Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 32 минути , Георги каза:

А тези, които ползваш често от стандартните ли са?

най често използвам тези: 😉🙂😄🤔🙄🤨😁
 

Цитат

ако наистина са само 2-3, нямам против да направим кратки кодове за тях

само че другите форумци вероятно използват други емотки по-често 🙂

Абе май повече внимание му отделихме на този проблем, отколкото заслужава. 
Ако има чалъм да се зареждат по-бързичко - ще е добре, ако пък е трудно да се оправи това (а и явно не се проявява при всички браузъри) - карай да върви! 😉
 
 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не съм сигурен дали не е същия бъг с търсачката, но иконката за дневник не винаги се вижда. В случая темата на Carrie Моите 9 дни в Япония в списъка седи без иконка, а като вляза в темата има иконка. Друг път ми е давало в списъка иконката се показва и скрива след презареждане на страницата.

Връзка към коментар
На 10.06.2018 г. в 16:16, Фичо каза:

най често използвам тези: 😉🙂😄🤔🙄🤨😁
 

само че другите форумци вероятно използват други емотки по-често 🙂

Абе май повече внимание му отделихме на този проблем, отколкото заслужава. 
Ако има чалъм да се зареждат по-бързичко - ще е добре, ако пък е трудно да се оправи това (а и явно не се проявява при всички браузъри) - карай да върви! 😉
 
 

Имам обещание, че следващата версия ще забърза нещата. Не говорим за основните версии, които са веднъж годишно, а тези които в повечето случаи добавям дори без да обявявам веднъж на месец-два. Ако и тогава не се забърза менюто ще пускам тикет, казаха че не е нормално да зарежда толкова дълго. 

На 11.06.2018 г. в 2:54, neuromancer каза:

Не съм сигурен дали не е същия бъг с търсачката, но иконката за дневник не винаги се вижда. В случая темата на Carrie Моите 9 дни в Япония в списъка седи без иконка, а като вляза в темата има иконка. Друг път ми е давало в списъка иконката се показва и скрива след презареждане на страницата.

Не е същия бъг, приложението е зле и често при ъпгрейди почва да се държи неадекватно. Ще търся начин да избягаме от него.

На 11.06.2018 г. в 20:05, cybersimo каза:

Нещо става

 

 

D24B2D6F-80AA-423F-BD13-64C6624D7850.png

Да, видях го и аз. Ще следим за подобни неща и ако успеем да хванем някаква последователност на кои теми се случва ще докладвам. Изглежда да е било нещо инцидентно. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 11 минути , Георги каза:

Мерси, нека постои малко така за да се опитам да видя защо се появява. 

За сега виждам, че май се проявава при отцепени или преместени теми. За съжаление вече я прочетох тази тема и не видях в моя фийд дали си излиза на старото грешно място или на новото вярно. 

Връзка към коментар

За всички - за да ви се махне тази тема от фийда отидете във форум: https://magelanci.com/forums/forum/85-магеланци-новобранци-и-не-само/

И натиснете бутона за маркиране на форума като прочетен:

image.png

Връзка към коментар
преди 22 минути , Боби каза:

Супер! Определено е свързано с темите, които се цепят/местят. Ще си поиграя съвсем скоро за да успея да го репродуцирам на 100%, след това следва репорт на бъг и после оправяне. 

Връзка към коментар

Вижте дали ще продължава това с повтарящите се теми. Говорим за нови такива теми, за старите предполагам че все още може да не са изчистени преди да натиснете "Маркирай форума като прочетен".

 

@Фичо, @ven62, @AlexandraKo - кажете дали има някакво подобрение в скоростта на зареждане на емоджитата. 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Георги каза:

дали има някакво подобрение в скоростта на зареждане на емоджитата

При мен - не. При първо отваряне се влачат много. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Също така, искам да знам, виждате ли често такива съобщения:

 

image.png

 

И ако да, ще е от полза да ми пишете в колко часа сте го видяли 🙂

Връзка към коментар
преди 12 минути , Георги каза:

Също така, искам да знам, виждате ли често такива съобщения:

 

image.png

 

И ако да, ще е от полза да ми пишете в колко часа сте го видяли 🙂

Миналата седмица три пъти. Два в следобедните часове 14-15, третия - вечерта около 21 часа.

