Прескочи до съдържание

Купуване на билет за събитие в Италия


Vyara

Препоръчани мнения

преди 6 часа, Vyara каза:

Как е най-лесно и изгодно да се купи билет за римското дерби?

От касите на стадиона. Минаха времената, когато "Олимпико" се пукаше по шевовете, когато играеха тези два отбора. 

Връзка към мнение

Резервирал ли си през този сайт? По конкретно има въпрос с опцията hometicketing или passbook мисля, че бяха, какво трябва да избера? Не виждам да има съпорт на английски, а италианския ми е нулев. Ще се радвам на всякаква помощ с резервацията. Искам да си купя билет да си го принтна да потида с него на стадиона и да вляза :) Възможно ли е?

p.s точно hometicketing мисля ми дава тази опция, доколкото разбрах google translate-a

Редактирано от Vyara
Връзка към мнение
преди 2 часа, Vyara каза:

Резервирал ли си през този сайт? По конкретно има въпрос с опцията hometicketing или passbook мисля, че бяха, какво трябва да избера? Не виждам да има съпорт на английски, а италианския ми е нулев. Ще се радвам на всякаква помощ с резервацията. Искам да си купя билет да си го принтна да потида с него на стадиона и да вляза :) Възможно ли е?

p.s точно hometicketing мисля ми дава тази опция, доколкото разбрах google translate-a

Не, никога не съм купувал оттам. 

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Здравейте! През 2007 г. купих билет за римското дерби по доста интересен начин. Аз съм от Юве, като исках да гледам римското дерби в агитката на Лацио. Обикалях Рим и въпреки добрите си познания по италиански език не успях да разбера откъде да си взема билет. Тогава двата тима спореха за първото място. Видях фен магазин на Рома и питах там :) Те ми предложиха билети за тяхната агитка, но аз отказах. Обясних им че съм фен на Юве и че искам да съм в агитката на Лацио. Не ме изкормиха, а се усмихнаха и ми обясниха, че билет мога да си купя от едни бутки (нещо от сорта на Sport Lotto или нещо подобно.). Успях да си купя без проблем.

Колкото до сайтове, такъв сайт е listicket. Има система за отпечатване на билета.  

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.