Прескочи до съдържание

Самолетни билети до Буенос Айрес ноември/декември


Препоръчани мнения

Като си говорим за автобуси, задължително да кажа, че в един такъв нощен рейс в Перу ми откраднаха фотоапарата, хем почти не мога да спя в автобус или самолет. Та внимавай.

Връзка към мнение

Е на път никога не се знае какво ще ти се случи и на какви хора ще попаднеш - фотоапарати крадат не само в Перу, но и навсякъде по света. Приключението, виждането на нови гледки, срещата с нови култури, обогатяването с преживявания това ме мотивира да тръгна на пътешествие. Далеч съм от мисълта, че всичко ще бъде постлано с червен килим и моменти на "За к'во ми трябваше да се захващам с това" ще има, но далеч повече ще са онези, за които ще си знам, че всичко останало си е струвало. Почти съм готова с наземния си ориентировъчен маршрут, остава само да си купя пустия трансатлантически полет...:)

Връзка към мнение

Пътуването се променя с дата на заминаване края на януари, завръщане края на март. Може би в следпразничния сезон ще е по-лесно да намеря промо-билети...Как мислите?

Връзка към мнение

Ами ако не друго, поне имаш предостатъчно време да дебнеш за промоция :) Като цяло би трябвало да е по-евтино в този сезон също. 

 

Много приятна цена ми излезна за Мадрид - Лима с тръгване Февруари:

 

2013-08-21_10-29-28.png

 

За съжаление с прекачване в САЩ и необходимата виза там...но кой знае, може да се решиш да я извадиш :)

Връзка към мнение

Тъй,тъй, тъй :) Правилната авиокомпания е ТАМ, правилното летище за кацане AEP, изчакайте до януари, ТАМ пускат промо, мин година направихме над 20 билета до Аржентина, цената по памет беше 837лв за двупосочен с тръгване от Мадрид и прибиране към Лондон.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Тъй,тъй, тъй :) Правилната авиокомпания е ТАМ, правилното летище за кацане AEP, изчакайте до януари, ТАМ пускат промо, мин година направихме над 20 билета до Аржентина, цената по памет беше 837лв за двупосочен с тръгване от Мадрид и прибиране към Лондон.

 

промоция с малко забравен fuel surcharge по пътя :)

Връзка към мнение

Да де , но тия промоции едва ли гарантират постоянно добра цена . Например след една такава на Qatar те повече не повториха . Предполагам началото на септември сте продали и доста техни билети   :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да де , но тия промоции едва ли гарантират постоянно добра цена . Например след една такава на Qatar те повече не повториха . Предполагам началото на септември сте продали и доста техни билети   :rolleyes:

 

Тия промоция са в рамките на около месец, не повече; свършват бързо

Връзка към мнение

Тия промоция са в рамките на около месец, не повече; свършват бързо

 

Има се предвид, че при комбиниране на open-jaw билети горивната такса, често се редуцира или пада, заради неграмотно заредени тарифи, каквато е и причината за подобни промоции. Но да не разводняваме темата на авторката :)

Връзка към мнение

Mr.Matanasov, благодаря за препоръката! Ще се вслушам в съвета и ще почакам за евентуална промоция от ТАМ. Само не разбрах, как мога да си взема билет от Мадрид, а връщане - Лондон. В сайта на компанията предлагат само стандартната опция напред-назад...

Връзка към мнение

В повечето сайтове за резервиране, например http://expedia.com има бутонче: multiple destinations. От там може да въведеш каквато последователност на полетите искаш :)

 

Въпросната промоция на TAM, не е промоция, а просто дупка в системата им, която позволява при комбиниране на такъв билет да се спестят 100-200-300 евро от цената. Но няма гаранция, кога, къде и как ще изскочи и дали ще изскочи въобще. Но до Февруари време има, и мисля, че нещо подходящо ще се появи :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Здравейте, пак съм аз. От няколко независими източника (вкл. и тук) получавам информацията, че полет до Лима ще бъде на по-разумна цена, отколкото Буенос Айрес и тъй като пътуването ми не следва никакви конкретни задачи реших, че от бюджетна гледна точка няма да е лошо обмисля и начало на пътуването от Перу. Ако някой може да провери цените на билетите до Лима и доколко изгодни са ще ми помогне много. Благодаря!

