Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Да, в инкогнито не работи. Единствената обща черта, е че хората при които работи имат малко по-специални права във форума, модераторски тук-там. Странна работа, защото заявката се прави на по-ниско ниво 🙂 Продължавам да ръчкам. 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Георги каза:

Единствената обща черта, е че хората при които работи имат малко по-специални права във форума, модераторски тук-там.

Точно това си помислих и аз.

Връзка към коментар
На 17.05.2019 г. в 8:39, Христиан каза:

Chrome от лаптоп. Иначе от този линк си работи картата.

Също при мене. 

Държавите не излизат

Атлас сам по себе си излиза

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нещо, което не е голям проблем, но е дразнещо - опитвам с еда следя редовно раздел "САЩ", за да отговарям на постевените въпроси. От няколко дни постоянно изглежда като да има нови мнения (текстът е болднат):

image.png.6e3bc0be7a747d8a61bc83bccff779f3.png

 

А реално няма нови отговори и/или теми:

image.png.526cc9fdbcc3ac154bd4ba8987a97b24.png

 

Ето как изглеждат прочетените и непрочетените теми в раздел Куба, например:

image.png.39c64aa25885f9f0ba26f7670a434f18.png

 

Непрочетените са болднати, за разлика от прочетените.

 

Опитах с Файърфокс и Хром - няма разлика.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , akair каза:

Нещо, което не е голям проблем, но е дразнещо - опитвам с еда следя редовно раздел "САЩ", за да отговарям на постевените въпроси. От няколко дни постоянно изглежда като да има нови мнения (текстът е болднат):

image.png.6e3bc0be7a747d8a61bc83bccff779f3.png

 

А реално няма нови отговори и/или теми:

image.png.526cc9fdbcc3ac154bd4ba8987a97b24.png

 

A дали няма непрочетени теми в по-задните страници? Понякога след размествания на темите в подфорума или след софтуерния ъпдейт някои стари теми се маркират като непрочетени. Предполагам, че ако маркираш целия форум като прочетен ще махне болда (поне при мен така стана)

Връзка към коментар
3 minutes ago, neuromancer said:

A дали няма непрочетени теми в по-задните страници? Понякога след размествания на темите в подфорума или след софтуерния ъпдейт някои стари теми се маркират като непрочетени. Предполагам, че ако маркираш целия форум като прочетен ще махне болда (поне при мен така стана)

Няма непрочетени теми на всичките 4 страници 🙂

Връзка към коментар

Случва се чат-пат нещо такова, сравнително рядко и не мога да го възпроизведа за да дам адекватен бъг репорт. Просто маркираш форума като прочетен и така. Единственото общо, което бях забелязал е че се случва когато има някаква модераторска дейност в съответния подфорум - местене, редактиране, заключване на теми...но до там. 

 

Ако намериш някой повтарящ се детайл, който може да го възпроизведем ще е чудесно. 

Връзка към коментар

Един сценарий, който не е много лесен за възпроизвеждане, но си струва да опиташ, според мен:

  • потребител А отваря тема
  • потребител Б я вижда на първа страница и започва да я чете
  • докато Б я чете, модератор М я мести на друго място
  • Б се връща в началото
  • Б трябва да вижда непрочетени теми в раздела, в който А е отворил преместената тема
Връзка към коментар
преди 1 минута , akair каза:

Един сценарий, който не е много лесен за възпроизвеждане, но си струва да опиташ, според мен:

  • потребител А отваря тема
  • потребител Б я вижда на първа страница и започва да я чете
  • докато Б я чете, модератор М я мести на друго място
  • Б се връща в началото
  • Б трябва да вижда непрочетени теми в раздела, в който А е отворил преместената тема

Пробвал съм го този сценарий, и по-завъртяни даже съм пробвал и не ще, и не ще. Бъгва се случайно, когато най не гледаш 🙂

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не знам от телефона ли ми е или от версията,  но за пореден път не мога да сложа емотикона от лентата за избор.Телефона ми забива и трябва да излезна от страницата и после да я стартирам наново и да пиша. Ако някой знае и има подобен проблем, моля да  сподели как да го отстраня. 

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
На 6.05.2019 г. в 0:04, T.E.Lawrence каза:

Много църен тоя брояч на страници

Screenshot_20190506-040243.png

Тази черна лента най-накрая я оправиха и вече не трябва да излиза. 

 

Ще направя последен опит и да активирам забавеното зареждане на снимки, докладвайте дали все още е досадно или вече е незабележимо. Уж и там трябва да има подобрения. 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 9.06.2019 г. в 21:57, Branko каза:

Не знам от телефона ли ми е или от версията,  но за пореден път не мога да сложа емотикона от лентата за избор.Телефона ми забива и трябва да излезна от страницата и после да я стартирам наново и да пиша. Ако някой знае и има подобен проблем, моля да  сподели как да го отстраня. 

И при мен забива. Не знам как да го оправя, просто гледам да не се опитвам да слагам емотикони, защото иначе пиша поста по два пъти. 

Връзка към коментар
На 9.06.2019 г. в 21:57, Branko каза:

Не знам от телефона ли ми е или от версията,  но за пореден път не мога да сложа емотикона от лентата за избор.Телефона ми забива и трябва да излезна от страницата и после да я стартирам наново и да пиша.

И при мен е така при мобилните устройства. През десктоп - зареждат много бавно.

Затова си ги пиша.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 9.06.2019 г. в 21:57, Branko каза:

Не знам от телефона ли ми е или от версията,  но за пореден път не мога да сложа емотикона от лентата за избор.Телефона ми забива и трябва да излезна от страницата и после да я стартирам наново и да пиша. Ако някой знае и има подобен проблем, моля да  сподели как да го отстраня. 

И при мен е същото и щях да пиша.На лаптопа излизат,но много бавно.Напоследък пиша само точки и скоби:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Childish каза:

Линковете в имейла за подновяване на членство сочат към Магеланци в момента е недостъпен

Оф, тъпотия. Клонирал съм сървъра за тестове и ти си получила имейл от тестовия сървър. Ще прехвърля абонамента от там тук и всичко ще е ок. 

 

Относно емотиконите, ще видя какво може да се прави. 

преди 1 минута , Светославов каза:

В профила ми в ляво излиза дъъълъг лист с държавите по континенти. Има ли начин да го скрия и да се отваря само ако поискам...?

На този етап не. Трябваше да го покажа за да проработят линковете с посетените държави. Имам го предвид. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От вчера/снощи бутона за харесване "избяга" много в дясно. За да се достъпи се налага хоризонтално скролиране.

2.jpg.1f816235a8f73d28f76cfe2398154bfc.jpg

 

"Ефектът" е в десктоп версия с браузер IE

При Chrome нещата са ОК.

 

Връзка към коментар
преди 55 минути , ven62 каза:

браузер IE

 

Бързо си редактирай поста, докато не са те баннали по IP, лична карта, браузър и каквото още се сетиш! 🤣

  • Смея се 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.