 🙂

Пуснал съм бъг репорт. Ако успееш да забележиш някаква закономерност - свиркай 🙂

Връзка към коментар
преди 4 минути , Георги каза:

Пуснал съм бъг репорт. Ако успееш да забележиш някаква закономерност - свиркай 🙂

Абсолютно никаква закономерност! Тука има, тука нема.... Темата за Бута досега беше без звезда, сега се появи, в други теми също веднъж е със звезда, после пак с точка...

Връзка към коментар
преди 5 минути , Фичо каза:

Нещо емотките сравнително бавно ми се зареждат ...🤔

Мисля, че веднъж като се заредят след това ще са ок. 

Връзка към коментар

не е свързано с новата версия, защото ми се появи преди около две седмици, а може и да е нещо от при мен, но когато влизам през телефона и имам нотификации за нови мнения и т.н., се чува звука на известията както на десктоп версията, а преди не се чуваше и не искам да се чува

 

как може да се изключи звука на известията?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.