Връзка към мнение

 Sofia-Lima за Ноември, Декември се намира в момента за 1300-1400$, не ми изглежда много изгодно.

Т.е. ще трябва да се правят разни комбинации през западна Европа, а до там с low cost например.

Редактирано от Oshko
Връзка към мнение

Всъщност, добре, че се обади! Буенос Айрес на изключителна цена от София. 633 евро, прекачване в Лондон. 

 

За твоите условия мисля, че това е перфектно и едва ли по-добро може да изскочи в обозримото бъдеще. Мисля си да я сложа на заглавната страница утре, според мен си е уникална оферта по всички правила на изкуството. Ей тоя линк трябва да изкара точно края на Януари - края на март, смени си датите както намериш за добре: http://www.expedia.com/Flights-Search?trip=roundtrip&leg1=from:SOF,to:Buenos%20Aires,%20Argentina%20(EZE-Ministro%20Pistarini%20Intl.),departure:01%2F28%2F2014TANYT&leg2=from:Buenos%20Aires,%20Argentina%20(EZE-Ministro%20Pistarini%20Intl.),to:SOF,departure:03%2F31%2F2014TANYT&passengers=children:0,adults:1,seniors:0,infantinlap:Y&options=cabinclass:coach,nopenalty:N,sortby:price&mode=search#departingModuleIndex=0&leg=1

 

Тая цена изтича на 30 септември. 

Сега ще разцъкам да видя дали е възможно да се комбинира с отиване в Буенос Айрес и връщане в Лима. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Още по-голяма лудница. 

 

София - Буенос Айрес, връщане Лима - Лондон.786 USD или 588 евро:

http://www.expedia.com/Flight-SearchResults?action=FlightSearchResults%40searchFlights&inpPackageType=FLIGHT_ONLY&inpFlightRouteType=3&inpDepartureLocations=SOF&inpDepartureLocations=LIM&inpDepartureLocationCodes=SOF&inpDepartureLocationCodes=LIM&inpArrivalLocations=EZE&inpArrivalLocations=LHR&inpArrivalLocationCodes=EZE&inpArrivalLocationCodes=LHR&inpDepartureDates=01%2F28%2F2014&inpDepartureDates=03%2F29%2F2014&inpDepartureTimes=362&inpDepartureTimes=362&inpHotelRoomCount=1&inpChildCounts=0&inpAdultCounts=1&inpSeniorCounts=0&inpInfants=2&inpFlightClass=3&inpRefundableFlightsOnly=OFF&inpSortType=0&inpFlightAirlinePreference=&inpIsNonstopOnly=N&inttkn=D0yoU28WdNSPPQS9#al=&backbutton=true&sb=sortType0&st=&tm=

 

Не гледай първите резултати от 749 долара, те са още по-евтини, но минават на връщане през Маями, а това не ти върши работа. Скролни надолу до 787, това е полета с прекачване в лондон на отиване и в мадрид на връщане.

 

ticket.png

 

 

Бонуса на тоя вариант ако не искаш да се връщаш в Буенос Айрес преди да отлетиш за Европа. Негативното е, че ще трябва да се намери допълнителен полет Лондон - София

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

KLM твърдят, че имат София - Буенос Айрес за 590 евро. Около твоите дати ми излезна 800+ обаче. Провери все пак, може и да попаднеш на джакпота :) Изтича на 24 септември

 

http://www.klm.com/travel/bg_en/plan_and_book/special_offers/flight_offers/index.htm

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Ами да се похваля. Купих си билет през expedia за София-БА, Лима-Лондон, 588 евро. Заминавам на 26.01 и се връщам на 31.03. Благодаря на всички за съдействието! :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.