Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 5 часа, Ivette каза:

През мобилен телефон. Не става на всеки албум, а като че ли на такива с по няколко коментара. От коментарите скача нагоре към снимките.

ОК, ще видя да намеря време да го възпроизведа. 

Връзка към коментар
преди 8 часа, домосед каза:

Какво е това?

Цъфна ми като отворих една нова тема

 

image.png.016f2a1de59c3608ee9f766f76a046bc.png

Има опция да се оценяват теми. Мисля, че я спирам на повечето места, защото не мисля че е нещо, което би било от полза за нас, но в някой подфорум може да е останало по недоглеждане. Къде го видя това?

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Забелязах, че някои потребители имат знаменце под картинката, там където на повечето от нас пише "Посетени държави" - какво означава това? Благодаря 🙂

Връзка към коментар

като минеш с мишката върху картинката си показва какво значи. В случая със знаменцето значи, че човека е експерт по тази дестинация

Връзка към коментар
преди 11 минути , neuromancer каза:

като минеш с мишката върху картинката си показва какво значи. В случая със знаменцето значи, че човека е експерт по тази дестинация

Благодаря! При мен не е така - като мина с мишката върху картинката, нищо не ми показва. Затова попитах, има и други картинки, не само знаменца, и не става ясно. 

 

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

@Георги, вероятно вее знаеш, но от вчера зачести тази грешка:

Untitled.jpg.936219ca4d0fb3c7ddf1cac113c721ec.jpg

 

Зачести = 4-5-6 пъти вчера и 2-3 пъти днес  (около 20% от влизанията ми в magelanci.com)

Възможно е проблема да е и в "моя телевизор", но е по-малко вероятно. Всички други сайтове се отварят и хостват без проблем, а и нито един колега не се е оплакал, а излизаме от едно IP.

Връзка към коментар

Да, и други хора се оплакаха тия дни. Този уикенд се надявам да направя тестовете на новия сървър и другия да се местим, което се надявам да разреши завинаги всички подобни проблеми. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Георги, би ли забранил за колкото може по-дълъг период от време сменянето на профилната снимка.

Тъкмо свикна с някоя и той/тя вземе, че си я смени.

Последния случай - преди минути се стресирах от @П.Кръстев (този пък кой е - докато прочета името...:wink:)

:smile:

 

  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , ven62 каза:

@Георги, би ли забранил за колкото може по-дълъг период от време сменянето на профилната снимка.

Тъкмо свикна с някоя и той/тя вземе, че си я смени.

Последния случай - преди минути се стресирах от @П.Кръстев (този пък кой е - докато прочета името...:wink:)

:smile:

 

И какво ще правим като искаш да добавиш още едно флагче? 🙂

 

Много кръгло число публикации между другото. 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
On 1/17/2019 at 9:54 PM, Георги said:

Оправено е навсякъде вече. 

 

On 3/1/2019 at 12:31 AM, Травеолани said:

Забелязах, че някои потребители имат знаменце под картинката, там където на повечето от нас пише "Посетени държави" - какво означава това? Благодаря 🙂

 

On 3/1/2019 at 12:56 AM, neuromancer said:

като минеш с мишката върху картинката си показва какво значи. В случая със знаменцето значи, че човека е експерт по тази дестинация

 

On 3/1/2019 at 1:09 AM, Травеолани said:

Благодаря! При мен не е така - като мина с мишката върху картинката, нищо не ми показва. Затова попитах, има и други картинки, не само знаменца, и не става ясно. 

 

 

On 4/3/2019 at 10:23 AM, ven62 said:

@Георги, вероятно вее знаеш, но от вчера зачести тази грешка:

Untitled.jpg.936219ca4d0fb3c7ddf1cac113c721ec.jpg

 

Зачести = 4-5-6 пъти вчера и 2-3 пъти днес  (около 20% от влизанията ми в magelanci.com)

Възможно е проблема да е и в "моя телевизор", но е по-малко вероятно. Всички други сайтове се отварят и хостват без проблем, а и нито един колега не се е оплакал, а излизаме от едно IP.

Тествам дали ще се счупи отново форматирането, когато цитирам.

Just now, Jorro said:

 

 

 

 

Тествам дали ще се счупи отново форматирането, когато цитирам.

 

On 4/4/2019 at 11:59 AM, ven62 said:

Като ми броиш и снимките.

(все трябва да си виновен за нещо...:wink: ):laugh:

 

Just now, Jorro said:

 

 

 

 

Тествам дали ще се счупи отново форматирането, когато цитирам.

тест 

Връзка към коментар

@Jorro, в случая не се е счупило нищо, но при последния и пред-пред последния цитат има някакво празно място отгоре, което също го има и когато имаше цитат в "счупените" мнения. Да не би да е когато цитираш мнения, в които вече има цитат? Може ли да пробваш пак?

Връзка към коментар
On 4/18/2019 at 12:22 AM, Jorro said:

 

 

 

 

Тествам дали ще се счупи отново форматирането, когато цитирам.

 

 

тест 

 

8 minutes ago, Георги said:

@Jorro, в случая не се е счупило нищо, но при последния и пред-пред последния цитат има някакво празно място отгоре, което също го има и когато имаше цитат в "счупените" мнения. Да не би да е когато цитираш мнения, в които вече има цитат? Може ли да пробваш пак?

Да, разбира се. Ето сега съм цитирал такъв пост. 

Връзка към коментар

ако в цитираното е имало снимки или цитати, те не излизат, но празните редове между тях се натрупват и се забелязват, да не е това? Поне последното е от това

 

В смисъл там има 5 цитата, между тях има 5 нови реда и като го цитираш имаш само 5 нови реда заедно

Връзка към коментар
На 19.04.2019 г. в 19:46, Емика каза:

Може ли да не виждам как гласува някой? Игнорирането от профила включва ли и това?

Не. Ако анкетата е публична гласовете се виждат от всички, ако не е публична - не се виждат от никой. Може и да има някакъв пиниз за по-фин контрол на това, но не ми се дълбае в тази посока. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Имаме ъпгрейд към нова версия на софтуера, която само привидно не вкарва големи промени. Докладвайте, ако видите нещо нередно, утре ще оправям. 

Връзка към коментар
7 minutes ago, Георги said:

Имаме ъпгрейд към нова версия на софтуера, която само привидно не вкарва големи промени. Докладвайте, ако видите нещо нередно, утре ще оправям. 

В много мнения като последен ред се появява това:

Quote

[[Template core/front/global/commentEditLine is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Май се появява след като се редактира някое мнение ....

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.