Прескочи до съдържание

Търся билети за Южна Африка Ноември - Декември 2017


Препоръчани мнения

Здравейте!

Търся билети от Европа до Южна Африка, което и да е летище. 

Опитвам се да докарам цената до 400 euro на човек общо т.е. ако е от София до нейде си в Европа и оттам до Йоханесбург или Кейптаун да е общо 400 euro. 

ВАЖНО: Престой - 1 месец като периодът реално е от средата на Октомври до средата на Януари.

Знам, че е още доста рано, но ако сега няма добри оферти, бихте ли ме насочили кога и коя авиокомпания пуска някое промо до там

Благодаря предварително!

Редактирано от saved_
Връзка към мнение

Поразрових се малко и най-ниската цена, която за сега ми изкача е 420 евро по маршрута Париж-Йоханесбург. И ми се струва повече от добра, все пак става въпрос за полет 10-12 часа. Според мен е леко нерелистично общата цена с придвижването до съотвеното летище да падне под 400, но дано греша :)

Връзка към мнение

Според мен поизчакай някоя промоция на катарците. Със сегашните оферти до 400 от София не можеш да ги докараш, по-скоро 500-600. 

Връзка към мнение
Преди 1 час, saved_ каза:

Намерих от Франкфурт до Йоханесбург за 350 евро със Саудитските авиолинии. Някой има ли впечатления за тях?

 

Провери внимателно колко часа е прекачването. Мисля, че над 12 (или 18 беше?) ще ти е необходима транзитна виза, а всякакви визи в СА са кошмар. 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.