Прескочи до съдържание

Копенхаген - 67 евро, Мароко - 123 евро и много други


Препоръчани мнения

Днес, предложението е масивно! Как един лек ваучер от 10 евро, може да побутне човек да разгледа картата на цяла Европа и как изведнъж е достъпна за под 100 евро двупосочно от София. При това с нискотарифен превозвач, който не ви оставя по средата на нивата, а лети до централни летища.

 

Ваучера е валиден само за двупосочни полети включващи Берлин, съответно винаги има прекачване там. В Берлин можете да останете колкото си искате, от няколко часа до ден-два-седмица, в зависимост от часовете на полетите.

 

Просто е невъзможно да изредя всички налични комбинации, на всички дати за това само няколко предложения. В

повечето случаи алтернативни дати през октомври/ноември не би трябвало да са с големи отклонения от показаните цени. Дори не съм сигурен, че посочените от мен цени са оптимални, сигурно с по-голямо ровене може и от тях да се щипне по някое евро!Берлин - 36 евро

 

Публикувано изображение

 

Копенхаген - 67 евро

 

Публикувано изображение

 

Амстердам - 73 евро

 

Публикувано изображение

 

Женева - 70 евро

 

Публикувано изображение

 

Неапол - 77 евро

 

Публикувано изображение

 

Ница - 77 евро

 

Публикувано изображение

 

Барселона - 73 евро

 

Публикувано изображение

 

Маракеш - 123 евро

 

Публикувано изображение

 

 

Повечето им дестинации излизат под 100 евро с тръгване от София, не мога да ги изредя всичките, защото картата на полетите на easyJet от Берлин изглежда ето така:

 

Публикувано изображение

 

Грубата сметка е следната. Търсите полети от Берлин през октомври - ноември до избраната дестинация. Виждате цената, добавяте към нея 20 евро и това ще е ориентировъчната цена, на която ще летите от София. По-подробно:

  • Отивате на http://easyjet.com
  • Търсите полетите от Берлин до исканата дестинация, най-ниските цени генерално са октомври-ноември
  • Харесвате си полети
  • Цъкате на бутона "add more flights" и добавяте София - Берлин малко преди първия ви полет, и малко след втория.
  • След като сте избрали и четирите полета, натискате Continue.
  • На следващият екран най в дъното има поленце за ваучер, там въвеждате easyJet34 и давате Update.
Може да прегледате първо триседмичните календари на полетите от София, и тези до избраната дестинация за да комбинирате най-ниските цени. Ако срещнете затруднения, драснете един ред в коментарите, ще помагам :)

 

 

Ако всичко това ви харесва, резервирайте вашите нощувки в booking.com или agoda.com кликвайки на тези линкове. Ако предпочитате хостели, най-добрият сайт е hostelbookers. Цената ви остава непроменена, а малка сума отива за подръжката на сайта и за изнамирането на точно такива предложения :)

 

Не забравяйте да се похвалите в коментарите с улова си!

 

Кликнете тук, за да видите тази статия

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Неапол , Ница , Барселона , Маракеш ...  по това време на годината ако е за разходка  си заплювам само тях.

Даже като се поразмисля оставям само Неапол и Маракеш :-)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А ясно , ти по-добре знаеш как е на север по това време.

На практика си обхванал почти всичко от Берлин.

Рових за Сардиния , но за съжаление са само сезонни.

Испанските острови не гледам , защото като виждам пакетните оферти натам от Западна Европа скубя коси и плача ...

Виж за номеври : http://www.expedia.co.uk/packagesearch?subm=1&dsct=&dlvl=&rtmn=&rtmx=&dnam=mallorca+island%2C+spain&dcty=LON&ddpt1=17/11/2013&drtn1=24/11/2013&tdpt1=362&trtn1=362&ffst=0&crom=1&cadu1=2&cSei1=0&infs=1&cmbt=2&qryt=8&rdct=1#hotelName=&boardType=1&regionFilter=602317&hotelStarRating=0&action=filterPackageSearch&rfrr=PKG.SR.Sort.Price&sortOrder=10&startIndex=0&subm=1&dsct=&dlvl=&rtmn=&rtmx=&dnam=mallorca+island%2C+spain&dcty=LON&ddpt1=17/11/2013&drtn1=24/11/2013&tdpt1=362&trtn1=362&ffst=0&crom=1&cadu1=2&cSei1=0&infs=1&cmbt=2&qryt=8&rdct=1&destinationId=602317&ttla=PMI&originId=6139104&ftla=LON&ajaxRequestType=hotelsort

 

Авиокомпаниите знаят какво правят :-)

Връзка към коментар

Туристическа агенция "Георги Пенин" ЕООД продължава да ни бомбардира с изключителни предложения. Как да се въздържа на това чревоугодие и да не изквича от удоволствие: "Аферим бе, Основателю, съзидателю, бащице наш"!

 

Крайно време е на Терминал 1 да има бюст на Жорко, а на Т2 цял паметник като на Ким Ир Сен. Осанна!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

А ясно , ти по-добре знаеш как е на север по това време.

На практика си обхванал почти всичко от Берлин.

Рових за Сардиния , но за съжаление са само сезонни.

Испанските острови не гледам , защото като виждам пакетните оферти натам от Западна Европа скубя коси и плача ...

