Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Цитат

Неуспешно установяване на шифрована връзка

Грешка при свързване с magelanci.com. SSL получи запис, надвишаващ максималната разрешена големина. Код на грешката: SSL_ERROR_RX_RECORD_TOO_LONG

 

Връзка към коментар

@alienad - лентата вече няма да премигва, но няма да работи в ИЕ, той просто не поддържа най-новите стандарти. 

 

Може да спрете вече с докладите за непрочетените теми и за SSL грешките, ще ги гледам идните дни. Ако има нужда от помощ, ще викам пак, мерси 🙂

@EliDion - виж дали тази цъкалка ти е включена, когато публикуваш нови теми/мнения:

 

image.png

 

Като цяло заглавната страница и страницата с форумите могат да имат няколко минути забавяне в актуализирането на данните. Но ако натиснеш на "Ново съдържание" и темата все още не излиза, че има нови мнения, а всъщност има ще помоля за скриншотове за да видя къде е точно проблема 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 26.06.2018 г. в 11:53, antea каза:

също, пак напоследък, забелязах, че се налага да кликвам по два пъти на Публикувай, защото след първия път нищо не се случва - това на телефон и на компютър

 

На 26.06.2018 г. в 11:54, Боби каза:

Това и при мен се случва, но само на телефон

Може ли да пробвате дали с изчакване мнението ще се публикува? Или колкото и да чакате без натискане на втори път не става?

На 26.06.2018 г. в 18:46, Jenbel каза:

Добавям още нещо дразнещо при мен в мобилната версия: след влизане в начална страница като отида на сивата лента горе вдясно, на иконата, която отваря помощния прозорец с главните менюта - в него е проблема, често не се показва правилно в пълния си вид, ами отрязва най-горния ред и видът му е все едно започва с надписа Изход. 

Дано разбрахте нещо от сложното ми обяснение. 

Може ли да направиш скриншот на менюто и да го качиш? Ако телефона е с андроид би трябвало със задържане на копчето за включване и това за намаляване на звука в един момент да стане. После качи картинката тук 🙂

Връзка към коментар
преди 3 часа, Mary каза:

Не за пръв път имам този проблем:

 

012.png

 

012-1.png

Да, и при мен точно тази ми е първата тема, която излиза като Ново съдържание

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На ‎26‎.‎6‎.‎2018‎ г. в 8:49, Георги каза:

Вижте дали ще продължава това с повтарящите се теми. Говорим за нови такива теми, за старите предполагам че все още може да не са изчистени преди да натиснете "Маркирай форума като прочетен".

 

@Фичо, @ven62, @AlexandraKo - кажете дали има някакво подобрение в скоростта на зареждане на емоджитата. 

Сега мога да пробвам при същите условия.

Няма промяна в скоростта на зареждане на емотиконките. Нито при първо цъкане, нито при следващи.

Браузер - IE.

Ама то, сигурно по-нагоре вече са докладвали.

Връзка към коментар
На 28.06.2018 г. в 7:51, Георги каза:
На 26.06.2018 г. в 9:53, antea каза:

също, пак напоследък, забелязах, че се налага да кликвам по два пъти на Публикувай, защото след първия път нищо не се случва - това на телефон и на компютър

 

На 26.06.2018 г. в 9:54, Боби каза:

Това и при мен се случва, но само на телефон

Може ли да пробвате дали с изчакване мнението ще се публикува? Или колкото и да чакате без натискане на втори път не става?

Аз това все съм се чудила дали е от моя телефон, но далеч не е скорошно, от доста време (но не всеки път), не става с изчакване при мен...

Връзка към коментар
На 26.06.2018 г. в 8:49, Георги каза:

 

@Фичо, @ven62, @AlexandraKo - кажете дали има някакво подобрение в скоростта на зареждане на емоджитата. 

Да обадя - не само че няма подобрение, ами даже положението стана още по-зле ..

, в смисъл - (и без това грознитете 😜) емотикони се зареждат още по-бавно....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Фичо каза:

Да обадя - не само че няма подобрение, ами даже положението стана още по-зле ..

, в смисъл - (и без това грознитете 😜) емотикони се зареждат още по-бавно....

И при мен е така, регулярно премрънквам, но никой не ме чува.:(((((

 

На 29.06.2018 г. в 23:25, searus каза:

Аз това все съм се чудила дали е от моя телефон, но далеч не е скорошно, от доста време (но не всеки път), не става с изчакване при мен...

Това също е редовно, аз си мислех, че е само при мен и е от калпав нет.

Връзка към коментар
преди 1 минута , AlexandraKo каза:

И при мен е така, регулярно премрънквам, но никой не ме чува.:(((((

 

Това, че нямам някакво решение в момента, а от разработчиците все още се правят на три и половина, не значи че никой не ви чува. 

 

image.png

 

Тази тема е 39 страници, няма случай да съм игнорирал нещо писано в нея. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги каза:

Това, че нямам някакво решение в момента, а от разработчиците все още се правят на три и половина, не значи че никой не ви чува. 

 

image.png

 

Тази тема е 39 страници, няма случай да съм игнорирал нещо писано в нея. 

Така де, кажи, че ме чуваш, да се успокоя.:))))))

Връзка към коментар

Докладвайте, ако пак има от тези грешки от Cloudflare. От хостинга са имали хардуерен проблем, не съм сиурен дали е свързано, но при всички положения ако видите пак грешка, пишете тук, както и с часа в който се е появила. 

Връзка към коментар
преди 22 часа, cybersimo каза:

И аз да обадя ч, че и тези грешки си продължават

0B72ECBF-E616-42B5-A4C6-23BDB0CDFD0D.png

Ауууу, ми вчера това ми излезе три пъти и аз все си мисля, че е от калпавата интернет връзка.

Значи - докладвам и аз, ще кажа, ако пак се случи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Георги каза:

Да попитам пак, някой срещал ли е от тези Cloudflare грешки от събота насам? 

Да, само веднъж обаче. А преди бяха по няколко пъти на ден

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.