Прескочи до съдържание

Въпрос за багаж с България Ер


Препоръчани мнения

Здравейте,

На Разпети петък Бг Ер не си вдигат телефона цял ден :( Днес летя за Белгия, но не знам дали имам само ръчен багаж с тях или имам и чекиран. Някой знае ли как мога да проверя, за да знам как да оправя багажа? Economy restricted няма вклчен чекиран багаж нали? Някой знае ли колко струва да се добави?

Благодаря ви.
Flight 1 -Friday, April 14, 2017
  Status      :confirmed
  Departure   :18:00 -Sofia, Bulgaria - Sofia, terminal 2
  Arrival     :19:35 -Brussels, Belgium - Brussels Airport
  Airline     :Bulgaria Air FB407
  Fare type   :Economy Class PROMOTIONAL/Economy Restricted
  Aircraft    :Airbus Industrie A320
  Baggage     :1 piece(s) per traveller
  Last check in:information not available

Връзка към мнение
преди 3 минути , Kaloyan89 каза:

  Baggage     :1 piece(s) per traveller

Има си багаж.

 

https://www.air.bg/en/fare-family-conditions/fare-family-conditions-europe/

Има отделна тарифа без багаж.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Toчно това се чудех, дали това не е ръчния. Имам спомен, че като купувах май нямаше, но не съм много сигурен. Май ще ида с голям багаж и ще видя на място.

Връзка към мнение

Имаш Калоянчо, както ти написаха 1 piece, кога с нашите не е имало при стандартен билет.  Нали 1 до 23 кг. Виж там в сайта им до колко кг е.

Връзка към мнение
Цитат

Регистриран багаж може да бъде закупен преди полет на летище или чрез издателя на билета.

Притежанието на карти CCB Club, карта Visa Platinum от ЦКБ, кобрандирана карта от ЦКБ и България Ер, както и златна карта FLY MORE не дава право на безплатен допълнителен чекиран багаж по тарифа без багаж.

https://www.air.bg/bg/pomosht-za-klienta/vashijat-bagaj

 

преди 53 минути , Kaloyan89 каза:

Toчно това се чудех, дали това не е ръчния. Имам спомен, че като купувах май нямаше, но не съм много сигурен. Май ще ида с голям багаж и ще видя на място.

Възможно е да е само ръчния, защото и в горното описание е написано, че тарифата за багаж има право на 1 брой ръчен багаж.

Нямат по висока тарифа за плащане на чекиран багаж на летището, така че в най лошият случай на летището ще платиш 20 евро.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.