Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 4 минути , Георги каза:

Другата промяна е, че текста под заглавието на темата вече е по-блед. Възможно ли е това да те обърква?

Не мисля... По-скоро заради по-малките точки/звездички може да ми се е струвало, че целият ред е по-ситен. Сега изглежда нормално 🙂

 

 

@Георги, отново ми се появяват прочетени вече мнения като нови. Пример

 

П.С. Всъщност, това е точно проблемната тема с бързите въпроси в Западни Балкани

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

Също така, искам да знам, виждате ли често такива съобщения:

 

image.png

 

И ако да, ще е от полза да ми пишете в колко часа сте го видяли 🙂

Един път на десетина дена; обикновено м/у 13:00 и 15:00 ч.

 

Освен това - току-що.

Редактирано от Hadzhitodorovi
Оперативно допълнение
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , chandni каза:

П.С. Всъщност, това е точно проблемната тема с бързите въпроси в Западни Балкани

Искам да видя дали за нови теми ще излиза. Маркира ли форума като прочетен и пак се появи след това?

Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги каза:

 

@Фичо, @ven62, @AlexandraKo - кажете дали има някакво подобрение в скоростта на зареждане на емоджитата. 

Аз не виждам подобрение, пак си е тегаво ... 🙄

преди 2 часа, Георги каза:

Също така, искам да знам, виждате ли често такива съобщения:

image.png🙂

Това май никога не съм го виждал, а не е като да влизам рядко във форума ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

а на мен напоследък много често не ми работи /от телефона/ стрелката долу вдясно на страницата, с която можеш да се качиш нагоре

не знам все пак дали не е нещо от моя дисплей, затова поставям проблема да видя дали и на друг се случва

 

също, пак напоследък, забелязах, че се налага да кликвам по два пъти на Публикувай, защото след първия път нищо не се случва - това на телефон и на компютър

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
В момента, antea каза:

се налага да кликвам по два пъти на Публикувай, защото след първия път нищо не се случва - това на телефон

Това и при мен се случва, но само на телефон

Връзка към коментар

А защо вече я няма заглавната лента, когато се отива надолу по дадена тема? Беше удобно да се избере "Начало" и да се върнеш бързо в началния екран.

Връзка към коментар
Преди 1 час, antea каза:

а на мен напоследък много често не ми работи /от телефона/ стрелката долу вдясно на страницата, с която можеш да се качиш нагоре

 

Работи, но изчезва по-надясно... И аз мислех, че изчезва, докато веднъж скролнах от дясно на ляво и видях, че е извън видимото поле, но си мислех, че е бъг в моя браузър.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги каза:

Също така, искам да знам, виждате ли често такива съобщения:

 

image.png

 

И ако да, ще е от полза да ми пишете в колко часа сте го видяли 🙂

Аз да, ама мислех че при мен е проблема.

Връзка към коментар
преди 8 часа, Георги каза:

Дай повече информация с конкретен пример. Под новини "Ново съдържание"  ли имаш предвид?

 

Да, това имам предвид. след "начало" - "последни дискусии". Конкретно - преди време в темата за Франция, а онзи ден в темите за Брюксел, бях задала въпрос и понеже ми е важно следя, дали някой се е включил и проверявам регулярно. Любина беше отговорила, но нямах нито известие, нито в последно коментирани беше излязла темата. Видях го като влязох конкретно в темата да погледна, по опит от миналия път с Роца и Париж.

Между другото, както и при Антея бутона за нагоре не винаги работи (на телефона)

Редактирано от EliDion
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз се присъединявам към проблемите, описани от AlexandraKo и antea - емотиконите бавно се зареждат и понякога блокират страницата; бутона-стрелка в долния десен край на екрана в мобилната версия често не работи. 

Добавям още нещо дразнещо при мен в мобилната версия: след влизане в начална страница като отида на сивата лента горе вдясно, на иконата, която отваря помощния прозорец с главните менюта - в него е проблема, често не се показва правилно в пълния си вид, ами отрязва най-горния ред и видът му е все едно започва с надписа Изход. 

Дано разбрахте нещо от сложното ми обяснение. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 часа, antea каза:

а на мен напоследък много често не ми работи /от телефона/ стрелката долу вдясно на страницата, с която можеш да се качиш нагоре

не знам все пак дали не е нещо от моя дисплей, затова поставям проблема да видя дали и на друг се случва

преди 7 часа, chandni каза:

Работи, но изчезва по-надясно... И аз мислех, че изчезва, докато веднъж скролнах от дясно на ляво и видях, че е извън видимото поле, но си мислех, че е бъг в моя браузър.

И при мен на телефона бутонът стрелка не работи винаги. Когато съм най-долу на страницата, бутонът се измества малко нагоре. Същото се случва и с харесването на мнения, но обратно - трябва да натиснеш над бутона за харесване, защото на самия него те качва в началото.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ма вие що си траете до сега 🙂

 

Едно по едно...смених стрелката за нагоре с друга. Вижте дали така е по-добре. 

преди 8 часа, alienad каза:

А защо вече я няма заглавната лента, когато се отива надолу по дадена тема? Беше удобно да се избере "Начало" и да се върнеш бързо в началния екран.

Това е бъг, гледам го в момента. Мисля, че се появява само на Chrome, за сега на Firefox май е ок. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , chandni каза:

Целият форум беше маркиран като прочетен преди това.

Да, очевидно става при отцепване/местене на теми, пускам бъг репорт тази вечер 🙂

Връзка към коментар
преди 3 часа, rik4o каза:

И при мен на телефона бутонът стрелка не работи винаги. Когато съм най-долу на страницата, бутонът се измества малко нагоре. Същото се случва и с харесването на мнения, но обратно - трябва да натиснеш над бутона за харесване, защото на самия него те качва в началото.

 

 

При мен на телефона точно така се "местят" бутоните с менютата в помощния прозорец, дето го описах по-горе. Например, за да отворя "Начало", трябва да кликна на "Форуми", изместени са ми с един ред нагоре. В тези случаи най-горният ред, на който се намират две икони, за Известия и Съобщения, не се вижда все едно го няма. 

 

Георги, аз едва днес видях тази тема, защото се беше качила на началната страница. Благодарности за всички подобрения и нововъведения! 

 

Новата стрелка, която бързо качва началото на екрана, е екстра в момента. Емотиконите също се справят! 😀

Редактирано от Jenbel
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@alienad - лентата с навигацията вече не трябва да изчезва. Все още има премигване от светло към тъмно синьо, но и това ще го оправим. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 26.06.2018 г. в 8:53, Георги каза:

Също така, искам да знам, виждате ли често такива съобщения:

 

image.png

 

И ако да, ще е от полза да ми пишете в колко часа сте го видяли 🙂

Днес в 10 часа и 14 минути.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , Георги каза:

@alienad - лентата с навигацията вече не трябва да изчезва. Все още има премигване от светло към тъмно синьо, но и това ще го оправим. 

при мен на Google Chrome няма проблеми, но на Internet Explorer, все още е скрита.

Връзка към коментар
преди 6 минути , alienad каза:

при мен на Google Chrome няма проблеми, но на Internet Explorer, все още е скрита.

ОК, докладвах. А преди работеше ли на IE?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.