Виж за номеври : http://www.expedia.co.uk/packagesearch?subm=1&dsct=&dlvl=&rtmn=&rtmx=&dnam=mallorca+island%2C+spain&dcty=LON&ddpt1=17/11/2013&drtn1=24/11/2013&tdpt1=362&trtn1=362&ffst=0&crom=1&cadu1=2&cSei1=0&infs=1&cmbt=2&qryt=8&rdct=1#hotelName=&boardType=1&regionFilter=602317&hotelStarRating=0&action=filterPackageSearch&rfrr=PKG.SR.Sort.Price&sortOrder=10&startIndex=0&subm=1&dsct=&dlvl=&rtmn=&rtmx=&dnam=mallorca+island%2C+spain&dcty=LON&ddpt1=17/11/2013&drtn1=24/11/2013&tdpt1=362&trtn1=362&ffst=0&crom=1&cadu1=2&cSei1=0&infs=1&cmbt=2&qryt=8&rdct=1&destinationId=602317&ttla=PMI&originId=6139104&ftla=LON&ajaxRequestType=hotelsort

 

Авиокомпаниите знаят какво правят :-)

 

Всъщност просто прегледах на 2 на 3 и сортирах набързо, нямаше как да търся най-подходящи и дати и часове, че и времето да гледам. Подозирам, че всеки може да си намери нещо :)

 

А от изброените пакети не виждам нещо кой знае какво, ако самолета е 100 евро до Майорка, до 300 на човек имаш доста мегдан да нагласиш хотелите...

Връзка към коментар

Има безброй комбинации , като се абстрахираме от гоненето на най-ниска цена например варианта

София- Берлин   14.11

Берлин-Париж     15.11

Париж-Лисабон   18.11

Лисабон-Берлин  21.11

Берлин-София     24.11

 

... това за 145 евро и с по 3 дни в Париж , Лисабон и Берлин :-)

Губи се разбира се  ефекта от отстъпката ( 20 евро) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, то всъщност отстъпката ме провокира само да разровя повече и да видя колко са ниско цените през периода, заслужават си и без нея, с 20 евро отгоре :)

 

Имаше някакви полети от Люксембург до Лондон за по 7-8 евро, при положение, че 6 е резервационната такса, която се спестява, ако се добави друг полет...Абе до края на седмицата ще си играя с easyjet :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Офтопик:

Това е така от Берлин. Аз говорех по принцип - от Лондон пакетите за Майорка са с около 100 евро по-евтини и падат под 200 евро за полет +7 нощувки. Затова и Майорка винаги ми е изглеждала супер достъпна макар да не съм бил никога :-)

Връзка към коментар

 Затова и Майорка винаги ми е изглеждала супер достъпна макар да не съм бил никога :-)

Ами какво чакаш още :P

Знам те, че си франкофил по отношение на летните морски почивки ;) , но в случая с Майорка - освен там тия плажните занимания - има и доста други приятни места по острова за разходка и разглеждане :);)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Единственото неприятно нещо на подобни оферти на нискотарифни се нарича отмяна на един полет в маршрута...

 

Донякъде премерен риск, имайки предвид, че Изи имат много честоти от Берлин към останалите дестинации. От София, пък ако стане проблем трябва да те предупредят поне 2 седмици по-рано и пак имаш възможност да реагираш, я с БГ ер, я с Ники.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Единственото неприятно нещо на подобни оферти на нискотарифни се нарича отмяна на един полет в маршрута...

Особено когато говорим за късна есен, и изходната точка, е често спохожданото от мъгли по това време летище София. ;)

Хубавото е, че вече е CAT III A (RVR 215 m), с тенденция (добри намерения) за CAT III B някога в бъдещето. 

Доколкото знам, екипажите и самолетите на easyJet са сертифицирани за приземяване на CAT III А със сигурност, а май 320-ките им и за III B,. За разлика от Ембраерите и екипажите им  - само за CAT I (RVR 550 m)  :rolleyes:

 

От София, пък ако стане проблем трябва да те предупредят поне 2 седмици по-рано и пак имаш възможност да реагираш, я с БГ ер, я с Ники.

Ако 3 часа преди полета падне млякото над Софийското поле, не знам как биха могли да те предупредят 2 седмици по-рано. А да реагираш за 3-4 часа, помагайки си с FB или AB да се добереш все пак до Берлин...не знам колко рентабилно ще ти излезе ;)

 

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Преди време направих комбинацията до Мароко(Казабланка) за около 120 евро, но през Милано. 

Добра промоцийка е сега, жалко, че няма полети от Берлин до Исландия :(

Връзка към коментар

Исландия я дебна, можеш да си сигурен, и в момента, в който намеря приемлив вариант ще бъде изтипосан на заглавната страница :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Airberlin летят до Исландия, ама май само лятото, пък и цени не съм гледал...

 

Летят, да, един съфорумец, който не е от активно пишещите, даже скоро ще заминава с тях натам, ще чакаме да докладва :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

хайде и аз се сдобих с билети

202 евро с избора на седалки за двама до Копенхаген с около ден и половина в берлин, че останаха "несвършени неща" от пролетта :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Летят, да, един съфорумец, който не е от активно пишещите, даже скоро ще заминава с тях натам, ще чакаме да докладва :)

В действителност полета до Исландия е последния(5 септември) на AirBerlin до там, затова и предполагам беше толкова евтино билета(135 евро от София) до края на април началото на май). Преди няколко дни го проверявах беше на цена 311 евро, а в момента не ми показва такъв полет от София, само от Тегел(158.21 евро), явно София-Тегел е пълен вече...

Всъщност от Берлин има още два полета, на 8-ми и 12-ти септември, но излизат скъпичко вече...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.