Прескочи до съдържание

Барселона въпрос ?


iStamatov

Препоръчани мнения

Здравейте Магеланци ! 

Преди две години планувах разходка до Рим и тук получих най-полезната и ценна информация, за което Ви благодаря !

Мина се време и ето, че пак ми предстои нещо интересно, а именно четиридневно посещение на Барселона. 

Разрових се в нета и от това ,което прочетох разбрах, че Барселона е доста " по-лека " дестинация от Рим. От гледна точка на това, че има по-малко забележителности за гледане. Въпреки, всичко отворен съм за всякакви идеи от опитни магеланци, за това как да си направя графика, също така най-важния въпрос, който ме тормози е избора на квартал в който да отседнем. Прочетох, че има добри и лоши квартали, като имаше доста добри отзиви за квартал " Грация " видя ми се доста добър от към разположение - повечето забележителности са на 2-3км разстояние. 

Също така малките хитринки, заслужава ли си да се купува карта, признават ли журналистически карти в туристическите обекти и т.н - ще бъда благодарен за всяка полезна информация :) 

 

 

Редактирано от iStamatov
Връзка към коментар
  • 1 година по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.