Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 48 минути , Георги каза:

Маркирай форума като прочетен и виж дали ще изчезнат. 

изчезват, да

значи малко по малко ще ги разкарам

Връзка към коментар
преди 3 минути , neuromancer каза:

изчезват, да

значи малко по малко ще ги разкарам

Ама защо малко по малко? 🙂 Или не искаш да маркираш целия форум като прочетен наведнъж. Тия всичките неща се случват само в нашия форум и не е ясно защо, много трудни са за репликиране. Не знам дали не е заради кирилицата. Но мисля, че ако маркираш веднъж форума като прочетен, не би трябвало да се появяват. 

Връзка към коментар

За съжаление изчерпах почти всичко каквото мога да направя аз по този проблем, според мен проблемът е в доставчика. Предплатени сме до края на февруари 2019 и не са малко пари и не искам с лека ръка да сменяме доставчик, но ако се наложи и това ще стане. 

 

Просто пишете, ако в даден момент стане супер дразнещо и нетърпимо, а не е просто кратка епизодична досада. 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

@Георги От известно време след някой от новите ъпдейти се появи двойна нотификация като имаш ново писмо, един път в известията и един път в съобщенията. Защо не оставиш както преди само на съобщенията е достатъчно ясно при ново писмо? 

Редактирано от T.E.Lawrence
Връзка към коментар
преди 17 часа, T.E.Lawrence каза:

@Георги От известно време след някой от новите ъпдейти се появи двойна нотификация като имаш ново писмо, един път в известията и един път в съобщенията. Защо не оставиш както преди само на съобщенията е достатъчно ясно при ново писмо? 

Можеш сам да си ги контролираш, тази връзка сигурно ще те прати директно там: https://magelanci.com/notifications/options/

 

Единственото, което съм променял е че спрях имейлите при лично съобщение за нови потребители, защото нали вече трябва да се иска позволение първо. 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой може ли да докладва дали има проблеми с визуализацията на описателния попъп към значките в профилите? Ето този:

 

image.png

Връзка към коментар
преди 9 минути , bulpa каза:

@Георги в темите, презентиращи пътеписи не работят линковете.01.jpg.28740f103a776f0958d1d8fc6b1cbfdd.jpg

Линкът е грешен... 

 

В мнението на Раднев е:

https://magelanci.com/patepisi/article/272-о-в-кипър-северен-и-южен-една-неоткрита-приключ/

а реалният линк е 

https://magelanci.com/patepisi/article/о-в-кипър-северен-и-южен-една-неоткрита-приключенска-дестинация-r229/

Мисля, че имаше някаква драма с плъгина за пътеписите преди... За да намериш пътеписите отиваш горе на Пътепис, от менюто в дясно избираш дестинация и после търсиш автора, който те интересува... 🙂

Връзка към коментар
преди 1 минута , chandni каза:

За да намериш пътеписите отиваш горе на Пътепис, от менюто в дясно избираш дестинация и после търсиш автора, който те интересува...

Да, това го знам 🙂

Но когато ползвам търсачката и търся само по заглавия, тя изкарва резултати от темите с препратки към конкретния пътепис.

Връзка към коментар
преди 10 часа, bulpa каза:

Да, това го знам 🙂

Но когато ползвам търсачката и търся само по заглавия, тя изкарва резултати от темите с препратки към конкретния пътепис.

Да, трябва да ги изчистя тези теми. Те са от старото приложение. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От известно време насам имам проблем със скоростта на зареждане на темите. При натискане на точката/звездичката, за да ми зареди първото непорчетено мнение, отваря темата на последната страница и стои най-горе доста продължително - между 15 и 20 секунди, в което време горе в таба си върти прогрес бара, след което скача накрая на темата до първото непрочетено мнение. Понякога пък при отваряне на тема по същия начин - от точката или звездичката, вместо да ми отвори на последната страница, ми отваря първата страница на темата - все едно няма нови мнения, а очевидно има щом ми излиза във фийда... Отварям пак новото съдържание и пак кликвам на линка за последните мнения и тогава отива на последна страница и пак започва голямото "мислене", а е имало слуачи и 2-3 пъти поред да ми отваря началото на темата (1-ва страница, 1-во мнение).

 

Пробвах с чистене на кеш, смяна на браузър, инкогнито... Дори изтрих Chrome профила и го създадох наново, но подобрение няма. Вкъщи съм на 100 Mbit-a по оптика, в офиса - 1 Gbit пак по оптика, така че и от интернет връзката не е, компютрите също са различни... Някой друг има ли същите проблеми или да продължавам да търся проблема при мен?

 

 

Resolved: Георги, не си блъскай главата... 🙂 След рестарт на компютъра, нещата се оправиха... Само това не бях пробвала, а по принцип компютрите винаги стоят включени и рядко се рестартират (обикновено при някой ъпдейт на Windows, но явно скоро не е минавал 🙂 )

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 7 часа, rdd каза:

Георги , не е по темата, но имам питане - как да сменя  имейл адрес в профила си, където се отразяват отговори от ЛС ? Предварително благодаря!

Ето тази връзка би трябвало да те отведе директно там: https://magelanci.com/settings/email/

 

Ако не се лъжа, при смяна на имейла, профилът моментално се деактивира, докато не кликнеш потвърдителната връзка в имейла. Т.е., внимавай да не допуснеш печатна грешка, че ще стане сложно 🙂

Връзка към коментар
преди 4 минути , Георги каза:

Ето тази връзка би трябвало да те отведе директно там: https://magelanci.com/settings/email/

 

Ако не се лъжа, при смяна на имейла, профилът моментално се деактивира, докато не кликнеш потвърдителната връзка в имейла. Т.е., внимавай да не допуснеш печатна грешка, че ще стане сложно 🙂

Добре ще се пробвам да си сменя ел. адрес. Но аз днес получих няколко съобщения но не се отразяваха в пощата.

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
Преди 1 час, Георги каза:

Към днешно време как е положението, продължават ли да се появяват грешки от този тип?

 

520.png.6725c7b15751c0c1ffc23f4342c14f61.png

Почти не. Виждал съм изключително рядко. 

 

Но пък това е масово. И не се вижда само в мобилната версия:

 

 

603426A7-88AB-49DD-A69E-5E699E774874.jpeg

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.