Прескочи до съдържание

Малта за ~81 евро


Препоръчани мнения

След като през октомври ви разходих из де що има мъглива и студена есен е време да пробваме нещо малко по-топло и средиземноморско. Малта за 80 евро, двупосочен става ли? Аз лично си умирам да се гмуркам там, за вас не знам!

 

Датите са за средата на октомври с прекачване в Милано, с нискотарифните Wizz Air и Ryanair. Хубавото е, че часовете са удобни, а цените са подобни през целия октомври, ако не ви харесат предложените дати.

 

Дати: 12-21 октомври

Цена: 81 евро

Резервация: http://wizziar.com и http://ryanair.com

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображениеЦената е за членове на Wizz Discount Club, за тези които нямат членство ще е +20 евро отгоре. Освен това включва само малък ръчен багаж.

 

Ако имате нужда от куфар, или не може да си поделите един куфар няколко човека, може би по-доброто предложение е това на Air Malta, за 171 евро. Там всичко е включено, от избрано място до куфар и полета е полу-директен (с кратко спиране в Атина).

 

Публикувано изображение

 

Резервация: trip.bg

 

Относно места за преспиване, Ganesha Guesthouse & Restaurant, на пръв поглед е с добри оценки и прилични цени, но съм сигурен че във форума ще ви помогнат на кой остров точно е добре да останете, ако целта ви е хубав плаж, разходка, гмуркане и т.н.

 

Кой е казал, че морските ваканции трябва да свършат август месец?

 

Кликнете тук, за да видите тази статия

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Супер! Времето вероятно ще е хубаво, а водата топла. Ето справка за температурата на водата миналата година през октомври: http://water.travel.org.ua/index.php/index.php?t_id=334&h=10

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Яка оферта :)

 

ПС. Преди малко имаше бъг в системата на Уиз. Бяха пуснали София - Бергамо  за 4.59 лв.,но за секунди изчезна. :rolleyes:  Може би да готвят някоя голямо намаление :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Честно казано не виждам накъде по-ниско от 50лв двупосочно могат да отидат, но не пречи да ме изненадат, не съм летял за центове от много време насам :)

Връзка към коментар

За всички живеещи по морето, като мен (Варна), има вариант полетът до Бергамо да е през Констанца, виждам че има близки дати за 48-50 евро двупосочен .

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Oфертата по горе е валидна за  един човек, след него цената скача при Уиз.Не се блъскайте :)

 

Честно казано не виждам накъде по-ниско от 50лв двупосочно могат да отидат, но не пречи да ме изненадат, не съм летял за центове от много време насам :)

 

Цената от 4.59 лв беше на еднопосочен SOF-BGY. Имаше връщане на цена от 14.99 лв. Офертите бяха точно в такъв цвят - розов :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Офертата на Ер Малта предлага ли се с нощувка в Атина на същата цена?

 

UNLIMITED STOPOVERS PERMITTED ON THE PRICING UNIT.

 

Т.е. би трябвало да може, ама сигурно ще е малко гърчаво, и не съм сигурен дали това не се отнася само за спирания в Малта. Най-добре ще е в техния сайт да пробваш гъвкавото търсене с първи полет София - Атина, втори Атина - Малта ден по-късно, и трети Малта - София. Примерно. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.