Прескочи до съдържание

Помощ за самолетен билет до Куала Лумпур


Препоръчани мнения

Здравейте, Магеланци!

Моля за малко помощ за оферта за самолетен билет от София за Куала Лумпур под 700 Евро.

Трябва ми един билет двупосочен, фиксирана дата за отиване - 11.07.2017 и дата за връщане само с две възможности - 21 или 22.07.2017

Търся малък престой при междинната спирка, часовете на тръгване и пристигане могат да са всякакви.

Най-доброто, което успявам да намеря, е на Катарците за 682 Евро

Карта - MasterCard или Visa

Благодаря :)

Връзка към коментар

Багаж - чекиран ще имам. Предпочитам едно прекачване, но при голяма разлика в цената мога да помисля. 

Аз пробвах и с полетите от/до Атина, но като калкулирам и отсечката Сф-Атина-Сф пак излиза над 700 Е.

Връзка към коментар

Директно в сайта на катар цената е 652 евро, с код MASTERCARD.

Ако ти се занимава, можеш да си проиграеш датите в различните EU версии на kayak и momondo, дали ще уцелиш по-голямо намаление с твоите карти.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ние през миналия октомври летяхме с Бритиш за 420 евро. Малко по-дълго, ама с хубава връзка в Лондон и на отиване, и на връщане.

Погледни ги и тях, аз хванах някаква промоция, през април-май.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря за идеите.

Проверих с Бритиш - за фиксираните ми дати са доста скъпи билетите.

До Сингапур наистина е идея - билета ми излиза на 500 Евро и от там до КЛ или до Пенанг и обратно е под 100 Евро, така че е вариант. Единствено се притеснявам да не ми затрият багажа, че на 13-ти трябва да съм на о-в Пенанг и ще стане кофти ако трябва да вися в Сингапур на изчакване...

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.