Прескочи до съдържание

Ферибот от Краби до Пукет


Препоръчани мнения

Може ли някой да ми даде съвет за предвижването с ферибот от Краби до Пукет. Вече си направих резерваций за хотелите, както и самолетни билети Банкок - Краби - Пукет -Банкок. Сега гледам ферибота от Краби до Пукет и за 28,10 /събота/ -няма

  • Ferry: Ao Nang - Phuket (2.15hrs)
  • Operation daily in high season (November - April)
  • Operation on Sunday, Wednesday, and Friday in low season (May - Oct.)
  • Connecting Flights: The Company is a point to point carrier and we do not take responsibility for delays or connecting flight.

Някакъв съвет? Има ли други възможности освен https://www.phuketferry.com/

Връзка към коментар
преди 7 минути , И. М. каза:

...

Преместих питането тук за по-прегледно. Моля не пускайте един и същ въпрос на много места, по-трудно се следят и намират отговорите

Връзка към коментар

Разписанието започва от 1 ноември. То си пише, че от май до октомври оперира само в дните неделя, сряда и петък.

Вариант е сухопътно с частен трансфер. Ние го правихме обратно Пукет-Краби за 3800 bata. В ниския сезон би трябвало да е по-евтино. Времето за пътуване е около 4 часа. Има вариант с градски и междуградски автобуси.

Връзка към коментар

Благодаря за отговора, вече бях загубила надежда че някой ще отговори. Частния трансфер  хотел-хотел ли е? Само за Вас ли беше-т.е  в удобно за Вас време. Ние засега сме двама и вероятно това е цена на кола, а не на човек. Снощи ми дойде идея, която е малко сложна и ако някой си даде мнението ще ми е от полза: Да ползваме екскурзия до Фи-фи от Краби и вместо да се връщаме на Краби, да ни оставят там и да си хванем ферибота до Пукет в 14.30 ч. 

Връзка към коментар

Има и ван, шернат трансфер. От Краби ( Ао Нанг) е по-добрият варант, защото мафията не натиска както в Пукет наобратно. Не знам обаче дали и как ще оперира в слабия сезон, видях, че ще ходиш октомври.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Много благодаря ама ако имаш и идея с кого да се свържа за предварителна уговорка? А това с екскурзията според теб осъществимо ли е? /т.к. по план на следващия ден съм планувала екскурзия Пукет-Фи-фи ?

Редактирано от И. М.
Връзка към коментар

Екскурзията е осъществима, ама ще се измъчите с багажа, ако имате куфари. Още повече, можете да ги намокрите стабилно. По-добре си направете дневен трип от Краби или Пукет. За ексурзии и трансфери предварително по интернет ще платите в пъти повече, отколкото на място. Няма да останете без тях, предлагането е голямо и лесно свалят цената.

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Just now, MCC said:

Относно екскурзията: а багажа (предполагам има такъв)? Не ми се струва удачен вариант.

да имаме и това може би ще е най-големия проблем, но си мислех че с предварителни уговорки с туристическото бюро, ще се съгласят да ни го натоварат.

 

Връзка към коментар
34 minutes ago, T.E.Lawrence said:

Екскурзията е осъществима, ама ще се измъчите с багажа, ако имате куфари. Още повече, можете да ги намокрите стабилно. По-добре си направете дневен трип от Краби или Пукет. За ексурзии и трансфери предварително по интернет ще платите в пъти повече, отколкото на място. Няма да останете без тях, предлагането е голямо и лесно свалят цената.

За екскурзиите не се претиснявам, те са в програмата ми, но са вариант и на место ще приценяваме дали ни се ходи. Планувала съм за двата дни в краби като вариант - 4-те острова, а за четирите дни в Пукет- 2 екскурзий -островите Пи Пи и острова на Джеймс Бонд, но за трансфера Краби Пукет малко се притеснявам.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.