Преди миналата седмица рядко, 1-2 пъти месечно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това съобщение не съм го виждала. При мен не излизат отговори в теми в които съм писала, основно във ”дестинации-Европа”, нито в непрочетени известия, нито в новини.

Връзка към коментар
преди 21 минути , Георги каза:

Също така, искам да знам, виждате ли често такива съобщения:

 

image.png

 

И ако да, ще е от полза да ми пишете в колко часа сте го видяли 🙂

Аз съм го виждала относително често - е, няколко пъти в месеца имам предвид 🙂 Понякога е по-често, понякога не. Наскоро пак беше. Ще се постарая да обърна внимание следващия път... 

Връзка към коментар
преди 33 минути , Георги каза:

Също така, искам да знам, виждате ли често такива съобщения:

 

Случва се, да. Следващият път ще засека точно кога. 

P.S. На мен ли ми се струва или шрифтът на Ново съдържание стана осезаемо по-малък...? На 24-инчов монитор съм, FHD и изведнъж буквичките сякаш се смалиха до 2/3 от предишния размер...

Връзка към коментар
преди 26 минути , EliDion каза:

Това съобщение не съм го виждала. При мен не излизат отговори в теми в които съм писала, основно във ”дестинации-Европа”, нито в непрочетени известия, нито в новини.

Дай повече информация с конкретен пример. Под новини "Ново съдържание"  ли имаш предвид?

преди 14 минути , chandni каза:

Случва се, да. Следващият път ще засека точно кога. 

P.S. На мен ли ми се струва или шрифтът на Ново съдържание стана осезаемо по-малък...? На 24-инчов монитор съм, FHD и изведнъж буквичките сякаш се смалиха до 2/3 от предишния размер...

На самия надпис или къде, дай със скриншот най-добре? 🙂 Качих нова версия на темата, която трябва да оправя бъгове, но са възможни странични ефекти. 

Връзка към коментар
преди 52 минути , Георги каза:

Също така, искам да знам, виждате ли често такива съобщения:

 

image.png

 

И ако да, ще е от полза да ми пишете в колко часа сте го видяли 🙂

Минимум по 2-3 пъти дневно

Връзка към коментар
преди 9 минути , Георги каза:

Дай повече информация с конкретен пример. Под новини "Ново съдържание"  ли имаш предвид?

На самия надпис или къде, дай със скриншот най-добре? 🙂 Качих нова версия на темата, която трябва да оправя бъгове, но са възможни странични ефекти. 

Списъкът с нови мнения, самата точка/звездичка отпред също са по-малки.

font_size.png.467ec52b48d6c79b2af000417afdea48.png

 

Даже си помисих, че съм zoom out-нала в браузъра и опитах да го ресетна с Ctrl+0, но без промяна 🙂

 

А ето и звездичките колко са ню-ню... 🙂

font_size2.png.9669a39147613a1ec735d87e769decf7.png

Редактирано от chandni
Връзка към коментар
преди 6 минути , chandni каза:

Списъкът с нови мнения, самата точка/звездичка отпред също са по-малки.

font_size.png.467ec52b48d6c79b2af000417afdea48.png

 

Даже си помисих, че съм zoom out-нала в браузъра и опитах да го ресетна с Ctrl+0, но без промяна 🙂

 

А ето и звездичките колко са ню-ню... 🙂

font_size2.png.9669a39147613a1ec735d87e769decf7.png

Звездичките/точките действително бяха намалени по размер, увеличих ги. 

 

Но останалите шрифтове са същите като преди. Другата промяна е, че текста под заглавието на темата вече е по-блед. Възможно ли е това да те обърква?

 

 

В момента, chandni каза:

Някакъв дух ли чете темата...? 😁

ghost.png.ccb0ec654ed07113affabd1d53fb1fb7.png

Да, знам го тоя бъг, ще пиша за него 🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.