Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 7 минути , cybersimo каза:

Да, само веднъж обаче. А преди бяха по няколко пъти на ден

OK, часът също ще ми е от полза. В 03:05, 11:05 и 19:05 е донякъде очаквано, но само в тези минути. 

Връзка към коментар
преди 11 минути , Георги каза:

OK, часът също ще ми е от полза. В 03:05, 11:05 и 19:05 е донякъде очаквано, но само в тези минути. 

За съжаление го бях копирал в clipboard на компютъра да ти го пращам на ЛС, но го изгубих после

Връзка към коментар

Вижте как са емоджитата сега. Задължително първо ги заредете, дайте рефреш и пробвайте пак дали ще е бавно. Почти се изчерпвам откъм идеи, а с разработчиците сме навлезнали в някви терминологии какво било split second и кое било бавно и бързо...

Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги каза:

OK, часът също ще ми е от полза. В 03:05, 11:05 и 19:05 е донякъде очаквано, но само в тези минути. 

Току-що пак се случи, малко преди 01:00 българско време 

и пак, 03:08

 

ПП Емоджитата ми излизат без никакво забавяне сега (първия път почаках малко, но наистина малко, а после вече излизат веднага всички). 

Връзка към коментар

При мен показалеца за нагоре не работи винаги и отново на изскачащия прозорец с навигацията в дясно горният ред се скрива. Тази сутрин 3 пъти и току що 9:03.

Редактирано от EliDion
Връзка към коментар
преди 9 часа, neuromancer каза:

...

 

ПП Емоджитата ми излизат без никакво забавяне сега (първия път почаках малко, но наистина малко, а после вече излизат веднага всички). 

Леко да туширам оптимизма 😉 - емотиконките си се бавят.

Връзка към коментар

Бутонът Нагоре в мобилната версия сработва чак след 2 секунди изчакване, а не моментално, както преди. Емотиконите и при мен след всяка оптимизация се отварят все по-бавно (при първо отваряне... при следващо никога не е имало проблем). 

Връзка към коментар
преди 11 часа, EliDion каза:

При мен показалеца за нагоре не работи винаги и отново на изскачащия прозорец с навигацията в дясно горният ред се скрива. Тази сутрин 3 пъти и току що 9:03.

 

преди 10 часа, chandni каза:

Бутонът Нагоре в мобилната версия сработва чак след 2 секунди изчакване, а не моментално, както преди. Емотиконите и при мен след всяка оптимизация се отварят все по-бавно (при първо отваряне... при следващо никога не е имало проблем). 

Ще помоля за малко повече конкретика 🙂 Имахме един бутон, който не работеше, сега новия не работи по същия начин ли, защото първоначално казахте че е ок?

Връзка към коментар

И при мен работи

на Сафари с айпад малко засича, т.е. видимо движението почти спира някъде по средата и после продължава догоре, но не пречи. Може да ми е зле айпада.

Връзка към коментар
преди 2 минути , neuromancer каза:

И пак това

Error 522 Ray ID: 43855e11ec5e4b57 • 2018-07-10 19:17:25 UTC

Connection timed out

 

Така със скриншоти е супер, давайте още ако има, аз ще кажа, ако трябва да спрете. 

Връзка към коментар

Отново пробваме и новата търсачка, уж проблемите трябва да са оправени. Но ако има някоя тема, която пак виси, показва всички мнения от нея (вместо само едно), докладвайте със скриншот, моля. Аз ще пусна една тестова след малко на английски. 

Връзка към коментар
преди 14 часа, Георги каза:

Отново пробваме и новата търсачка, уж проблемите трябва да са оправени. Но ако има някоя тема, която пак виси, показва всички мнения от нея (вместо само едно), докладвайте със скриншот, моля. Аз ще пусна една тестова след малко на английски. 

Току-що видях отново дублиране в търсачката - темата за мнения за Kiwi, в която бяха преместени мнения на Dani Magelani от темата с общи промоции, но докато се усетя, вече бях отворила линка и не успях да направя скриншот. След като отворих темата, от ново съдържание изчезнаха и двата записа. На 

Относно бутона Нагоре, ако страницата е скролната до най-долу и бутонът е до футъра, не работи изобщо. Ако а малко по-нагоре, сработва със закъснение от поне 2 секунди и после страницата прескача 1-2 пъти, докато стигне до горе. 

 

И още един проблем, който отдавна ме мъчи... Когато пиша от телефона дълго мнение като това, по някое време телефонът направо забива - пиша по клавиатурата, но нищо не излиза после изведнъж телефонът почва да вибрира като при натискане на клавишите (без вече да пипам клавиатурата) и излиза всичко написано. След това поведението на телефона се нормализира като продължа да пиша още, пак се появява забиването... 

Връзка към коментар
преди 14 часа, EliDion каза:

Бутонът ня работи както и преди, по същия начин и първия ред като изкочи прозореца не се вижда. Хиалуей с андроид. 

Ще е добре да има някакъв скриншот, но ако работи или по-скоро не работи както преди, то опциите за промяна са ми ограничени. 

 

преди 10 часа, chandni каза:

Относно бутона Нагоре, ако страницата е скролната до най-долу и бутонът е до футъра, не работи изобщо. Ако а малко по-нагоре, сработва със закъснение от поне 2 секунди и после страницата прескача 1-2 пъти, докато стигне до горе. 

 

А как беше с предишния бутон? Очевидно и новото решение не е изцяло ок, но все пак искам да разбера преди или сега е по-добре. 

 

преди 10 часа, chandni каза:

И още един проблем, който отдавна ме мъчи... Когато пиша от телефона дълго мнение като това, по някое време телефонът направо забива - пиша по клавиатурата, но нищо не излиза после изведнъж телефонът почва да вибрира като при натискане на клавишите (без вече да пипам клавиатурата) и излиза всичко написано. След това поведението на телефона се нормализира като продължа да пиша още, пак се появява забиването... 

По този случай едва ли има какво да направя. Нито мога да разбера от какво идва забиването, нито изглежда като много разпространен проблем, който да афектира много хора. 

 

преди 5 часа, cybersimo каза:

За пръв път виждам такъв проблем с форматирането

 

Вероятно е дошло от начина, по който е копи/пейстнат текста. Понеже като цяло се запазва форматирането, може да има невидими секции/параграфи/редове, които при пействане да прецакат изгледа. 

 

Относно дублирането, взимам бележка, ще върна пак старата търсачка и продължаваме битката. Само да попитам, вече темите не стоят нонстоп във фийда, а изчезват след като се прочетат?

Връзка към коментар
преди 18 минути , Георги каза:

ече темите не стоят нонстоп във фийда, а изчезват след като се прочетат?

Да. Когато прочетеш единия "клонинг", изчезват всички.

преди 22 минути , Георги каза:

но все пак искам да разбера преди или сега е по-добре.

Преди никога не съм имала проблеми.

Връзка към коментар
преди 26 минути , Георги каза:

Относно дублирането, взимам бележка, ще върна пак старата търсачка и продължаваме битката. Само да попитам, вече темите не стоят нонстоп във фийда, а изчезват след като се прочетат?

Да

 

Връзка към коментар
преди 33 минути , cybersimo каза:

Предлагам емотиконите от iOS - не знам с какъв лиценз са - мисля че са free

 

https://emojipedia.org/apple/ios-11.3/

 

На мен тези ми изглеждат съвсем същите като текущите. И не разбирам какво е толкова грозно, това са просто символи, като букви, или числа... Май си личи, че съм програмист...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.