Прескочи до съдържание

София - Панама или Коста Рика - София


Препоръчани мнения

Моля за съдействие с намирането на билети от София до Панама или Сан Хосе /Коста Рика/ с връщане, за периода от 21.10.2017 до 09.11.2017 
2 дни +/- не е проблем. Имаме американски визи, 2-ма пътешественици сме.

Благодаря предварително за помощта!

Връзка към коментар
6 hours ago, Георги said:

Прочети тази тема и отговори въпросите вътре:

 

 

Благодаря за "техническата" забележка :)

Допълвам веднага!
Отдавна Ви чета, но това ми е първото питане за полети и трипове.

Малко се лутам, но още 2-3 безсънни нощи и ще съм по-подготвена, обещавам ;)

Благодаря!

Връзка към коментар
23 hours ago, Desicj said:

Моля за съдействие с намирането на билети от София до Панама или Сан Хосе /Коста Рика/ с връщане, за периода от 21.10.2017 до 09.11.2017 
2 дни +/- не е проблем. Имаме американски визи, 2-ма пътешественици сме.

Благодаря предварително за помощта!

В допълнение към инфото, нужни са ни 2 х 23 кг товарен багаж + ръчен. Пъруваме с водолазно обурудване. Поводът да посетим Коста Рика е 10 дневно дайвинг сафари на лодка в национален парк Кокос. 
Искам да открадна още 5-6 дни максимум за трип из КР и Никарагуа.
Блокираните дати за дайвинга са 27.10. - 07.11. 

Устройва ме 6 дни преди началната дата или 6 дни след крайната дата.

За съжаление нямам специални отстъпки на плащане с наличните ми карти.

Към момента съм открила най-ниска цена на Иберия до Сан Хосе  за $758 и Луфтханза до Панама за $702, отделно за още $100 вътрешен Панама - Сан Хосе. Всичките са с ритърн.

Връзка към коментар

Аз намирам за 22.10 - 12.11 за 585€ до Панама, предполагам същата комбинация като твоята с Иберия. Такива дати ок ли са ти? Внимавай много с часовете, на някой от комбинациите на Ибериа+България Ер виждам, че имат нощувка в Мадрид, та това са допълнителни разходи. 

 

Предложението на funny също не е лошо, особено ако искате да разгледате Болоня пътьом, иначе може би като се добавят багажите и нощувките няма да излезне по-евтино. 

 

При търсене на полети толкова напред във времето винаги си върви с предупреждение, че може и да изпадне по-ниска цена като наближи повече датата на полета. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.