Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 9 минути , Childish каза:

Значката 50 за 50 посетени страни автоматично ли се присъжда? Броих моите. Изкарвам ги 50, а значка няма. За какво се мъчих тогава 😉 

С най- голямо удоволствие, ти давам моята:))))

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Не мога да видя посетените страни на никой магеланец, като кликна на посетени държави не ми дава списък, както преди, а полупразна страница, на която мога да кликна на карта, но на картата дава на всички държави -"не"

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Oshko каза:

Не мога да видя посетените страни на никой магеланец, като кликна на посетени държави не ми дава списък, както преди, а полупразна страница, на която мога да кликна на карта, но на картата дава на всички държави -"не"

И при мен е така, а преди не беше:(((((

Връзка към коментар
1 hour ago, Childish said:

Значката 50 за 50 посетени страни автоматично ли се присъжда? Броих моите. Изкарвам ги 50, а значка няма. За какво се мъчих тогава 😉 

Медалите и отличията се получават лично 🙂 Подговят указ и като бъде разписан от отговорния президент, ще ти връчат значката 🙂

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Childish каза:

Значката 50 за 50 посетени страни автоматично ли се присъжда? Броих моите. Изкарвам ги 50, а значка няма. За какво се мъчих тогава 😉 

Ръчно е, за съжаление. И на мен ми се иска да е автоматично 🙂 Веднъж на 2-3 месеца обхождам всички значки, май последно март месец го правих. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре де... Само аз ли съм някаква привилегирована и виждам посетените държави...? Вярно - не е в поп-ъп както преди, а ме прехвърля на нова страница, но ги виждам... Ето как изглеждат посетените от @Георги държави при мен:

 

Georgi.png

Връзка към коментар
преди 10 минути , chandni каза:

Добре де... Само аз ли съм някаква привилегирована и виждам посетените държави...? Вярно - не е в поп-ъп както преди, а ме прехвърля на нова страница, но ги виждам... Ето как изглеждат посетените от @Георги държави при мен:

 

Georgi.png

Мисля, че има значение от браузера, може би и фазите на луната. Аз някой път ги виждам, някой път не. 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , Георги каза:

Мисля, че има значение от браузера, може би и фазите на луната. Аз някой път ги виждам, някой път не. 

С Google Chrome съм и винаги работи... Не ми се е случвало да "засече"... Явно през моя Window луната винаги е във фаза... :laugh:

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Даваше ми грешка няколко пъти.

 

Също така ако се опитам да отида на пътепис през линк в тема, ми изписва, че тази страница не съществува. Ако вляза през пътеписи, се отваря.

Screenshot_20190516-194924.png

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 33 минути , Тони каза:

Даваше ми грешка няколко пъти.

 

 

преди 19 минути , Таньо каза:

В рамките на 30-40 минути през мозила, хром и IE.

 

 

От хоста:  Здравейте, Имаше централен проблем в международната свързаност в нашия дейта център.

 

преди 33 минути , Тони каза:

Също така ако се опитам да отида на пътепис през линк в тема, ми изписва, че тази страница не съществува. Ако вляза през пътеписи, се отваря.

 

Тия връзки всичките са мъртви и няма как да ги премахна освен ръчно, а ще си е бая играчка. Ще огледам пак дали има някакъв по-грамотен метод тия дни. 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 25 минути , Христиан каза:

Не бих казал.

 

image.png.3e8549275629d6ee5ec34491e9e758db.png

хм... я пишете и браузери и устройства. И дали цялата карта работи нормално, тази: https://magelanci.com/atlas/

Връзка към коментар
преди 4 минути , Георги каза:

хм... я пишете и браузери и устройства. И дали цялата карта работи нормално, тази: https://magelanci.com/atlas/

Chrome от лаптоп. Иначе от този линк си работи картата.

 

Междудругото, като цъкна на моите държави се отварят, но на другите не.

Връзка към коментар

Пишете още на кой работят и кой не, браузер и устройство. Необходима ми е малко по-голяма извадка за да хвана общ елемент при неработещите.

Връзка към коментар

При мен на Chrome, Windows 10 Pro и на стандартния Android браузър, Android 8.0 работи. Довечера ще пробвам и на Safari.

 

@Христиан и @yordanov, пробвайте да си изтриете "бисквитките" от браузъра или първо опитайте в incognito mode.

Връзка към коментар

Не работи в incognito нито на Chrome, нито на Firefox. Не мога да изчистя cookies в момента, поради служебни причини :D, но пробвах и Edge, който пък никога не бях отварял до сега - и там не работи, включително след чистене на кукита.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.